Povezane vesti

Skupština: Ko je zapalio žito, a ko kupuje vreme

Skupština: Ko je zapalio žito, a ko kupuje vreme

N1 Info 19.04.2017
Skupština Srbije u sredu je nastavila s radom. Poslanici opozicije u Skupštini Srbije su želeli da se raspravlja o smeni predsednice parlamenta jer je, kako tvrde, suspendovala parlament na mesec i po dana. Većina - saglasna, ali tek krajem aprila ili… »
Poslanici posle 50 dana U skupštinskim klupama: Gojkovićeva najavila posebnu sednicu o zahtevu za njenu smenu

Poslanici posle 50 dana U skupštinskim klupama: Gojkovićeva najavila posebnu sednicu o zahtevu za njenu smenu

Telegraf 19.04.2017
Gojković je najavila da će zakazati posebnu sednicu Skupštine Srbije na kojoj će se raspravljati o incijativi pojedinih poslanika opozicije za njenu smenu. Skupština Srbije nastavila je danas rad posle pauze koju je 1. marta odredila predsednica… »
Borko Stefanović: Izbori otklonili naduvane liderčiće

Borko Stefanović: Izbori otklonili naduvane liderčiće

N1 Info 19.04.2017
Lider Levice Srbije Borko Stefanović kaže da se stvara jedna nova grupacija oko Saše Jankovića i da je jedini način da se pobedi Vučić - jedna kolona opozicije. Smatra da Janković treba da predloži neki zajednički pristup, a da su protekli… »
Gojković: Zakazaću posebnu sednicu za razmatranje moje smene

Gojković: Zakazaću posebnu sednicu za razmatranje moje smene

N1 Info 19.04.2017
Predsednica Skupštine Maja Gojković rekla je da će zakazati posebnu sednicu na kojoj će se razmatrati zahtevi za njenu smenu, ali da ne zna kada će se ta sednica desiti. Dodala je da ona neće predsedavati njome, kao ni potpredsednik parlamenta iz… »
Opozicija: Gojković nastavlja ponižavanje Skupštine

Opozicija: Gojković nastavlja ponižavanje Skupštine

N1 Info 19.04.2017
Šef poslaničkih grupa u Skupštini Srbije, Saša Janković, Sanda Rašković Ivić i Boško Obradović, rekli su da predsednica parlamenta Maja Gojković nastavlja da degradira i ponižava Skupštinu odbijajući da na dnevni red stavi predloge opozicije… »
Nastavljena sednica Skupštine Srbije

Nastavljena sednica Skupštine Srbije

N1 Info 19.04.2017
Sednica Skupštine Srbije, prekinuta 1. marta zbog predizborne kampanje, nastavljena je danas utvrđivanjem dnevnog reda. Dnevni red je utvrđen posle skoro tri sata rasprave, a na njemu se nalaze tačke koje je predložila Vlada Srbije, a odbijen je niz… »
Gojković: Posebna sednica o mojoj smeni najranije 29. aprila

Gojković: Posebna sednica o mojoj smeni najranije 29. aprila

Radio 021 19.04.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da će zakazati posebnu sednicu na kojoj će se razmatrati zahtevi za njenu smenu. Ona je tokom utvrđivanja dnevnog reda poslanicima rekla da ta sednica može biti održana najranije 29. aprila… »
Pajtić zapretio gojkovićevoj: Nemoj, Majo mnogo da me spominješ, da ti se ne povampirim

Pajtić zapretio gojkovićevoj: Nemoj, Majo mnogo da me spominješ, da ti se ne povampirim

Telegraf 19.04.2017
Gojković je, u nastavku sednice, u jednom trenutku rekla: Evo, uplašila sam se poruke Bojana Pajtića. Nemoj, Majo mnogo da me spominješ na Skupštini, da ti se ne povampirim, napisao je bivši predsednik DS i poslanik Bojan Pajtić na Tviteru. Ovom… »
Skupština od danas nastavlja sa radom

Skupština od danas nastavlja sa radom

Prva 19.04.2017
Skupština Srbije nastaviće danas sa radom posle pauze koju je 1. marta odredila predsednica Maja Gojković, a pred poslanicima će se naći više međunarodnih sporazuma. Teško je predvideti kako će izgledati današnji nastavak sednice, imajući u… »
Jasna procedura za smenu: Gojković o zahtevima opozicije

Jasna procedura za smenu: Gojković o zahtevima opozicije

Telegraf 19.04.2017
Radim u skladu sa poslovnikom i ne razmišljam o tome šta će da se desi, da li će demonstranti da upadaju u parlament, o tome treba da razmišljaju svi poslanici, ali i građani Srbije, jer onda nisam u pitanju ja, nego demokratija - ističe Gojković… »
Gojković: Zahtevi za moju smenu ne mogu biti na dnevnom redu

Gojković: Zahtevi za moju smenu ne mogu biti na dnevnom redu

N1 Info 19.04.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da po poslovniku nijedan od zahteva za njenu smenu ne može biti uvršten u dnevni red započete sednice koja se nastavlja, prenosi Politika. "Svi poslanički predlozi, uključujući i zahteve za… »

Vesti dana »