Povezane vesti

I u sedamdesetoj otkrivam teatar

I u sedamdesetoj otkrivam teatar

Politika 21.04.2017
Rekli su mi da je poezija Brodskog u Srbiji poznata ne samo u školama, već i kod običnih ljudi, jedva čekam da otkrijem tu vezu, kaže najveće ime svetskog baleta Mihail Barišnjikov. Dirnut sam vašom pažnjom. Pre nekoliko godina gostovao sam u… »
Mihail Barišnjikov raduje se nastupu u Beogradu (VIDEO)

Mihail Barišnjikov raduje se nastupu u Beogradu (VIDEO)

Beta 21.04.2017
Jedan od najvećih baletskih igrača današnjice Mihail Barišnjikov izjavio je danas da se raduje predstojećem nastupu u Beogradu u komadu "Brodski/Barišnjikov", koji kako je dodao, nije samo predstava umetničke igre, već tranzicija iz igre u… »
Slavni Barišnjikov u Skupštini Srbije: Šta bi mladi igrači trebalo da znaju

Slavni Barišnjikov u Skupštini Srbije: Šta bi mladi igrači trebalo da znaju

Blic 21.04.2017
Legendarni baletski umetnik Mihail Barišnjikov nastupaće u Beogradu 23, 24. i 25. aprila u Pozorištu na Terazijama u komadu "Barišnjikov/Brodski". Tim povodom u biblioteci Skupštine Republike Srbije održana je konferencija za štampu na kojoj je… »
Barišnjikov: U Beogradu igram veoma ličnu predstavu

Barišnjikov: U Beogradu igram veoma ličnu predstavu

RTS 21.04.2017
Jedan od najznačajnijih baletskih umetnika svih vremena Mihail Barišnjikov, koji će nastupiti 23, 24. i 25. aprila na sceni Pozorišta na Terazijama u predstavi Brodski/Barašnjikov, litvanskog reditelja Alvisa Hermanisa, posetio je Dom Narodne… »
Kurir TV zvezda seksa i grada u Beogradu Mihail: Ko god da je gore, dobar je prema meni!

Kurir TV zvezda seksa i grada u Beogradu Mihail: Ko god da je gore, dobar je prema meni!

Kurir 21.04.2017
Mihail Barišnjikov (68),jedan od najvećih baletskih umetnika svih vremena, povodom izvođenja predstave Brodski/Barišnjikov u okviru Beogradskog festivala igre, doputovao je u Beograd. Zabranjeno svako preuzimanje pisanog i video materija bez dozvole… »
Slavni Barišnjikov nastupa u Beogradu

Slavni Barišnjikov nastupa u Beogradu

Press 21.04.2017
Svetska baletska zvezda Mihail Barišnjikov doputovao je sinoć u Beograd. Jedan od najvećih baletskih igrača današnjice od nedelje će u glavnom gradu igrati baletske predstave, a domaćin tokom gostovanja u Beogradu mu je balerina Aja Jung… »
Barišnjikov ima super savet za vas! (video)

Barišnjikov ima super savet za vas! (video)

Mondo 21.04.2017
Slavni baletski igrač i glumac nominovan za Oskara u izjavi za MONDO dao zabavan savet mladim plesačima. Veliki Mihail Barišnjikov nastupiće 22, 23. i 24. aprila u Pozorištu na Terazijama sa predstavom "Barišnjikov/Brodski". Slavni ruski umetnik… »
Mihail Barišnjikov stigao u Beograd

Mihail Barišnjikov stigao u Beograd

Blic 20.04.2017
Mihail Barišnjikov, legendarni baletski igrač, stigao je večeras u Beograd, gde će 23, 24. i 25. aprila u Pozorištu na Terazijama nastupiti u komadu "Barišnjikov /Brodski", inspirisanom poezijom nobelovca Brodskog. Premijer Srbije Aleksandar Vučić… »
Barišnjikov u Beogradu, Vučić mu priredio večeru u vili "Mir"

Barišnjikov u Beogradu, Vučić mu priredio večeru u vili "Mir"

Večernje novosti 20.04.2017
Svetska baletska zvezda Mihail Barišnjikov stigao je večeras u Beograd, a premijer i izabrani predsednik Aleksandar Vučić priredio je večeru u njegovu čast u vili "Mir" Svetska baletska zvezda Mihail Barišnjikov stigao je večeras u Beograd, a… »

Vesti dana »