Tramp: Da, snažna Evropa je veoma važna

Press pre 2 dana
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
Foto:B92.net "Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je to rekao na... »

Tramp: Želimo snažnu Evropu

RTS pre 2 dana
RTS: Tramp: Želimo snažnu Evropu
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
Donald Tramp je naveo da je jaka Evropa u svačijem interesu. "Da, snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem... »

Tramp: Želim snažnu Evropu, to je u svačijem interesu

Kurir pre 2 dana
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
"Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp na zajedničkoj konferenciji za... »

Tramp: Želim snažnu Evropu

Mondo pre 2 dana
Foto: AP Photo/Andrew Harnik "Da. Snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je... »

Tramp za snažnu Evropu

RTV pre 2 dana
RTV: Tramp za snažnu Evropu
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
"Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je to rekao na zajedničkoj... »

B92 pre 2 dana
B92: Tramp: Da, snažna Evropa je veoma važna
Vašington -- Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
"Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je to rekao na zajedničkoj... »
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.