Tramp: Da, snažna Evropa je veoma važna

Press petak, 21. april 2017.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
Foto:B92.net "Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je to rekao na... »

Tramp: Želimo snažnu Evropu

RTS petak, 21. april 2017.
RTS: Tramp: Želimo snažnu Evropu
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
Donald Tramp je naveo da je jaka Evropa u svačijem interesu. "Da, snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem... »

Tramp: Želim snažnu Evropu, to je u svačijem interesu

Kurir petak, 21. april 2017.
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
"Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp na zajedničkoj konferenciji za... »

Tramp: Želim snažnu Evropu

Mondo petak, 21. april 2017.
Foto: AP Photo/Andrew Harnik "Da. Snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je... »

Tramp za snažnu Evropu

RTV petak, 21. april 2017.
RTV: Tramp za snažnu Evropu
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
"Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je to rekao na zajedničkoj... »

B92 petak, 21. april 2017.
B92: Tramp: Da, snažna Evropa je veoma važna
Vašington -- Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da želi snažnu Evropu, dodajući da je to važno kako za njega kao predsednika, tako i za SAD.
"Da. snažna Evropa je veoma, veoma važna za mene kao američkog predsednika, kao i za SAD. Želimo da je vidimo jaku, da pomognemo da bude jaka jer to je u svačijem interesu", poručio je Tramp". On je to rekao na zajedničkoj... »
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.