April je, a mi već ostali bez 150.000 tona voća

April je, a mi već ostali bez 150.000 tona voća

B92 pre 9 dana
B92: April je, a mi već ostali bez 150.000 tona voća
Profesor Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu Zoran Keserović procenjuje da je šteta od niskih temperatura na rodu voća od deset do 15 odsto.
Kako je rekao, zbog toga će biti voća za 150.000 tona manje od ukupno 1.450.000 tona, koliko se očekivalo. On je za agenciju Beta rekao da je voće najviše stradalo u Zapadnomoravskom regionu, gde su mahom oštećeni malinjaci.... »

Mraz uništio 150.000 tona voća: Šta sledi ako temperatura padne na četiri stepena

Kurir pre 9 dana
Profesor Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu Zoran Keserović procenio je danas štetu od niskih temperatura na rodu voća od deset do 15 odsto, kao i da će ga biti manje za 150.000 tona od ukupno 1.450.000 tona koliko se očekivalo.
On je rekao da je voće najviše stradalo u Zapadnomoravskom regionu gde su mahom oštećeni malinjaci. "Malina je u tom regionu stradala oko 20 odsto, a oštećenu su i šljiva, kajsija i trešnja. U Južnomoravskom regionu (Niš,... »

Keserović: Poljoprivrednici, zadimljujte voćnjake ako temperatura padne

Nova ekonomija pre 9 dana
Profesor Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu Zoran Keserović procenjuje da je šteta od niskih temperatura na rodu voća od deset do 15 odsto i da će ga biti manje za 150.000 tona od ukupno 1.450.000 tona koliko se očekivalo. On je za agenciju Beta rekao da je voće najviše stradalo u... »

Stručnjak: Mraz u Srbiji do sada uništio 150.000 tona voća

Novi magazin pre 9 dana
Profesor Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu Zoran Keserović rekao je danas da procenjuje da je šteta od niskih temperatura na rodu voća od deset do 15 odsto i da će ga biti manje za 150.000 tona od ukupno 1.450.000 tona koliko se očekivalo.
On je za agenciju Beta rekao da je voće najviše stradalo u Zapadnomoravskom regionu gde su mahom oštećeni malinjaci. "Malina je u tom regionu stradala oko 20 odsto, a oštećenu su i šljiva, kajsija i trešnja. U Južnomoravskom... »
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.