Povezane vesti

Mrvica pravde za Olivera Ivanovića

Mrvica pravde za Olivera Ivanovića

Politika 21.04.2017
Lideru GI „Sloboda, demokratija, pravda” ukinut kućni pritvor i on će se ubuduće braniti sa slobode. Kosovska Mitrovica – Sudsko veće Euleksa, kojem predsedava Roksana Komša, ukinulo je kućni pritvor Oliveru Ivanoviću, lideru GI „Sloboda… »
Ivanoviću ukinut kućni pritvor:Dokazaću da nemam veze s optužbama

Ivanoviću ukinut kućni pritvor:Dokazaću da nemam veze s optužbama

Studio B 21.04.2017
Lideru građanske inicijative Oliveru Ivanoviću ukinut je danas kućni pritvor.Ivanović: Ukidanje kućnog pritvora korak ka kraju postupka. Tu informaciju Tanjugu je potvrdio sam Ivanović u telefonskom razgovoru. Njemu je ukinut kućni pritvor i… »
Suđenje čeka na slobodi Ivanović: Hoću da skinem ljagu sa svog imena

Suđenje čeka na slobodi Ivanović: Hoću da skinem ljagu sa svog imena

Večernje novosti 21.04.2017
Sud u Kosovskoj Mitrovici danas ukinuo kućni pritvor lideru GI SDP, protiv koga je obnovljen postupak. Hoću da skinem ljagu sa imena i da sve zauvek razrešim - kaže za "Novosti" NAKON dva meseca provedena u kućnom pritvoru, lider GI SDP Oliver… »
Oliveru Ivanoviću ukinut kućni pritvor, brani se sa slobode

Oliveru Ivanoviću ukinut kućni pritvor, brani se sa slobode

Radio 021 21.04.2017
Lideru SDP-a Oliveru Ivanoviću ukinut je kućni pritvor i određena mu je mera bezbednosti javljanja dva puta nedeljno u policijsku stanicu u severnom delu Kosovske Mitrovice. Odluku o ukidanju pritvora Ivanoviću doneo je sud u Kosovskoj Mitrovici… »
Oliveru Ivanoviću ukinut kućni pritvor

Oliveru Ivanoviću ukinut kućni pritvor

Al Jazeera 21.04.2017
Ivanoviću je dozvoljeno da se brani sa slobode i određeno da se dvaput sedmično javlja policiji. Lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću ukinut je kućni pritvor i dozvoljeno mu je da se brani sa slobode. Tu informaciju Tanjugu je potvrdio… »
Oliver ivanović za Kurir: Evo šta kaže lider GI SDP posle puštanja na slobodu!

Oliver ivanović za Kurir: Evo šta kaže lider GI SDP posle puštanja na slobodu!

Kurir 21.04.2017
Lideru GI SDP Oliveru Ivanoviću juče je ukinut kućni pritvor i on će se na ponovljenom suđenju braniti sa slobode. Ivanović za Kurir kaže da će prvi korak biti - da ugosti sve prijatelje koje nije mogao da prima u stan. - Šta da vam kažem… »
Oliver Ivanović na slobodi: Ukinut mu kućni pritvor

Oliver Ivanović na slobodi: Ukinut mu kućni pritvor

Pravda 21.04.2017
BEOGRAD - Lideru građanske inicijative Oliveru Ivanoviću ukinut je danas kućni pritvor. Tu informaciju Tanjugu je potvrdio sam Ivanović u telefonskom razgovoru. Njemu je ukinut kućni pritvor i dozvoljeno mu je da se brani sa slobode. Rešenjm suda je… »
Oliver Ivanović: Cilj mi je da skinem ljagu sa svog imena

Oliver Ivanović: Cilj mi je da skinem ljagu sa svog imena

Novi magazin 21.04.2017
Lideru Građanske inicijative Srbija demokratija pravda Oliveru Ivanoviću danas je ukinut kućni pritvor i određena mu je mera bezbednosti javljanja dva puta nedeljno u policijsku stanicu u severnom delu Kosovske Mitrovice. "Ovo je samo prvi korak do… »

Vesti dana »