Povezane vesti

Mali izjavio da se neće kandidovati

Mali izjavio da se neće kandidovati

Dnevnik 25.04.2017
BEOGRAD: Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da se sledeće godine neće kandidovati za novi mandat gradonačelnika. S obzirom na svoje iskustvo i znanje, mislim da ću se vratiti privatnom poslu, ali ostavljam otvoreno i da pomognem Beogradu… »
Neću više biti gradonačelnik, ali sam ponosan na moj Beograd

Neću više biti gradonačelnik, ali sam ponosan na moj Beograd

Alo 25.04.2017
Siniša Mali otkrio za Alo! da više neće biti gradonačelnik Beograda. U ekskluzivnom intervjuu za „Alo!” na treću godišnjicu otkada je stupio na funkciju gradonačelnika Beograda Siniša Mali otkriva da se sledeće godine neće kandidovati za… »
Mali: Neću se ponovo kandidovati za gradonačelnika

Mali: Neću se ponovo kandidovati za gradonačelnika

Press 25.04.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je za list "Alo" da se neće kandidovati za novi mandat na toj funkciji. Foto:B92.net On navodi da je ponosan na sve što je urađeno i što je srpska prestonica u njegovo vreme postala veliko gradilište… »
Siniša Mali: Neću se kandidovati za gradonačelnika

Siniša Mali: Neću se kandidovati za gradonačelnika

Sputnik 25.04.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je za list „Alo“ da se neće kandidovati za novi mandat na toj funkciji, ali je istakao da je ponosan na sve što je urađeno i što je srpska prestonica u njegovo vreme postala veliko gradilište… »
Mali: Neću se kandidovati za gradonačelnika u sledećem mandatu

Mali: Neću se kandidovati za gradonačelnika u sledećem mandatu

Nova ekonomija 25.04.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da se neće kandidovati za gradonačelnika u sledećem mandatu. "Mislim da ću se vratiti privatnom poslu, ali ostavljam otvoreno i da pomognem Beogradu, projektima u gradu i da pomognem Vladi i novom… »
Jahić: Neko je odlučio da je bolje da se Mali povuče

Jahić: Neko je odlučio da je bolje da se Mali povuče

N1 Info 25.04.2017
Rušenje objekata u Savamali u Beogradu je najstrašnija priča koja se poslednjih godina dogodila u Srbiji, rekao je gostujući u Novom danu Dino Jahić, urednik CINS-a. Upravo na godišnjicu, gradonačelnik Siniša Mali najavio je da se neće… »
Siniša Mali: Neću se kandidovati za gradonačelnika Beograda

Siniša Mali: Neću se kandidovati za gradonačelnika Beograda

N1 Info 25.04.2017
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da se neće kandidovati za gradonačelnika u sledećem mandatu. "Mislim da ću se vratiti privatnom poslu, ali ostavljam otvoreno i da pomognem Beogradu, projektima u gradu i da pomognem Vladi i novom… »

Vesti dana »