Povezane vesti

Nikolić: Fokus na teren, odluka o finalisti kupa u revanšu

Nikolić: Fokus na teren, odluka o finalisti kupa u revanšu

Dnevnik 25.04.2017
BEOGRAD: Fudbaleri Partizana, kako to trener Marko Nikolić kaže, igraju još jedno finale. U prvoj utakmici polufinala Kupa gostuju Vojvodini, posle uzburkanih strasti nakon nedavnog prvenstvenog meča. U crno-belom taboru kažu da ih to ne zanima, nego… »
Novi trener Vojvodine: Da imam pravo odigrao bih 45 minuta protiv Partizana

Novi trener Vojvodine: Da imam pravo odigrao bih 45 minuta protiv Partizana

Mozzart sport 25.04.2017
"Povoljan rezultat je svaki u kojem nećemo primiti gol, a mi ćemo ga dati", rekao je Batak. Novi trener Vojvodine Radoslav Batak izjavio je danas da veruje u dobar rezultat u prvom meču polufinala Kupa Srbije protiv Partizana i pozvao navijače da… »
Nikolić: Svoju istinu tražimo na zelenom terenu

Nikolić: Svoju istinu tražimo na zelenom terenu

Mozzart sport 25.04.2017
"Koncentrisan sam na igru, oporavak igrača i na stvari koje su za mene najvažnije. Drugim stvarima se ne bavim. Ja sam čovek sporta a i dobro je što postoji kritika u javnosti za sve što se dešava u sportu", naveo je trener crno-belih uoči prvog… »
Nikolić: Svoju istinu tražimo na terenu

Nikolić: Svoju istinu tražimo na terenu

Večernje novosti 25.04.2017
Sve što se posldnjih dana priča u medijima apsolutno nema sa nama nikakve veze. Naš fokus i koncentracija treba da budu tamo gde možemo da utičemo – rekao je trener Partizana. Fudbaleri Partizana posle samo četiri dana ponovo izlaze na megdan… »
Ni Terzić, ni snimak, čeka nas neprijatna ekipa!

Ni Terzić, ni snimak, čeka nas neprijatna ekipa!

Mondo 25.04.2017
Trener Partizana odbio je da komentariše izjavu direktora Zvezde, kao i da polemiše o tenzijama kojih je bilo i biće. Najavljuje da će finalista Kupa biti odlučen u Humskoj. Vojvodina - Partizan, druga od tri epizode! Posle prve, sve je prštalo, a… »
Pred Kup: Nikolić: Kao trener Partizana, nikada ne razmišljam o remiju

Pred Kup: Nikolić: Kao trener Partizana, nikada ne razmišljam o remiju

Sportal blic 25.04.2017
U usijanoj atmosfi posle superligaškog meča Partizana i Vojvodine, koji su crno-beli rešili u svoju korist (1:0), i pogrdnih povika sa tribina stadiona u Humskoj, "parni valjak" i "lale" će u sredu (19) u Novom Sadu odigrati prvi polufinalni meč Kupa… »
"Tavamba, Tavamba, Tavambaaa"... trener o pesmi

"Tavamba, Tavamba, Tavambaaa"... trener o pesmi

Mondo 25.04.2017
Trener Marko Nikolić u zanimljivom tonu govorio o instant pesmi koju su skovali navijači Partizana za napadača Leandre Tavambu, koji je odlično odigrao "večiti derbi". Foto: MN Press Utakmice Partizana i Crvene zvezde rađaju heroje. I antijunake… »
Nikolić: Fokus na teren, odluka o finalisti u revanšu

Nikolić: Fokus na teren, odluka o finalisti u revanšu

Vesti online 25.04.2017
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić je rekao da je ekipa u završnici sezone maksimalno fokusirana na teren i ocenio da u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije protiv Vojvodine sigurno neće biti odluceno ko će u finale. - U polufinalu se igraju… »
Batak odmah u vatri!

Batak odmah u vatri!

Mondo 25.04.2017
Novi šef stručnog štaba Vojvodine Radoslav Batak ističe da je za njega izazov što debituje baš protiv Partizana. Uzbuđen je i žao mu je što on ne može da odigra bar 45 minuta, ali se nada da će energiju preneti na igrače. Četvrti put ovog… »
Nikolić: Prva utakmica neće rešiti finalistu Kupa

Nikolić: Prva utakmica neće rešiti finalistu Kupa

Beta 25.04.2017
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić izjavio je danas da ne očekuje da će prva polufinalna utakmica Kupa Srbije protiv novosadske Vojvodine rešiti pitanje finaliste, ali da veruje u dobar rezultat svog tima.  "U polufinalu se igraju dve utakmice… »
Nikolić: Prvi meč ne rešava ništa

Nikolić: Prvi meč ne rešava ništa

Hot sport 25.04.2017
Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić izjavio je danas da ne očekuje da će prva polufinalna utakmica Kupa Srbije protiv novosadske Vojvodine rešiti pitanje finaliste, ali da veruje u dobar rezultat svog tima. – U polufinalu se igraju dve utakmice… »

Vesti dana »

Ina kroz više marže došla do 800 miliona evra prihoda

Ina kroz više marže došla do 800 miliona evra prihoda

Bloomberg Adria pre 4 satijoš 56 povezanih
Panatinaikos izjednačio protiv Makabija

Panatinaikos izjednačio protiv Makabija

Sportski žurnal pre 1 satjoš 25 povezanih