Povezane vesti

Šarčević: Neće biti otpuštanja u prosveti, povećaćemo plate

Šarčević: Neće biti otpuštanja u prosveti, povećaćemo plate

Novi magazin 29.04.2017
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević izjavio je da neće biti otpuštanja prosvetnih radnika i ponovio da je "sigurno" jedno povećanje njihovih zarada tokom ove godine. "Svake godine manji broj ljudi postaje tehnološki… »
Šarčević: Sigurno povećavamo plate prosvetarima

Šarčević: Sigurno povećavamo plate prosvetarima

Radio 021 29.04.2017
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević izjavio je da neće biti otpuštanja prosvetnih radnika i ponovio da je "sigurno" jedno povećanje njihovih zarada tokom ove godine. "Svake godine manji broj ljudi postaje tehnološki… »
Ministar Šarčević: Svejedno mi je ko će biti premijer, za moje ministarstvo niko se ne otima!

Ministar Šarčević: Svejedno mi je ko će biti premijer, za moje ministarstvo niko se ne otima!

Kurir 29.04.2017
BEOGRAD - Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević izjavio je da je za njega svejedno ko će biti premijer Srbije. "Meni je to tako svejedno. Vidim da se za moje ministarstvo niko ne otima. Ne radim svoj posao zbog političkih… »
Šarčević: Neće biti otpuštanja u prosveti, povećaćemo plate

Šarčević: Neće biti otpuštanja u prosveti, povećaćemo plate

N1 Info 29.04.2017
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Mladen Šarčević izjavio je da neće biti otpuštanja prosvetnih radnika i ponovio da je "sigurno" jedno povećanje njihovih zarada tokom ove godine. "Svake godine manji broj ljudi postaje tehnološki… »

Vesti dana »