Povezane vesti

Tomislav Nikolić za kurir: Biću Vučiću veza za Rusiju i Kinu

Tomislav Nikolić za kurir: Biću Vučiću veza za Rusiju i Kinu

Kurir 30.04.2017
Aleksandar i ja smo se dogovarali o tome kako mogu da nastavim da pomažem Srbiji prijateljstvom koje sam ostvario s predsednicima mnogih država. Tomislav Nikolić sitno broji do završetka petogodišnjeg predsedničkog mandata i iseljenja sa Andrićevog… »
Nikolić: Nastavljam radnu, a ne političku karijeru

Nikolić: Nastavljam radnu, a ne političku karijeru

Slobodna Evropa 30.04.2017
Odlazeći predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da se sa novoizabranim predsednikom Aleksandrom Vučićem dogovorio da će nastaviti da pomaže Srbiji prijateljstvom koje je ostvario sa predsednicima mnogih država, posebno Rusije i Kine. "To ne… »
Nikolić: Bio sam najbolji predsednik Srbije

Nikolić: Bio sam najbolji predsednik Srbije

Radio 021 30.04.2017
Odlazeći predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da se sa Aleksandrom Vučićem, premijerom i izabranim predsednikom Republike, dogovarao kako da nastavi da pomaže Srbiji prijateljstvom koje je ostvario sa predsednicima mnogih država, posebno… »
Nikolić: Biću Vučiću veza za Rusiju i Kinu

Nikolić: Biću Vučiću veza za Rusiju i Kinu

Glas Zapadne Srbije 30.04.2017
Odlazeći predsednik Srbije Tomislav Nikolić potvrdio je da je razgovarao sa Aleksandrom Vučićem. Kako je rekao, on se sa premijerom i novoizabranim predsednikom republike dogovarao kako da nastavi da pomaže Srbiji prijateljstvom koje je ostvario sa… »
Nikolić: Bio sam najbolji predsednik Srbije, ništa ne bih promenio

Nikolić: Bio sam najbolji predsednik Srbije, ništa ne bih promenio

Blic 30.04.2017
Odlazeći predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da se sa Aleksandrom Vučićem, premijerom i izabranim predsednikom Republike, dogovarao kako da nastavi da pomaže Srbiji prijateljstvom koje je ostvario sa predsednicima mnogih država, posebno… »

Vesti dana »