Povezane vesti

Bela kuća negira da je Tramp odao poverljive podatke ruskim zvaničnicima

Bela kuća negira da je Tramp odao poverljive podatke ruskim zvaničnicima

Glas Amerike 16.05.2017
BELA KUĆA — Savetnik za nacionalnu bezbednost SAD, H.R. Mekmaster, i drugi članovi Trampove administracije negirali su tačnost objavljenih izveštaja prema kojima je predsednik odao strogo poverljive informacije ruskim zvaničnicima u Ovalnom… »
Trump potvrdio da je otkrio neke informacije o IDIL-u Rusiji

Trump potvrdio da je otkrio neke informacije o IDIL-u Rusiji

Slobodna Evropa 16.05.2017
Američki predsjednik Donald Trump na svom je Twitteru u utorak, 16. svibnja, napisao da je kao predsjednik želio podijeliti informacije, na što ima apsolutno pravo, koje se odnose na terorizam i sigurnost avionskog prometa. "Uz to želio sam da Rusija… »
Tramp: Želeo sam da podelim informacije sa Rusijom, imam apsolutno pravo na to

Tramp: Želeo sam da podelim informacije sa Rusijom, imam apsolutno pravo na to

Nova ekonomija 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp danas je, povodom navoda da je ruskom ministru spoljnih poslova odao poverljive podatke, rekao da je želeo da s Rusijom podeli činjenice u vezi s terorizmom i da apsolutno ima pravo na to. Moskva odbacila navode o… »
Zaharova: Čitanje američke štampe štetno i opasno

Zaharova: Čitanje američke štampe štetno i opasno

Večernje novosti 16.05.2017
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova osula paljbu po medijima iz SAD nakon pisanja "Vašington posta" Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova savetovala je danas ljudima da ne čitaju američku štampu. Zaharova je to… »
Tramp: Imao sam pravo da podelim informacije sa Rusijom

Tramp: Imao sam pravo da podelim informacije sa Rusijom

RTS 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp ocenio je da je imao "apsolutno pravo" da podeli osetljive informacije sa Rusijom na sastanku poznatom javnosti u Beloj kući i poručio da je želeo da pomogne Moskvi u njenoj borbi protiv Islamske države i terorizma… »
Tramp potvrdio da je Lavrovu dao obaveštajne podatke

Tramp potvrdio da je Lavrovu dao obaveštajne podatke

Danas 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp potvrdio je na svom Tviter nalogu da je podelio obaveštajne podatke sa Ruskim ministrom spoljnih poslova Sergejem Lavrovim i ambasadorom Sergejom Kisljakom, javio je AP. Tramp je napisao da je hteo da sa ruskim… »
Zaharova: Izmišljotina je da je Tramp otkrio informaciju iz CIA Rusima

Zaharova: Izmišljotina je da je Tramp otkrio informaciju iz CIA Rusima

Pravda 16.05.2017
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije demantovalo je da je američki predsednik Donald Tramp otkrio visokim ruskim zvaničnicima poverljivu informaciju tokom posete Sergeja Lavrova Vašingtonu. Portparolka ruskog ministarstva Marija Zaharova je na Fesjbuku… »
Američki mediji: Tramp otkrio poverljive informacije Rusiji

Američki mediji: Tramp otkrio poverljive informacije Rusiji

Gde investirati 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp otkrio je strogo poverljive informacije o ekstremistima Islamske države ruskim zvaničnicima tokom sastanka u Beloj kući prošle nedelje, piše Washington Post. Pozivajući se na sadašnje i bivše zvaničnike, list je… »
Trump: Htio sam Rusiji dati činjenice o terorizmu

Trump: Htio sam Rusiji dati činjenice o terorizmu

Al Jazeera 16.05.2017
Trumpova odluka da oda tajnu ugrozila obavještajni izvor koji ima pristup unutrašnjim krugovima ISIL-a. Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump objavio je na Twitteru kako je Rusima otkrio informacije o kojima smije govoriti. "Kao… »
Trump: Htio sam Rusiji dati činjenice o terorizmu

Trump: Htio sam Rusiji dati činjenice o terorizmu

Al Jazeera 16.05.2017
Trumpova odluka da oda tajnu ugrozila obavještajni izvor koji ima pristup unutrašnjim krugovima ISIL-a. Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump objavio je na Twitteru kako je Rusima otkrio informacije o kojima smije govoriti. "Kao… »
Tramp: Imam pravo da delim informacije s Rusijom

Tramp: Imam pravo da delim informacije s Rusijom

Novi magazin 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp danas je, povodom navoda da je ruskom ministru spoljnih poslova odao poverljive podatke, rekao da je želeo da s Rusijom podeli činjenice u vezi s terorizmom i da apsolutno ima pravo na to. Tramp je na Tviteru naveo da… »
Zaharova: Ne čitajte američku štampu

Zaharova: Ne čitajte američku štampu

Vesti online 16.05.2017
Zvanična predstavnica MIP Rusije Marija Zaharova, reagujući na molbu da prokomentariše članak "Vašington posta" u kojem se tvrdi da je predsednik SAD Donald Tramp šefu ruske diplomatije Sergeju Lavrovu predao tajne informacije tokom razgovora u… »
Rusija negira da je Tramp Lavrovu otkrio poverljive informacije

Rusija negira da je Tramp Lavrovu otkrio poverljive informacije

Novi magazin 16.05.2017
Portparolka ruskog ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova negirala je danas da je američki predsednik Donald Tramp otkrio poverljive informacije šefu ruske diplomatije Sergeju Lavrovu. Zaharova je na Fejsbuku (Facebook) navela da su tvrdnje… »
Tramp se oglasio: "Delio sam informacije sa Rusijom i imam pravo da to radim"

Tramp se oglasio: "Delio sam informacije sa Rusijom i imam pravo da to radim"

Blic 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp, komentarišući članak "Vašington posta" u kojem se tvrdi da je šefu ruske diplomatije Sergeju Lavrovu predao tajne informacije tokom razgovora u Beloj kući, rekao je da je imao puno pravo da podeli informacije sa… »
Vašington post: Tramp Rusima otkrio poverljive informacije o Islamskoj državi

Vašington post: Tramp Rusima otkrio poverljive informacije o Islamskoj državi

Nova ekonomija 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp otkrio je strogo poverljive informacije o ekstremistima Islamske države ruskim zvaničnicima tokom sastanka u Beloj kući prošle nedelje, piše Vašington post. Pozivajući se na sadašnje i bivše zvaničnike, list je… »
Vašington post: Tramp Rusima otkrio poverljive informacije o Islamskoj državi

Vašington post: Tramp Rusima otkrio poverljive informacije o Islamskoj državi

Nova ekonomija 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp otkrio je strogo poverljive informacije o ekstremistima Islamske države ruskim zvaničnicima tokom sastanka u Beloj kući prošle nedelje, piše Vašington post. Pozivajući se na sadašnje i bivše zvaničnike, list je… »
Neverovatan kiks: Kakvu je to tajnu Lavrovu otkrio Tramp i tako ugrozio CIA?

Neverovatan kiks: Kakvu je to tajnu Lavrovu otkrio Tramp i tako ugrozio CIA?

Pravda 16.05.2017
U nizu neverovatnih postupaka predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa, ova je u vrhu zbog svoje "blistavosti". Naime, on je otkrio veoma poverljivu informaciju ruskom ministru spoljnih poslova Sergeju Lavrovu tokom njihovog susreta… »
Rusko ministarstvo: Izveštaji da je Tramp odao poverljive informacije Lavrovu su lažni

Rusko ministarstvo: Izveštaji da je Tramp odao poverljive informacije Lavrovu su lažni

Blic 16.05.2017
Izveštaji o tome da je američki predsednik Donald Tramp prosledio poverljive informacije o planiranoj operaciji "Islamske države" šefu ruske diplomatije su lažni, saopštilo je danas rusko Ministarstvo spoljnih poslova, preneo je Interfaks. List… »
Nova histerija u SAD: Tramp predao tajne informacije Lavrovu?

Nova histerija u SAD: Tramp predao tajne informacije Lavrovu?

Vesti online 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp predao je ministru inostranih poslova Rusije Sergeju Lavrovu i ambasadoru Rusije u SAD Sergeju Kisljaku za vreme sastanka u Beloj kući koji je održan prošle nedelje "informacije od najveće tajnosti" o delatnosti… »
Vašington post: Tramp Rusiji otkrio poverljive informacije o ID

Vašington post: Tramp Rusiji otkrio poverljive informacije o ID

Novi magazin 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp otkrio je strogo poverljive informacije o ekstremistima Islamske države ruskim zvaničnicima tokom sastanka u Beloj kući prošle nedelje, piše Vašington post. Pozivajući se na sadašnje i bivše zvaničnike, list je… »
Tramp izazvao međunarodni skandal: Američki predsednik odao Rusiji informacije koje nemaju čak ni saveznici SAD?

Tramp izazvao međunarodni skandal: Američki predsednik odao Rusiji informacije koje nemaju čak ni saveznici SAD?

Blic 16.05.2017
Američki predsednik Donald Tramp je navodno odao poverljive informacije ruskim zvaničnicima u toku razgovora, izjavili su neimenovani američki zvaničnici. Kako prenosi "Vašington post", za vreme razgovora sa ruskim šefom diplomatije Sergejom… »
SAD: Tilerson brani, demokrate kritikuju Trampa

SAD: Tilerson brani, demokrate kritikuju Trampa

Blic 16.05.2017
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp nije razgovarao o izvorima, metodama niti vojnim operacijama tokom susreta sa ruskim šefom diplomatije Sergejom Lavrovom, izjavio je danas državni sekretar SAD Reks Tilerson. Tokom susreta sa… »
Izrael tražio objašnjenje SAD o Zidu plača

Izrael tražio objašnjenje SAD o Zidu plača

Blic 15.05.2017
Kabinet izraelskog premijera Benjamina Netanjahua saopštio je da traži objašnjenje od predsednika SAD Donalda Trampa nakon što je jedan američki zvaničnik rekao da je Zid plača (Zapadni zid, Kotel Hamaravi, kako se zove na hebrejskom jeziku) deo… »

Vesti dana »