Povezane vesti

Ministar Mektić na meti atentatora

Ministar Mektić na meti atentatora

Sputnik 18.05.2017
Ministar bezbednosti BiH Dragan Mektić izjavio je danas, nakon što je obelodanjeno da mu se preti likvidacijom, da ga nije strah, ali da te pretnje ne doživljava šarlatanski. Ranije danas objavljeno je da je Obaveštajno-sigurnosna agencija (OSA) BiH… »
Mektić o pretnjama: Moguće je da sam dirnuo u osinje gnezdo

Mektić o pretnjama: Moguće je da sam dirnuo u osinje gnezdo

Večernje novosti 18.05.2017
Obaveštajno bezednosna agencija BiH poslala je depešu o pripremi ubistva ministra bezbednosti svim policijskim agencijama. Ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić izjavio je danas, nakon što je obelodanjeno da mu se preti likvidacijom, da ga nije strah… »
Mektić o pretnjama: Možda sam dirnuo u osinje gnezdo...

Mektić o pretnjama: Možda sam dirnuo u osinje gnezdo...

Vesti online 18.05.2017
Ministar sigurnosti BiH Dragan Mektić izjavio je danas, nakon što je obelodanjeno da mu se preti likvidacijom, da ga nije strah, ali da te pretnje ne doživljava šarlatanski. Ranije danas objavljeno je da je Obaveštajno-sigurnosna agencija (OSA) BiH… »
Tajna služba BiH: Priprema se atentat na Dragana Mektića

Tajna služba BiH: Priprema se atentat na Dragana Mektića

RTS 18.05.2017
Obaveštajno-bezbednosna agencija BiH uputila je depešu svim policijskim agencijama u kojoj je navedeno da se priprema atentat na ministra bezbednosti Bosne i Hercegovine Dragana Mektića, objavio je sarajevski portal "Žurnal". Moguće je da sam dirnuo… »
Tužilaštvo BiH istražuje informacije o mogućem atentatu na Mektića

Tužilaštvo BiH istražuje informacije o mogućem atentatu na Mektića

Slobodna Evropa 18.05.2017
Tužilaštvo Bosne i Hercegovine formiralo je predmet na osnovu informacija iz Obavještajno-sigurnosne agencije (OSA) BiH o pripremi atentata na ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića. Informaciju o formiranju predmeta potvrdio je glasnogovornik… »
Pretnje atentatom na Dragana Mektića, ministra odbrane BiH

Pretnje atentatom na Dragana Mektića, ministra odbrane BiH

N1 Info 18.05.2017
Direktor Direkcije za koordinaciju policijskih tela u BiH Mirsad Vilić potrdio je da ova Direkcija raspolaže informacijama o mogućoj fizičkoj ugroženosti ministra bezbednosti BiH Dragana Mektića. Sarajevski portal Žurnal ranije je objavio da je… »
Zvanično potvrđeno: Postoje pretnje atentatom na ministra bezbednosti BiH

Zvanično potvrđeno: Postoje pretnje atentatom na ministra bezbednosti BiH

Novi magazin 18.05.2017
Direktor Direkcije za koordinaciju policijskih tela u BiH Mirsad Vilić potrdio je da ova Direkcija raspolaže informacijama o mogućoj fizičkoj ugroženosti ministra bezbednosti BiH Dragana Mektića. "U stalnom kontaktu smo s drugim policijskim i… »
Policija BiH na nogama: Kriminalci pripremaju ubistvo ministra bezbednosti

Policija BiH na nogama: Kriminalci pripremaju ubistvo ministra bezbednosti

Kurir 18.05.2017
Direkcija za koordinaciju policijskih tela BiH raspolaže s informacijama o mogućoj ugroženosti ministra Dragana Mektića - potvrdio je direktor Direkcije, Mirsad Vilić. Prema rečima Vilića, depeša o ovoj pretnji početkom ove nedelje dostavljena je… »
OSA: Priprema se atentat na Mektića

OSA: Priprema se atentat na Mektića

RTV 18.05.2017
SARAJEVO - Obaveštajno bezednosna agencja (OSA) BiH je uputila depešu svim policijskim agencijama u kojoj je navedeno da se priprema atentat na ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića, koji je potvrdio da je upoznat sa tim. Pozivajući se na svoja… »
Priprema se atentat na Dragana Mektića: "OBA me upozorila"

Priprema se atentat na Dragana Mektića: "OBA me upozorila"

Blic 18.05.2017
Dragan Mektić, ministar bezbednosti BiH, potvrdio je za "EuroBlic" da su ga bezbednosne agencije pre 10 dana obavestile o pretnjama o njegovoj ugroženosti. OBA BiH uputila je depešu svim policijskim agencijama u kojoj je navedeno da se priprema atentat… »
OSA obavestila sve agencije: Priprema se atentat na Mektića

OSA obavestila sve agencije: Priprema se atentat na Mektića

Vesti online 18.05.2017
Obaveštajno bezednosna agencja (OSA) BiH je uputila depešu svim policijskim agencijama u kojoj je navedeno da se priprema atentat na ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića, koji je potvrdio da je upoznat sa tim. Pozivajući se na svoja saznanja… »
OSA obavestila sve agencije: Priprema se atentat na Mektića

OSA obavestila sve agencije: Priprema se atentat na Mektića

Dnevnik 18.05.2017
SARAJEVO: Obaveštajno bezednosna agencja (OSA) BiH je uputila depešu svim policijskim agencijama u kojoj je navedeno da se priprema atentat na ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića, koji je potvrdio da je upoznat sa tim. Pozivajući se na svoja… »
Tajna služba BiH: Priprema se atentat na ministra bezbednosti Dragana Mektića

Tajna služba BiH: Priprema se atentat na ministra bezbednosti Dragana Mektića

Novi magazin 18.05.2017
Obaveštajno-bezbednosna agencija (OBA) BiH uputila je depešu svim policijskim agencijama u kojoj je navedeno da se priprema atentat na ministra bezbednosti Bosne i Hercegovine Dragana Mektića, objavio je sarajevski portal Žurnal. Prema saznanjima… »
Obaveštajna agencija upozorava da se sprema atentat na ministra bezbednosti BiH!

Obaveštajna agencija upozorava da se sprema atentat na ministra bezbednosti BiH!

BK TV 18.05.2017
Obaveštajno bezbednosna agencja (OSA) BiH uputila je depešu svim policijskim agencijama da se priprema atentat na ministra sigurnosti BiH Dragana Mektića, koji je potvrdio da je upoznat sa tim. Pozivajući se na nezvanična saznanja, sarajevski portal… »

Vesti dana »