Povezane vesti

LDP: Skandalozni ispad Šešelja zahteva najoštriju osudu

LDP: Skandalozni ispad Šešelja zahteva najoštriju osudu

Beta 18.05.2017
Liberalno demokratska partija (LDP) ocenila je kao "skandalozni ispad" današnji zahtev lidera SRS Vojislava Šešelja koji je tražio pomilovanje za osudjene Srbe za ratne zločine, kao i za Zvezdana Jovanovića, osudjenog za ubistvo Zorana Djindjića… »
Šešelj poslao poruku Nikoliću: Evo šta traži od njega da uradi pre prestanka mandata (video)

Šešelj poslao poruku Nikoliću: Evo šta traži od njega da uradi pre prestanka mandata (video)

Pravda 18.05.2017
Na konferenciji za novinare u Skupštini Srbije, lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj, podsetio je javnost na poziv koji je uputio Tomislavu Nikoliću, da pre prestanka mandata napravi jedan veliki gest i odmah pomiluje Zvezdana Jovanovića… »
Božović: Ne bi me začudilo da pomiluju Đinđićevog ubicu

Božović: Ne bi me začudilo da pomiluju Đinđićevog ubicu

Al Jazeera 18.05.2017
Vojislav Šešelj je od predsjednika Nikolića zatražio pomilovanje Zvezdana Jovanovića, osuđenog za atentat na Đinđića. Zastupnik Demokratske stranke u Skupštini Srbije, Balša Božović rekao je da ga ne bi začudilo ukoliko bi srbijanski… »
Šešelj ponovo traži pomilovanje za ubicu Đinđića

Šešelj ponovo traži pomilovanje za ubicu Đinđića

Dnevnik 18.05.2017
BEOGRAD: Šef poslaničke grupe SRS Vojislav Šešelj ponovo je danas pozvao predsednika Tomislava Nikolića da pomiluje Zvezdana Jovanovića, navodeći da će to biti dobro delo po kome će ga Srbija pamtiti. “Pozvao sam ga da odmah pomiluje Zvezdana… »

Vesti dana »