Povezane vesti

Šest kandidata u trci za premijera

Šest kandidata u trci za premijera

Radio 021 19.05.2017
Premijer i novoizabrani predsednik Aleksandar Vučić ima šest kandidata za budućeg premijera, saznaje Danas od, kako navode, izvora bliskih Vučiću. Danas piše da njihovi sagovornici navode da Vučić i dalje ne zna ko će od njih biti novi premijer… »
Stefanović o vanrednim parlamentarnim izborima: Sve je uvek moguće

Stefanović o vanrednim parlamentarnim izborima: Sve je uvek moguće

Blic 19.05.2017
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je danas u Čačku da ne zna kada će biti poznato ime novog premijera. On tom prilikom nije odbacio mogućnost održavanja vanrednih parlamentarnih izbora u avgustu… »
Stefanović: Ne znam kada će biti poznato ime novog premijera

Stefanović: Ne znam kada će biti poznato ime novog premijera

Novi magazin 19.05.2017
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović rekao je danas u Čačku da ne zna kada će biti poznato ime novog premijera i da je to pitanje na koje će odgovor dati izabrani predsednik Aleksandar Vučić. "Siguran sam… »
Licitiranja o novom premijeru: Od šest kandidata do novih izbora

Licitiranja o novom premijeru: Od šest kandidata do novih izbora

RTV 19.05.2017
BEOGRAD - Premijer Srbije i novoizabrani predsednik Aleksandar Vučić ima šest kandidata za budućeg predsednika Vlade Srbije i razgovore sa potencijalnim kandidatima počeće početkom juna saznaje Danas. S druge strane "Alo" piše, pozivajući se… »
Vučić neće predlagati premijera, izbori u avgustu?

Vučić neće predlagati premijera, izbori u avgustu?

Pravda 19.05.2017
Odluku o tome ko će zasesti u u fotelju premijera nakon što Aleksandar Vučić preuzme dužnost predsednika Srbije mogli bi da donesu građani na biralištima i to možda u avgustu, piše “Alo”. – Iako ovih dana svi čekaju da izabrani predsednik… »

Vesti dana »

Kukoč: Drim tim je napravljen zbog Jugoslavije

Kukoč: Drim tim je napravljen zbog Jugoslavije

B92 pre 34 minutajoš 29 povezanih
Skoro deset odsto više turista u februaru

Skoro deset odsto više turista u februaru

Nova ekonomija pre 58 minutajoš 19 povezanih
Nove cene goriva u Srbiji

Nove cene goriva u Srbiji

Politika pre 2 satajoš 15 povezanih