Komi pristao da javno svedoči pred Senatom

Komi pristao da javno svedoči pred Senatom

Glas Amerike pre 33 dana
Odbor za obaveštajna pitanja američkog Senata saopštio je da je bivši direktor FBI-a Džejms Komi pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u američke predsedničke izbore 2016. Predsedavajući odbora saopštili su da će Komi svedočiti pred odborom posle 29. maja. “Nadam se da će Komi američkom narodu... »

Oglasio se Lavrov: Evo šta je šef ruske diplomatije rekao o "odavanju tajni" kod Trampa

Pravda pre 33 dana
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov konačno je progovorio o čuvenom "odavanju tajni" u Trampovom kabinetu.
On kaže da sa predsednikom SAD Donaldom Trampom nije razgovarao o otpuštanju bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija. "Nismo se ni dotakli te teme", rekao je Lavrov, objavila je ruska agencija Interfaks. "Njujork tajms" je juče... »

Lavrov o razgovoru sa Trampom: Smena direktora FBI nije bila naša tema!

Kurir pre 33 dana
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da sa predsednikom SAD Donaldom Trampom nije razgovarao o otpuštanju bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija koje je Tramp objavio protekle nedelje.
"Nismo se ni dotakli te teme", rekao je Lavrov, objavila je ruska agencija Interfaks. "Njujork tajms" je juče objavio da je Tramp rekao Lavrovu i ruskom ambasadoru u Vašingtonu Sergeju Kisljaku u Beloj kući da je otpuštanjem... »

Lavrov: Tramp i ja se nismo ni dotakli teme smene šefa FBI-ja

RTS pre 33 dana
RTS: Lavrov: Tramp i ja se nismo ni dotakli teme smene šefa FBI-ja
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov je izjavio da sa predsednikom SAD Donaldom Trampom nije razgovarao o otpuštanju bivšeg direktora FBI-ja Džejmsa Komija koje je Tramp objavio protekle nedelje.
"Nismo se ni dotakli te teme", rekao je Lavrov, objavila je ruska agencija Interfaks, prenosi Rojters. Njujork tajms je juče objavio da je Tramp rekao Lavrovu i ruskom ambasadoru u Vašingtonu Sergeju Kisljaku u Beloj kući da je... »

Lavrov: Tramp i ja se nismo ni dotakli teme smene šefa FBI

Politika pre 33 dana
MOSKVA - Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je da sa predsednikom SAD Donaldom Trampom nije razgovarao o otpuštanju bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija koje je Tramp objavio protekle nedelje. „Nismo se ni dotakli te teme”, rekao je Lavrov, objavila je ruska agencija Interfaks,... »

Oglasio se Lavrov: Šef ruske diplomatije progovorio o čuvenom "odavanju tajni" u Trampovom kabinetu

Blic pre 33 dana
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je danas da sa predsednikom SAD Donaldom Trampom nije razgovarao o otpuštanju bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija koje je Tramp objavio protekle nedelje.
- Nismo se ni dotakli te teme - rekao je Lavrov, objavila je ruska agencija Interfaks, prenosi Rojters. "Njujork tajms" je juče objavio da je Tramp rekao Lavrovu i ruskom ambasadoru u Vašingtonu Sergeju Kisljaku u Beloj kući da... »

Da li su Tramp i Lavrov pričali o Komiju? Lavrov kaže...

B92 pre 33 dana
B92: Da li su Tramp i Lavrov pričali o Komiju? Lavrov kaže...
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov kaže da sa predsednikom SAD Donaldom Trampom nije razgovarao o otpuštanju bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija.
"Nismo se ni dotakli te teme", rekao je Lavrov, objavila je ruska agencija Interfaks, prenosi Rojters. "Njujork tajms" je juče objavio da je Tramp rekao Lavrovu i ruskom ambasadoru u Vašingtonu Sergeju Kisljaku u Beloj kući da je... »

Komi pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u izbore

Večernje novosti pre 33 dana
Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine
Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine, objavili su danas zvaničnici. "Nadam se da će svedočenje bivšeg direktora FBI Komija pomoći da se... »

Komi rešio da progovori o Rusiji

Vesti online pre 33 dana
Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine, objavili su danas zvaničnici.
- Nadam se da će svedočenje bivšeg direktora FBI Komija pomoći da se dobiju odgovori na pitanja koja su se pojavila od kada ga je predsednik iznenada smenio - saopštio je član senatskog Odbora za obaveštajne službe, demokrata... »

Novi udar na Trampa: Bivši šef FBI pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u američke izbore

Kurir pre 33 dana
Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine, objavili su danas zvaničnici.
"Nadam se da će svedočenje bivšeg direktora FBI Komija pomoći da se dobiju odgovori na pitanja koja su se pojavila od kada ga je predsednik iznenada smenio", saopštio je član senatskog Odbora za obaveštajne službe, demokrata Mark... »

Bivši šef FBI-ja javno će svjedočiti o ruskom miješanju u izbore

Al Jazeera pre 33 dana
Saslušanje bivšeg direktora FBI-ja Jamesa Comeya bit će organizirano nakon Dana sjećanja, 29. maja.
Bivši direktor Federalnog istražnog biroa (FBI) James Comey pristao je da javno svjedoči o miješanju Rusije u predsjedničke izbore održane prošle godine, objavili su zvaničnici. "Nadam se da će svjedočenje bivšeg direktora FBI-ja... »

RTV pre 33 dana
RTV: Komi pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u izbore
VAŠINGTON - Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine, objavili su danas zvaničnici.
"Nadam se da će svedočenje bivšeg direktora FBI Komija pomoći da se dobiju odgovori na pitanja koja su se pojavila od kada ga je predsednik iznenada smenio", saopštio je član senatskog Odbora za obaveštajne službe, demokrata Mark... »

Politika pre 33 dana
VAŠINGTON – Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine, objavili su danas zvaničnici. „Nadam se da će svedočenje bivšeg direktora FBI Komija pomoći da se dobiju odgovori na pitanja koja su se pojavila od kada ga... »

Džejms Komi će svedočiti pred odborom u Senatu

Slobodna Evropa pre 33 dana
Bivši direktor Federalnog istražnog biroa (FBI) Džejms Komi pristao je da svedoči pred odborom za obaveštajna pitanja u gornjem domu američkog Kongresa posle praznika Dan sećanja, prenosi Beta. Predsednik odbora u Senatu Ričard Ber i senator Mark Vorner saopštili su u petak uveče da će Komi... »

B92 pre 33 dana
B92: Komi pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u izbore
Vašington -- Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine, objavili su zvaničnici.

Neviđen skandal u Americi: Tramp rekao Rusima da je šef FBI "ludak"!

Pravda pre 33 dana
Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima, objavio je danas "Njujork tajms", prenosi Rojters.
Ovaj list se poziva na dokument u kojem je sumiran taj Trampov sastanak, a čije je sadržaj njujorškom dnevniku pročitao neimenovani američki zvaničnik. - Upravo sam otpustio šefa FBI. Bio je lud, pravi pravcati ludak. Suočio sam... »

Mediji: Trump rekao Rusima da je šef FBI-ja luđak

Al Jazeera pre 33 dana
Donald Trump kazao je ruskim zvaničnicima da je otpuštanjem direktora FBI-ja Jamesa Comeyja otklonio 'veliki pritisak', tvrdi New York Times.
Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump kazao je ruskim zvaničnicima u Bijeloj kući da je otpuštanjem direktora FBI-ja Jamesa Comeyja otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i... »

U: Kongresu se sprema svedočenje godine

Blic pre 33 dana
Bivši direktor Federalnog istražnog biroa (FBI) Džejms Komi pristao je da svedoči pred odborom za obaveštajna pitanja u gornjem domu američkog Kongresa posle praznika Dan sećanja.
Predsednik odbora u Senatu Ričard Ber i senator Mark Vorner saopštili su u petak veče da će Komi odgovarati na pitanja odbornika na sednici otvorenoj za javnost. PONOVO PROCURELI DOKUMENTI Tramp Rusima: Šef FBi je je bio LUD!... »

Komi će svedočiti pred odborom u Senatu

Novi magazin pre 33 dana
Bivši direktor Federalnog istražnog biroa (FBI) Džejms Komi pristao je da svedoči pred odborom za obaveštajna pitanja u gornjem domu američkog Kongresa posle praznika Dan sećanja.
Predsednik odbora u Senatu Ričard Ber i senator Mark Vorner saopštili su u petak veče da će Komi odgovarati na pitanja odbornika na sednici otvorenoj za javnost. Datum saslušanja nije još određen, ali je saopšteno da će to biti... »

Neviđen skandal u Americi: Tramp rekao Rusima da je šef FBI "ludak"!

Pravda pre 33 dana
Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima, objavio je danas "Njujork tajms", prenosi Rojters.
Ovaj list se poziva na dokument u kojem je sumiran taj Trampov sastanak, a čije je sadržaj njujorškom dnevniku pročitao neimenovani američki zvaničnik. - Upravo sam otpustio šefa FBI. Bio je lud, pravi pravcati ludak. Suočio sam... »

Komi će svedočiti pred odborom u Senatu

RTS pre 33 dana
RTS: Komi će svedočiti pred odborom u Senatu
Predsednik odbora u Senatu Ričard Ber i senator Mark Vorner saopštili su u petak uveče da će Komi odgovarati na pitanja odbornika na sednici otvorenoj za javnost. Datum saslušanja nije još određen, ali je saopšteno da će to biti... »

Nova teorija američkih medija Tramp otkrio Rusima zašto je smenio šefa FBI: Bio je pravi pravcati...

Kurir pre 33 dana
Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima, objavio je Njujork tajms.
Ovaj list se poziva na dokument u kojem je sumiran taj Trampov sastanak, a čije je sadržaj njujorškom dnevniku pročitao neimenovani američki zvaničnik. "Upravo sam otpustio šefa FBI. Bio je lud, pravi pravcati ludak. Suočio sam... »

Tramp Rusima: Otpustio sam šefa FBI, pravi pravcati ludak!

Vesti online pre 33 dana
Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima, objavio je "Njujork tajms", prenosi Rojters.

Ponovo procureli dokumenti: Tramp Rusima: Šef FBi je je bio lud! Pravi pravcati ludak!

Blic pre 33 dana

Njujork tajms: Tramp rekao Rusima da je šef FBI "ludak"

Večernje novosti pre 34 dana
Predsednik SAD kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio
Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima,... »

Njujork tajms: Tramp rekao Rusima da je šef FBI „ludak"

Politika pre 34 dana
VAŠINGTON – Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio „veliki pritisak” sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima, objavio je danas „Njujork tajms”, prenosi Rojters. Ovaj... »

Tramp: Otpustio sam ludaka

Danas pre 34 dana
Američki predsednik Donalda Trump rekao je ruskoj delegaciji za vreme sastanka u Ovalnom kabinetu da je smanjio pritisak istrage o upletanju Ruaije u američke izbore tako što je otpustio direktora FBI DŽejmsa Komija kojeg je nazvao ludakom, piše Njujork tajms. "Nedavno sam otpustio šefa FBI. Bio je... »

Dočekana 21 delegacija, ko sve dolazi na inauguraciju?

B92  pre 5 sati  još 3 povezane

Dačić dočekao Rogozina, Bingsjuena i Ivanića

Blic  pre 7 sati  još 1 povezana

Dabović: Nisam znao za kokain u automobilu

Blic  pre 9 sati  još 1 povezana

U Hrvatskoj gliser uleteo na plažu

Danas  pre 8 sati  još 1 povezana
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.