Povezane vesti

Komi pristao da javno svedoči pred Senatom

Komi pristao da javno svedoči pred Senatom

Glas Amerike 20.05.2017
Odbor za obaveštajna pitanja američkog Senata saopštio je da je bivši direktor FBI-a Džejms Komi pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u američke predsedničke izbore 2016. Predsedavajući odbora saopštili su da će Komi svedočiti pred… »
Oglasio se Lavrov: Evo šta je šef ruske diplomatije rekao o "odavanju tajni" kod Trampa

Oglasio se Lavrov: Evo šta je šef ruske diplomatije rekao o "odavanju tajni" kod Trampa

Pravda 20.05.2017
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov konačno je progovorio o čuvenom "odavanju tajni" u Trampovom kabinetu. On kaže da sa predsednikom SAD Donaldom Trampom nije razgovarao o otpuštanju bivšeg direktora FBI Džejmsa Komija. "Nismo se ni… »
Komi pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u izbore

Komi pristao da javno svedoči o ruskom mešanju u izbore

RTV 20.05.2017
VAŠINGTON - Bivši direktor agencije FBI Džejms Komi pristao je da javno svedoči o mešanju Rusije u predsedničke izbore održane prošle godine, objavili su danas zvaničnici. "Nadam se da će svedočenje bivšeg direktora FBI Komija pomoći da se… »
Bivši šef FBI-ja javno će svjedočiti o ruskom miješanju u izbore

Bivši šef FBI-ja javno će svjedočiti o ruskom miješanju u izbore

Al Jazeera 20.05.2017
Saslušanje bivšeg direktora FBI-ja Jamesa Comeya bit će organizirano nakon Dana sjećanja, 29. maja. Bivši direktor Federalnog istražnog biroa (FBI) James Comey pristao je da javno svjedoči o miješanju Rusije u predsjedničke izbore održane… »
Džejms Komi će svedočiti pred odborom u Senatu

Džejms Komi će svedočiti pred odborom u Senatu

Slobodna Evropa 20.05.2017
Bivši direktor Federalnog istražnog biroa (FBI) Džejms Komi pristao je da svedoči pred odborom za obaveštajna pitanja u gornjem domu američkog Kongresa posle praznika Dan sećanja, prenosi Beta. Predsednik odbora u Senatu Ričard Ber i senator Mark… »
Neviđen skandal u Americi: Tramp rekao Rusima da je šef FBI "ludak"!

Neviđen skandal u Americi: Tramp rekao Rusima da je šef FBI "ludak"!

Pravda 20.05.2017
Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima, objavio je danas… »
Mediji: Trump rekao Rusima da je šef FBI-ja luđak

Mediji: Trump rekao Rusima da je šef FBI-ja luđak

Al Jazeera 20.05.2017
Donald Trump kazao je ruskim zvaničnicima da je otpuštanjem direktora FBI-ja Jamesa Comeyja otklonio 'veliki pritisak', tvrdi New York Times. Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump kazao je ruskim zvaničnicima u Bijeloj kući da je… »
Neviđen skandal u Americi: Tramp rekao Rusima da je šef FBI "ludak"!

Neviđen skandal u Americi: Tramp rekao Rusima da je šef FBI "ludak"!

Pravda 20.05.2017
Predsednik SAD Donald Tramp kazao je ruskim zvaničnicima u Beloj kući da je otpuštanjem direktora FBI Džejmsa Komija otklonio "veliki pritisak" sa kojim se suočio zbog aktuelne istrage o Rusiji i američkim predsedničkim izborima, objavio je danas… »
Komi će svedočiti pred odborom u Senatu

Komi će svedočiti pred odborom u Senatu

Novi magazin 20.05.2017
Bivši direktor Federalnog istražnog biroa (FBI) Džejms Komi pristao je da svedoči pred odborom za obaveštajna pitanja u gornjem domu američkog Kongresa posle praznika Dan sećanja. Predsednik odbora u Senatu Ričard Ber i senator Mark Vorner… »
Tramp: Otpustio sam ludaka

Tramp: Otpustio sam ludaka

Danas 19.05.2017
Američki predsednik Donalda Trump rekao je ruskoj delegaciji za vreme sastanka u Ovalnom kabinetu da je smanjio pritisak istrage o upletanju Ruaije u američke izbore tako što je otpustio direktora FBI DŽejmsa Komija kojeg je nazvao ludakom, piše… »

Vesti dana »