Povezane vesti

Zaev: Izvinio sam se Vučiću zbog nesmotrenih izjava

Zaev: Izvinio sam se Vučiću zbog nesmotrenih izjava

RTS 25.05.2017
Mandatar i lider SDSM-a Zoran Zaev izjavio je u Briselu da se izvinio srpskom premijeru Aleksandru Vučiću, koga je nedavno nazvao "nacionalističkim vođom koji se deklariše kao lider u regionu". "Žalim zbog nesmotrenosti nas političara, što se… »
Zaev: Izvinio sam se Vučiću

Zaev: Izvinio sam se Vučiću

Vesti online 25.05.2017
Mandatar i lider SDSM Zoran Zaev izjavio je u Briselu da se izvinio srpskom premijeru Aleksandru Vučiću, kojeg je nedavno nazvao "nacionalističkim vođom koji se deklariše kao lider u regionu". - Žalim zbog nesmotrenosti nas političara što se… »
Zaev: Izvinio sam se Vučiću zbog izjave da je nacionalistički vođa

Zaev: Izvinio sam se Vučiću zbog izjave da je nacionalistički vođa

Sputnik 25.05.2017
Mandatar i lider SDSM-a Zoran Zaev izjavio je u Briselu da se izvinio srpskom premijeru Aleksandru Vučiću, kog je nedavno nazvao „nacionalističkim vođom koji se deklariše kao lider u regionu“. „Žalim zbog nesmotrenosti nas političara koja se… »
Zaev se izvinio Vučiću: Političari su nekad nepažljivi

Zaev se izvinio Vučiću: Političari su nekad nepažljivi

N1 Info 25.05.2017
Makedonski mandatar Zoran Zaev razgovarao je u Briselu sa srpskim premijerom Aleksandrom Vučićem, izrazivši žaljenje za izjave koje su uznemirile srpski državni vrh. "Izrazio sam žaljenje zbog nepažnje, što nekad mi političari znamo da pokažemo… »
Zaev:Izvinio sam se Vučiću zbog nesmotrenih izjava

Zaev:Izvinio sam se Vučiću zbog nesmotrenih izjava

Studio B 25.05.2017
Mandatar i lider SDSM Zoran Zaev izjavio je u Briselu da se izvinio srpskom premijeru Aleksandru Vučiću, kojeg je nedavno nazvao „nacionalističkim vođom koji se deklariše kao lider u regionu“. „Žalim zbog nesmotrenosti nas političara što se… »

Vesti dana »