Povezane vesti

Frančesko Toti: Protiv Đenove je moja poslednja utakmica u Romi

Frančesko Toti: Protiv Đenove je moja poslednja utakmica u Romi

Hot sport 25.05.2017
Fudbaler Rome Frančesko Toti rekao je danas da će mu utakmica protiv Djenove, u poslednjem kolu italijanskog šampiona, biti poslednja za rimski klub. Legendarni kapiten Rome se do sada nije oglašavao povodom spekulacija da će na kraju sezone… »
Od kada je Toti obukao dres Rome desilo se...

Od kada je Toti obukao dres Rome desilo se...

Mondo 25.05.2017
"Princ Rima" će u nedelju odigrati poslednju zvaničnu utakmicu za Romu, a evo šta se sve događalo od kada je 1989. kročio u Omladinsku školu "vučice". Frančesko Toti će u nedelju protiv Đenove (18 časova, Olimpiko) odigrati poslednju… »
Rim u suzama: Toti i zvanično potvrdio – u nedelju poslednji put nosim dres Rome

Rim u suzama: Toti i zvanično potvrdio – u nedelju poslednji put nosim dres Rome

Mozzart sport 25.05.2017
Kraj karijere jednog od najvećih italijanskih i evropskih fudbalera svih vremena. Sve je bilo spremno za njegov odlazak, ali se čekalo da to on lično saopšti, a danas je to i učinio. Frančesko Toti je preko svog zvaničnog Tviter profila saopštio… »
Toti: U nedelju je kraj!

Toti: U nedelju je kraj!

Mondo 25.05.2017
Frančesko Toti danas je potvrdio da će u nedelju, 28. maja, odigrati poslednju utakmicu u karijeri. " Roma - Đenova, nedelja, 28. maj - biće to poslednji put kada ću nositi dres Rome. Nemoguće je rečima opisati sve ono što su mi ove boje… »
Toti: U nedelju igram poslednju utakmicu za Romu

Toti: U nedelju igram poslednju utakmicu za Romu

Beta 25.05.2017
Fudbaler Rome Frančesko Toti rekao je danas da će mu utakmica protiv Djenove, u poslednjem kolu italijanskog šampiona, biti poslednja za rimski klub. Legendarni kapiten Rome se do sada nije oglašavao povodom spekulacija da će na kraju sezone… »

Vesti dana »