Povezane vesti

Agasi: "Štefi me je ubedila da prihvatim Đokovićev poziv"

Agasi: "Štefi me je ubedila da prihvatim Đokovićev poziv"

Sportske.net 26.05.2017
Legendarni američki teniser Andre Agasi rekao je da ga je supruga Štefi Graf ubedila da prihvati poziv Novaka Djokovića i postane njegov trener. "Prvo sam odbio Novaka, ali moja supruga Štefi mi je rekla da pokušam i da bih mogao da prihvatim. Možda… »
Andre Agasi: Štefi me je nagovorila da radim sa Novakom, ali nisam tu dugo!

Andre Agasi: Štefi me je nagovorila da radim sa Novakom, ali nisam tu dugo!

Hot sport 26.05.2017
Legendarni američki teniser Andre Agasi rekao je da ga je supruga Štefi Graf ubedila da prihvati poziv Novaka Djokovića i postane njegov trener. – Prvo sam odbio Novaka, ali moja supruga Štefi mi je rekla da pokušam i da bih mogao da prihvatim… »
Agasi: Novaku sam prvo rekao ne, Štefi Graf me ubedila da prihvatim poziv

Agasi: Novaku sam prvo rekao ne, Štefi Graf me ubedila da prihvatim poziv

Večernje novosti 26.05.2017
Novak me je pozvao pre tri nedelje, na početku sam ga odbio, ali mi je žena rekla "Moraš da budeš trener Đokovića, volećeš to“ – rekao je novi trener srpskog tenisera. Amerikanac Andre Agasi otkrio je da je prvobitno odbio da bude trener… »
Agasi: Štefi me je ubedila da radim sa Novakom

Agasi: Štefi me je ubedila da radim sa Novakom

Mondo 26.05.2017
Bivši američki teniser otkrio je kako je došlo do saradnje sa Đokovićem, koja je njegova uloga i koliko Srbin može. Foto: Guliver/Getty images/Lucas Dawson Na terenu na Rolan Garosu, na kojem je prvi put trenirao Novak Đoković u četvrtak… »
Prvo rekao: “ne” Kako je supruga ubedila Agasija da postane Novakov trener

Prvo rekao: “ne” Kako je supruga ubedila Agasija da postane Novakov trener

Sportal blic 26.05.2017
Od Rolan Garosa počinje neka nova era za našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića. Na turniru u Parizu, uz našeg asa biće Andre Agasi, ali... Malo je nedostajalo da do saradnje ni ne dođe. Ipak, ovoga puta Srbin je imao jakog saveznika Agasijevu… »
Agasi prvo odbio Novaka: Amerikanac otkrio ko ga je nagovorio da sarađuje sa Srbinom

Agasi prvo odbio Novaka: Amerikanac otkrio ko ga je nagovorio da sarađuje sa Srbinom

Vesti online 26.05.2017
Saradnja nekadašnjeg broja 1 i aktuelnog broja 2 svetskog tenisa naišla je na opšte odobravanje u svetskoj sportskoj javnosti i sve jedva čekaju da vide šta će izroditi udružene snage Andrea Agasija i Novaka Đokovića. Nedeljama unazad postojale… »

Vesti dana »