Povezane vesti

Skupština Srbije burno započela novu sednicu

Skupština Srbije burno započela novu sednicu

Dnevnik 26.05.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković optužila je deo opozicionih stranaka da su falsifikatima pokušali da na pisarnicu parlamenta „ubace“ 68 predloga za dopunu dnevnog reda. To su, kako je navela na konferenciji za novinare, nameravali da… »
Gojković: Uporedio me je sa prostitutkom

Gojković: Uporedio me je sa prostitutkom

Mondo 26.05.2017
U Skupštini Srbije po običaju burno. Zbog izjave poslanika Nove stranke Zorana Živkovića predsednica skupštine protestovala. Gojković: Uporedio me sa prostitutkom. Foto: Tanjug, Tanja Valič Skupština Srbije počela je danas novu sednicu, a… »
Gojković: Vučić će položiti zakletvu u zakonskom roku

Gojković: Vučić će položiti zakletvu u zakonskom roku

Danas 26.05.2017
Maja Gojković , predsednica Skupštine Srbije rekla je na konferenciji za novinare da će izabrani predsednik Aleksandar Vučić zakletvu položiti 30. ili 31. maja, ili možda 1. juna. “Time će biti ispoštovani zakonski rokovi ,a javnost će biti… »
Maja Gojković još ne zna kada Vučić polaže zakletvu

Maja Gojković još ne zna kada Vučić polaže zakletvu

Radio 021 26.05.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da se još ne zna tačan datum kada će izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić položiti zakletvu pred poslanicima. - Dogovorićemo se da li će to biti 30, 31. maja ili 1. juna. Samo… »
Maja Gojković još ne zna kada će Vučić položiti zakletvu

Maja Gojković još ne zna kada će Vučić položiti zakletvu

N1 Info 26.05.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je da se još ne zna tačan datum kada će izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić položiti zakletvu pred poslanicima. "Dogovorićemo se da li će to biti 30, 31. maja ili 1. juna. Samo prvo da… »
Gojković o datumu kada Vučić polože zakletvu

Gojković o datumu kada Vučić polože zakletvu

Blic 26.05.2017
Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković izjavila je danas da se još ne zna tačan datum kada će izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić položiti zakletvu pred poslanicima. - Dogovorićemo se da li će to biti 30, 31. maja ili 1. juna. Samo… »

Vesti dana »