Povezane vesti

Prlainoviću peti pehar LŠ u poslednjih sedam godina: Dovedi Andriju za titulu!

Prlainoviću peti pehar LŠ u poslednjih sedam godina: Dovedi Andriju za titulu!

Večernje novosti 28.05.2017
Ispada da sam "iks faktor", ali nek drugi pričaju o meni. Ovo je istorijski uspeh Solnoka - kaže Andrija koji se radovao sa sunarodnicima Gocićem i Aleksićem. SVAKI san sa Andrijom Prlainovićem postaje java. Jedan od najboljih vaterpolista sveta sa… »
Kruna sezone: Milan Aleksić: Bili smo najbolji, Solnok je zaslužio evropsku titulu

Kruna sezone: Milan Aleksić: Bili smo najbolji, Solnok je zaslužio evropsku titulu

Sportal blic 28.05.2017
Naš vaterpolista Milan Aleksić rekao je da mu titula sa Solnokom znači kao i prva koju je pre pet godina osvojio sa Partizanom. Foto: Tamas Kovacs / EPA; Solnok je u subotu uveče pobedio Jug sa 10:5 u finalu fajnal siksa Lige šampiona u Budimpešti… »
Navika iz reprezentacije - Srpski trio doneo Solnoku titulu prvaka Evrope

Navika iz reprezentacije - Srpski trio doneo Solnoku titulu prvaka Evrope

Sportske.net 28.05.2017
Vaterpolista Solnoka, najkorisniji igrač završnog turnira Lige šampiona Andrija Prlainović rekao je danas da je presrećan zbog osvajanja nove titule prvaka Evrope, da uživa u vaterpolu i da će tako nastaviti "sve dokle mu telo izdrži". Solnok je… »
Prvi put na krovu Evrope: Gocić: Sad imam i trofej Lige šampiona, Prlainović je genijalac

Prvi put na krovu Evrope: Gocić: Sad imam i trofej Lige šampiona, Prlainović je genijalac

Sportal blic 28.05.2017
Bivši kapiten vaterpolo reprezentacije Srbije i uzdanica Solnoka, novog šampiona Evrope, Živko Gocić je rekao pre početka završnog turnira da "Prlainović u koferu sa sobom nosi pehar Lige šampiona", aludirajući na njegove uspehe poslednjih… »
Srbi, velemajstori, osvajači Lige šampiona!

Srbi, velemajstori, osvajači Lige šampiona!

Mozzart sport 28.05.2017
Živko Gocić, Andrija Prlainović i Mića Aleksić su momci za ponos naše zemlje. Potvrđeno po ko zna koji put. Predvođen fantastičnim srpskim triom Prlainović - Gocić - Aleksić Solnok je osvojio prvu titulu šampiona Evrope. Mađarski prvak je do… »
Magnet za titule: Prlainović za Blicsport: Gode mi poređenja sa Žocom

Magnet za titule: Prlainović za Blicsport: Gode mi poređenja sa Žocom

Sportal blic 28.05.2017
Srpski vaterpolista Andrija Prlainović, šampion Evrope sa Solnokom i MVP fajnal siksa, istakao je za Blicsport da mu je ovo možda i najbolja sezona u karijeri. I da mu prijaju poređenja sa Željkom Obradovićem. Foto: VSS / Promo Andrija Prlainović… »
Prlainović srećan zbog nove titule prvaka Evrope

Prlainović srećan zbog nove titule prvaka Evrope

Beta 28.05.2017
Vaterpolista Solnoka, najkorisniji igrač završnog turnira Lige šampiona Andrija Prlainović rekao je danas da je presrećan zbog osvajanja nove titule prvaka Evrope, da uživa u vaterpolu i da će tako nastaviti "sve dokle mu telo izdrži". Solnok je… »
Igraće dok mu telo izdrži: Prlainović presrećan zbog nove titule šampiona Evrope

Igraće dok mu telo izdrži: Prlainović presrećan zbog nove titule šampiona Evrope

Hot sport 28.05.2017
Vaterpolista Solnoka, najkorisniji igrač završnog turnira Lige šampiona Andrija Prlainović rekao je danas da je presrećan zbog osvajanja nove titule prvaka Evrope, da uživa u vaterpolu i da će tako nastaviti „sve dokle mu telo izdrži“. Solnok… »
Niko kao "Prle": Uživam u vaterpolu, kao nikad pre

Niko kao "Prle": Uživam u vaterpolu, kao nikad pre

Mondo 28.05.2017
Prlainović je prvi vaterpolista koji je osvojio Ligu šampiona sa četiri različita tima. Nakon poslednjeg, petog trofeja, koji je "uzeo" sa Solnokom ističe da se nikada nije osećao ovako dobro! Gocić o njemu: "On je taj iks-faktor!". Mađarski… »
Živko Gocić: Prlainović nosi sa sobom trofej Lige šampiona u koferu

Živko Gocić: Prlainović nosi sa sobom trofej Lige šampiona u koferu

Sportski žurnal 28.05.2017
Legenda srpskog vaterpola, Živko Gocić osvojio je svoju prvu Ligu šampiona. U najavi turnira Živko Gocić je u šali rekao da je Prlainović igrač koji u koferu nosi trofej Lige šampiona, s obzirom da je osvojio ovo takmičenje već četiri puta… »

Vesti dana »