Povezane vesti

Vučić: Lično sam crtao autoputeve i koridore

Vučić: Lično sam crtao autoputeve i koridore

N1 Info 30.05.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se građanima na podršci, ministrima na saradnji, a svom nasledniku na mestu premijera poručio da državnu kasu ostavlja u dobrom stanju. Predstavljajući putnu i železničku infrastrukturu rekao je da je… »
Vučić: Premijer će biti poznat do 20. juna (VIDEO)

Vučić: Premijer će biti poznat do 20. juna (VIDEO)

Insajder 30.05.2017
Odlazeći premijer Aleksandar Vučić najavio je na poslednjoj konferenciji za novinare u ovom svojstvu da će novi premijer i članovi Vlade biti poznati do 20. juna jer želi da ih ugosti na inauguraciji 23. juna. On je izrazio nadu da će tada moći da… »
Vučić: Novi gradonačelnik Beograda pokušaće da dostigne Sinišu Malog

Vučić: Novi gradonačelnik Beograda pokušaće da dostigne Sinišu Malog

Beta 30.05.2017
Izabrani predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima ideju za novog gradonačelnika Beograda i da će to biti ozbiljna i odgovorna ličnost, koja će pokušati da dostigne aktuelnog gradonačelnika… »
"Hoću da me pamte kao Šredera, a ne da vladam 10 godina"

"Hoću da me pamte kao Šredera, a ne da vladam 10 godina"

Prva 30.05.2017
Na završnoj konferenciji za novinare koju je u svojstvu premijera održao Aleksandar Vučić izjavio da mu nije namera da vlada 10 godina. On je, odgovarajući na pitanja novinara, izjavio da će uskoro saopštiti kada će se povući sa čela Srpske… »
Vučić: Ne mislim da ostajem na vlasti još deset godina, novi premijer do 17. juna

Vučić: Ne mislim da ostajem na vlasti još deset godina, novi premijer do 17. juna

Blic 30.05.2017
Izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas će uskoro građanima saopštiti od kojeg trenutka više neće biti predsednik Srpske napredne stranke (SNS). Istakao je i da će novi premijer Srbije biti izabran u nedelji između 12. i 17… »
Vučić: Tri kandidata - neko iz SNS, Dačić ili nestranački

Vučić: Tri kandidata - neko iz SNS, Dačić ili nestranački

Press 30.05.2017
Odlazeći premijer i izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da ima u vidu tri kandidata za svog naslednika na mestu premijera. Foto:b92.net "Jedna opcija je neko iz SNS. Jedna opcija je SPS, odnosno Ivica Dačić. Sa njima smo izgradili… »
Vučić o napuštanju Vlade: Nemam prava na velike emocije, ali nije mi svejedno

Vučić o napuštanju Vlade: Nemam prava na velike emocije, ali nije mi svejedno

Vesti online 30.05.2017
Odlazeći premijer i izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da iako nema prava na velike emocije, nije mu svejedno da napusti Vladu Srbije. - Nemam prava na velike emocije. I kada sa kučetom živite pola godine i dve, pa vam je teško da… »
Vučić za novog premijera ima tri opcije: Dačića, nekog iz SNS-a ili jednu nestranačku ličnost

Vučić za novog premijera ima tri opcije: Dačića, nekog iz SNS-a ili jednu nestranačku ličnost

Telegraf 30.05.2017
Dodao je da ga ne zanima šta o tome pišu mediji, i da ne podnosi pritisak. Izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić za svog naslednika na mestu premijera u vidu ima tri kandidata. Vučić: Naši vojnici će izgledati kao Rambo! – Jedna opcija je… »
Vučić: Naši vojnici će izgledati kao Rambo!

Vučić: Naši vojnici će izgledati kao Rambo!

Pravda 30.05.2017
O rezultatima Vlade Srbije u protekle tri godine govorio je Aleksandar Vučić, predsednik Vlade i novoizabrani predsednik Srbije. O tome šta nije uradio, a trebalo je da uradi, ko će biti novi premijer, o povećanju plata u ovim i narednim godinama… »
Vučić: Biram srpsku stolicu, nećemo u NATO i neću se odreći Kosova

Vučić: Biram srpsku stolicu, nećemo u NATO i neću se odreći Kosova

Večernje novosti 30.05.2017
Odlazeći premijer i izabrani predsednik Srbije Aleksandar Vučić na TV Pink odgovarao na pitanja o radu Vlade, Kosovu, NATO, Kalabiću i Stepincu, ceni rada, Kliničkom centru Niš, inauguraciji i protestima... ODLAZEĆI premijer Aleksandar Vučić… »
Vučić: Saša Janković sad bar zna ko mu je predsednik

Vučić: Saša Janković sad bar zna ko mu je predsednik

Danas 29.05.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras da će biti predsednik svih građana, ali da se nikome neće dodvoravti i da će voditi politiku u interesu države, bez obzira na to šta kažu Čedomir Jovanović ili Vojislav Šešelj. On je u… »

Vesti dana »