Povezane vesti

Nova saznanja - Mitrović potpisuje na dve godine, evo koliko će zaraditi!

Nova saznanja - Mitrović potpisuje na dve godine, evo koliko će zaraditi!

Sportske.net 13.06.2017
Kapiten Crvene zvezde mt:s Luka Mitrović nije želeo da komentariše medijske natpise vezane za njegov prezak u Brose Bamberg ali su se i pored toga večeras pojavili novi detalji. Vest da će kapiten Crvene zvezde mt:s Luka Mitrović napustiti klub na… »
Nenad Lalatović: Imam mnogo poverenja u trenere, a još više u svoje igrače (foto)

Nenad Lalatović: Imam mnogo poverenja u trenere, a još više u svoje igrače (foto)

Hot sport 13.06.2017
Trener Čukaričkog, Nenad Lalatović, koji kao selektor mlade reprezentacije Srbije trenutno boravi na pripremama pred EP u Poljskoj, govorio je o svom odustvu, reprezentaciji, timu i trenerima. – Volim da sam uz ekipu koju treniram i prvi put sam u… »
Lalatović: Čukarički je najstabilniji klub, nigde nisam doživeo da plata ne kasni

Lalatović: Čukarički je najstabilniji klub, nigde nisam doživeo da plata ne kasni

Večernje novosti 13.06.2017
Srpski fudbal treba da čuva gazde poput Obradovića. Drinčić je bio moja želja i pomoći će nam da dođemo do vrha tabele i plasmana u Evropu - kaže Nenad. Neće Nenad Lalatović kao šef stručnot štaba Čukaričkog moći da prođe pripremni… »
Lalatović: Fudbaleri Čukaričkog neće osetiti moje odsustvo

Lalatović: Fudbaleri Čukaričkog neće osetiti moje odsustvo

Beta 13.06.2017
Trener Čukaričkog Nenad Lalatović rekao je danas da ima veliko poverenje u svoje fudbalere i da se neće osetiti njegovo odsustvo zbog obaveza u mladoj reprezentaciji Srbije. "Naravno da volim da sam uz ekipu koju treniram i prvi put sam u situaciji da… »
Lalat objasnio šta to ''Čuka'' ima što niko drugi u Srbiji nema! Stižu i nova pojačanja!

Lalat objasnio šta to ''Čuka'' ima što niko drugi u Srbiji nema! Stižu i nova pojačanja!

Sportske.net 13.06.2017
Šef struke Čukaričkog trenutno je u Poljskoj, sa mladom reprezentacijom Srbije na Evropskom prvenstvu, ali pomno prati i šta se dešava na Banovom brdu. Čukarički je u njegovom odsustvu počeo pripreme za novu sezonu, ekipu vode Lalatovićevi… »
Lalatović: Čukarički ispred svih, plate ne kasne

Lalatović: Čukarički ispred svih, plate ne kasne

Mondo 13.06.2017
Trener Čukaričkog Nenad Lalalatović se javio iz Poljske: "Čuka je najstabilniji i najorganizovaniji klub u kojem sam do sada radio". Ostavio plan rada crnog-belih na pripremama za svaki dan. Foto: MN Press Nenad Lalatović se u ponedeljak nije pojavio… »
Leon Deleon objavio ''Saopštenje br.22'', Zvezda na tapetu!

Leon Deleon objavio ''Saopštenje br.22'', Zvezda na tapetu!

Sportske.net 13.06.2017
''Propisi su propisi'', Zvezda kažnjena zbog ''nekulturnog ponašanja gledalaca''. Košarkaški klub Crvena zvezda kažnjen je danas zbog ponašanja navijača na utakmici protiv FMP-a u finalu Mozzart Super lige. Zvezda će morati da plati 36.000 dinara… »
Radonjić posle ubedljive pobede na startu finala protiv FMP: Ovo ne može da dovede do opuštanja igrača

Radonjić posle ubedljive pobede na startu finala protiv FMP: Ovo ne može da dovede do opuštanja igrača

Večernje novosti 13.06.2017
Ono što sada treba je da se okrenemo sledećem duelu koji dolazi brzo. Nadam se da ćemo i u Železniku biti na nivou zadatka – rekao je trener Crvene zvezde. Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su počeli odbranu srpskog trona, pošto su u prvoj… »
Deleon kaznio Crvenu zvezdu zbog ispada navijača

Deleon kaznio Crvenu zvezdu zbog ispada navijača

Sportski žurnal 13.06.2017
Košarkaški klub Crvena zvezda sankcionisan je sa 36.000 dinara zbog ispada navijača u prvom meču finalne serije plej-ofa Superlige protiv FMP Železnika. U odluci direktora Superlige Leona Deleona obrazloženo je da su crveno-beli kažnjeni zbog… »
Bobi: Da reprezentaciji

Bobi: Da reprezentaciji

Mondo 13.06.2017
Boban Marjanović spreman je da pomogne Srbiji ovog leta, ali odluku o tome da li će biti pozvan na pripreme uoči Evropskog prvenstva doneće selektor Aleksandar Đorđević. Foto: MN Press Boban Marjanović je u Beogradu, gde je posmatrao u ponedeljak… »
Zvezda kažnjena zbog nekulture navijača na meču sa FMP-om

Zvezda kažnjena zbog nekulture navijača na meču sa FMP-om

Sportal blic 13.06.2017
Košarkaška liga Srbije kaznila je Crvenu zvezdu zbog ponašanja njene publike na prvoj utakmici finala prvenstva sa FMP-om. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija "KK Crvena zvezda MTS se kažnjava novčanom kaznom od 36.000 dinara zbog nekulturnog… »
Zvezda "kraća" za 36.000 dinara zbog navijača

Zvezda "kraća" za 36.000 dinara zbog navijača

Mondo 13.06.2017
Crveno-beli kažnjeni posle prvog meča finala plej-ofa Superlige. Foto: MN Press Crvena zvezda povela je protiv ekipe FMP u finalu plej-ofa Superlige. Crveno-beli su ubedljivo pobedili ekipu iz Železnika rezultatom 94:66 i stekli prednost od 1:0. Ipak… »
Luka Mitrović reagovao na priče o odlasku u Bamberg

Luka Mitrović reagovao na priče o odlasku u Bamberg

Sportske.net 13.06.2017
Kapiten Crvene zvezde sinoć je posle ubedljivog trijumfa nad FMP-om na startu finalne serije plej-ofa prokomentarisao i medijske najave da će se ovog leta preseliti u Nemačku. Crvena zvezda mts nezadrživo grabi ka novoj tituli prvaka Srbije i… »
Dirnule ga ovacije: Bobi Marjanović: Srce mi je zaigralo zbog dočeka i Zvezde, za Srbiju sam uvek tu

Dirnule ga ovacije: Bobi Marjanović: Srce mi je zaigralo zbog dočeka i Zvezde, za Srbiju sam uvek tu

Sportal blic 13.06.2017
Ljubimac Zvezdinih navijača Boban Marjanović ostao je dirnut zbog dočeka koji je njemu i, takođe bivšem centru crveno-belih, Maiku Cirbesu, priređen u nekadašnjem "Pioniru" na startu finala Superlige. Marjanović i Cirbes su pružali odlične… »
Radonjić: Želja nam je ista

Radonjić: Želja nam je ista

Vesti online 13.06.2017
Crvena zvezda je ubedljivom pobedom protiv FMP-a otvorila finalnu seriju plej-ofa Košarkaške lige Srbije, a posle meča utiske su na konferenciji za medije preneli trener Dejan Radonjić i igrač Marko Simonović. - Krenuli smo dobro, ozbiljno, sa… »
Zvezda deklasirala FMP za vođstvo u finalnoj seriji KLS

Zvezda deklasirala FMP za vođstvo u finalnoj seriji KLS

Danas 13.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su pobedili FMP u prvoj utakmici finalne serije Košarkaške lige Srbije (94:66) i tako jasno stavili do znanja da prave drame u borbi za trofej po svemu sudeći ni neće biti. Bili su domaći tokom čitavog meča bolji… »
Kraj: Zvezda - FMP 94:66

Kraj: Zvezda - FMP 94:66

Večernje novosti 13.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde demolirali su FMP sa 94:66 u prvom meču finalne serije Košarkaške lige Srbije. Košarkaši Crvene zvezde savladali su FMP (94:66) i poveli sa 1:0 u finalnoj seriji plej-ofa Košarkaške lige Srbije, koja se igra do tri pobede… »
Zvezda demolirala FMP i napravila prvi korak ka odbrani titule

Zvezda demolirala FMP i napravila prvi korak ka odbrani titule

Večernje novosti 13.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde poveli su sa 1:0 u finalu plej-ofa Superlige Srbije, pošto su večeras na svom terenu pobedili FMP sa 94:66 (23:11, 15:13, 34:15, 22:27). ŠAMPION je na početku finala plej-ofa Superlige stavio do znanja svom razvojnom timu da… »
Alimpijević: Ponosan sam na igrače, skrenuli smo pažnju rivala

Alimpijević: Ponosan sam na igrače, skrenuli smo pažnju rivala

Sportal blic 12.06.2017
Nisu košarkaši FMP-a imali snage da pruže jači otpor Crvenoj zvezdi u prvom meču finala plej-ofa. Domaćin je slavio 94:66 i tako napravio korak ka tituli. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Utakmica nije protekla u maniru naših prethodnih igara… »
Radonjić: Neće biti opuštanja kod igrača

Radonjić: Neće biti opuštanja kod igrača

Sportal blic 12.06.2017
Silovito! Košarkaši Crvene zvezde su bez većih problema nadigali ekipu FMP-a u prvom meču finala plej-ofa (99:64). Strateg crveno-belih Dejan Radonjić veruje da će njegova ekipa zadržati ozbiljnost. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Dejan… »
Prvi korak ka tituli: Raspucana Zvezda ostavila FMP bez nade

Prvi korak ka tituli: Raspucana Zvezda ostavila FMP bez nade

Sportal blic 12.06.2017
Košarkaši Zvezde grabe ka odbrani titule šampiona Srbije! Crveno-beli su u prvom meču finala plej-ofa Superlige pobedili FMP na svom parketu - 94:66. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Imali su crveno-beli podršku oko 5.000 navijača, a bivše… »
Ovacije zvezdaša: Bobi, Cirbes i Peruničić su ušli u "Pionir", i dobili ovacije za pamćenje /foto/

Ovacije zvezdaša: Bobi, Cirbes i Peruničić su ušli u "Pionir", i dobili ovacije za pamćenje /foto/

Sportal blic 12.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde i FMP-a sastaju se u prvom meču (21) finala plej-ofa Superlige, a duel u hali "Aleksandar Nikolić" imao je predigru po ukusu "delija". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Borbu za trofej prvaka Srbije došli su uživo da… »

Vesti dana »