Povezane vesti

SPS, SNS, SPO pozdravili izbor Brnabić, ali ne i Palma

SPS, SNS, SPO pozdravili izbor Brnabić, ali ne i Palma

N1 Info 15.06.2017
Lider socijalista Ivica Dačić i njegov stranački kolega Branko Ružić pozdravili su odluku Aleksandra Vučića da mandatarka za sastav nove Vlade bude Ana Brnabić. Vučićevom odlukom zadovoljni su i u njegovoj Srpskoj naprednoj stranci. U… »
Brnabić: Nastaviću reforme sa nesmanjenom posvećenošću i snagom

Brnabić: Nastaviću reforme sa nesmanjenom posvećenošću i snagom

SEEbiz 15.06.2017
BEOGRAD - Mandatar za sastav nove Vlade Srbije Ana Brnabić zahvalila je danas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na ukazanom ogromnom poverenju da vodi Vladu i nastavi reforme sa nesmanjenom posvećenošću i snagom. "Čast je služiti svojoj zemlji… »
Palma potpuno razočaran: Ana Brnabić nije moj premijer, Jedinstvena Srbija neće glasati za njen izbor!

Palma potpuno razočaran: Ana Brnabić nije moj premijer, Jedinstvena Srbija neće glasati za njen izbor!

Kurir 15.06.2017
BEOGRAD - Ana Brnabić nije moj premijer, izjavio je večeras lider JS Dragan Marković Palma! Tom kratkom izjavom, dostavljenom Tanjugu, Marković je reagovao na odluku predsednika Srbije Aleksandra Vučića da mandat za sastav vlade poveri dosadašnjoj… »
Dragan Marković Palma: Ana Brnabić nije moj premijer

Dragan Marković Palma: Ana Brnabić nije moj premijer

Insajder 15.06.2017
Predsednik Jedinstvene Srbije (JS) Dragan Marković Palma izjavio je danas da mandatarka za sastav nove Vlade Srbije Ana Brnabić nije njegov premijer. "Samo jedna rečenica. Ana Brnabić nije moj premijer", rekao je kratko Marković za agenciju Beta… »
Palma: Ana Brnabić nije moj premijer

Palma: Ana Brnabić nije moj premijer

Sputnik 15.06.2017
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je da mandatarka za sastav nove Vlade Srbije Ana Brnabić nije njegov premijer. „Samo jedna rečenica. Ana Brnabić nije moj premijer“, rekao je kratko Marković za agenciju Beta. Marković… »
Dačić: Poštujem Vučićevu odluku i SPS očekuje veće učešće u vlasti u Srbiji

Dačić: Poštujem Vučićevu odluku i SPS očekuje veće učešće u vlasti u Srbiji

Novi magazin 15.06.2017
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić i lider Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da poštuje odluku predsednika Srbije Aleksandra Vučića da Ana Brnabić bude premijerka, kao i da SPS očekuje veće učešće u vlasti u… »

Vesti dana »