Povezane vesti

Čović: "Posle svega, neki prosek ne dolazi u obzir, ali ja sam optimista"

Čović: "Posle svega, neki prosek ne dolazi u obzir, ali ja sam optimista"

Sportske.net 17.06.2017
Predsednik Zvezde rekao je novinarima da bi klub mogao da napravi normalnu finansijsku situaciju, ali da to ne zavisi samo od njega. Predsednik Crvene zvezda Nebojša Čović rekao je večeras da želi da klub još više podigne ambicije u narednoj… »
Radonjić i mnogi košarkaši najavili odlazak! Šta kaže Čović na to?

Radonjić i mnogi košarkaši najavili odlazak! Šta kaže Čović na to?

Vesti online 17.06.2017
Slavi se na Malom Kalemegdanu, ali već od subote, pakao čekao upravu Crvene zvezde na čelu sa predsednikom Nebojšom Čovićem. Finansijska situacija u klubu je alarmantna, Dejan Radonjić je na konferenciji za medije najavio odlazak. Kofere su… »
Podizanje lestvice ili crni dani za šampiona

Podizanje lestvice ili crni dani za šampiona

Politika 17.06.2017
U noći slavlja posle trećeg osvojenog trofeja u sezini košarkaša Crvene zvezde, predsednik Nebojša Čović govorio o dva moguća scenarija. Dok je grmeo i „goreo” Kalemegdan posle osvojene titule prvaka Srbije, a košarkaši Crvene zvezde i… »
Sezona iz snova: As šampiona Simonović: Izdržali smo muški, odoh sad u banju

Sezona iz snova: As šampiona Simonović: Izdržali smo muški, odoh sad u banju

Sportal blic 17.06.2017
Sjajnu sezonu, posle trofeja u ABA ligi i Kupu Radivoja Koraća, četa Dejana Radonjića je zaokružila osvajanjem Prvenstva Srbije. Dvorana "Aleksandar Nikolić" bila je popunjena skoro do poslednjeg mesta, a nakon pobede nad FMP-om navijači su sa… »
Da li kreće rasipanje - Lazić na pragu Bajerna?

Da li kreće rasipanje - Lazić na pragu Bajerna?

Sportske.net 17.06.2017
Branko Lazić bi veoma brzo mogao da napusti Crvenu zvezdu nakon dugogodišnjeg igranja u ovom klubu. Crvena zvezda je osvojila titulu šampiona Srbije, ali rekli bismo da se više priča o nestabilnosti kluba kada se radi o finansijama, nego o samom… »
Jović iskreno: O finansijama, Fenerbahčeu, povredama, odmoru...

Jović iskreno: O finansijama, Fenerbahčeu, povredama, odmoru...

Večernje novosti 17.06.2017
Uspeli smo da prebrodimo sve probleme i mogu da kažem da nijedan igrač ove sezone nije bio van stroja zbog para, već isključivo zbog povrede. Imam određene klauzule u ugovoru – priča Stefan. Maestralna sezona je iza košarkaša Crvene zvezde. Tri… »
Posle triple krune: Čović: Osrednjost ne dolazi u obzir, Zvezda mora da ide na više ciljeve

Posle triple krune: Čović: Osrednjost ne dolazi u obzir, Zvezda mora da ide na više ciljeve

Sportal blic 17.06.2017
Košarkaši Crvene zvezde su okončali najuspešniju sezonu i istoriji, ali predsednik kluba Nebojša Čović ne smatra da sad treba da se stane. Čestitajući svima na osvojenim trofejima, čelnik srpskog i regionalnog šampiona je istakao da Zvezda… »
Nebojša Čović: Osrednjost posle svega ovoga što smo postigli ne dolazi u obzir

Nebojša Čović: Osrednjost posle svega ovoga što smo postigli ne dolazi u obzir

Sportski žurnal 17.06.2017
Predsednik KK Crvena zvezda mts u noći slavlja i po osvajanju nove triple krune osvrnuo se na najuspešniju sezonu u istoriji kluba, aktuelnostima, planovima za budućnost, ali i preprekama pred sezonu u kojoj će Beograd biti domačin F4. Košarkaši… »
Čović u ponoć: Nije čudno da se dobri sistemi u Srbiji raspadnu – osrednjost ne dolazi u obzir!

Čović u ponoć: Nije čudno da se dobri sistemi u Srbiji raspadnu – osrednjost ne dolazi u obzir!

Mozzart sport 17.06.2017
“Nekima ističu ugovori, a nekima u Upravi ističe period razmišljanja da li će da nastave da rade svoj posao. U te ljude se ubrajam i ja. Svako ima pravo da donese svoju odluku, naročito ako se sistem ne poštuje kako bi trebalo”, poručuje prvi… »
Moguć odlazak i Čovića: Nekima ističu ugovori, a nekima vreme za razmšljanje

Moguć odlazak i Čovića: Nekima ističu ugovori, a nekima vreme za razmšljanje

Večernje novosti 17.06.2017
Ima nekih igrača kojima su ugovori istekli, ali to ne znači da neće ostati. Tu je i trener Radonjić i to je posao koji nam predstoji do avgusta. Ako naplatimo dugovanja imaćemo normalnu finansijsku situaciju. Dok su igrači proslavljali titulu… »

Vesti dana »