Povezane vesti

Oglasila se i Ana Brnabić: Vučić dokazao da mu je Srbija na prvom mestu

Oglasila se i Ana Brnabić: Vučić dokazao da mu je Srbija na prvom mestu

Vesti online 17.06.2017
Mandatar za sastav Vlade Ana Brnabić izjavila je večeras da je najvažnije obezbediti stabilnu većinu u Skupštini koja će omogućiti dalji nastavak započetih reformi. Prethodno je dnevni list "Blic" javio da SNS i predsednik Aleksandar Vučić imaju… »
Brnabić: Najvažnije je da vlada bude u zakonskom roku

Brnabić: Najvažnije je da vlada bude u zakonskom roku

N1 Info 17.06.2017
Mandatarka za sastav nove Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da je u ovom trenutku najvažnije da Srbija dobije vladu u zakonskom roku, kao i da se u Skupštini formira stabilna većina, koja će obezbediti nastavak započetih reformi. Brnabićeva je… »
Brnabić: Najvažnije je da Srbija dobije vladu na vreme

Brnabić: Najvažnije je da Srbija dobije vladu na vreme

Novi magazin 17.06.2017
Mandatarka za sastav nove Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je da je u ovom trenutku najvažnije da Srbija dobije vladu u zakonskom roku, kao i da se u Skupštini formira stabilna većina koja će obezbediti nastavak započetih reformi. Brnabićeva je… »
UGROŽENA VEĆINA – Stefanović – Zukorlićevi, Palmini i neki SNS-ovi narodni poslanici neće glasati za Brnabićku!

UGROŽENA VEĆINA – Stefanović – Zukorlićevi, Palmini i neki SNS-ovi narodni poslanici neće glasati za Brnabićku!

Sandžak press 17.06.2017
Srpska napredna stranka i predsjednik Aleksandar Vučić imaju problem u obezbjeđivanju većine u parlamentu kada je riječ o izglasavanju Ane Brnabić za premijera. Kako “Blic”‘ekskluzivno saznaje, zbog toga će biti odložena sjednica Skupštine… »
Stefanović: Problem oko obezbeđivanja većine za Brnabić

Stefanović: Problem oko obezbeđivanja većine za Brnabić

N1 Info 17.06.2017
Srpska napredna stranka i predsednik Aleksandar Vučić imaju problem u obezbeđivanju većine u parlamentu kada je reč o izglasavanju Ane Brnabić za premijera, piše Blic. Kako Blic saznaje, zbog toga će biti odložena sednica Skupštine Srbije na… »
Oglasila se Brnabić: Najvažnije je obezbediti stabilnu većinu u Skupštini

Oglasila se Brnabić: Najvažnije je obezbediti stabilnu većinu u Skupštini

Telegraf 17.06.2017
Za mene lično ovo je još jedna potvrda da je za predsednika Aleksandra Vučiha interes Srbije na prvom mestu... Mandatar za sastav Vlade Ana Brnabić izjavila je večeras da je najvažnije obezbediti stabilnu većinu u Skupštini koja će omogućiti… »
Stefanović: Više poslanika SNS-a nije sigurno da li će glasati za Anu Brnabić

Stefanović: Više poslanika SNS-a nije sigurno da li će glasati za Anu Brnabić

Insajder 17.06.2017
Član predsedništva SNS-a Nebojšta Stefanović izjavio je za Blic da su pred predsednikom Aleksandrom Vučićem i strankom problemi koji se tiču obezbeđivanja većine u Parlamentu, jer pojedini poslanici vladajuće većine neće podržati Anu Brnabić… »
Odlaže se formiranje kabineta Ane Brnabić?

Odlaže se formiranje kabineta Ane Brnabić?

RTS 17.06.2017
Prema ranijim najavama, Vlada je trebalo da bude formirana do kraja naredne nedelje, odnosno pre svečane inauguracije predsednika Srbije. Međutim, kako prenosi "Blic" formiranje kabineta u Nemanjinoj odlaže se za nedelju dana, odnosno do kraja meseca… »
Raspad na pomolu: SNS nema većinu za Brnabićku, odlaže se...

Raspad na pomolu: SNS nema većinu za Brnabićku, odlaže se...

Pravda 17.06.2017
Srpska napredna stranka i predsednik Aleksandar Vučić imaju problem u obezbeđivanju većine u parlamentu kada je reč o izglasavanju Ane Brnabić za premijera. Zbog toga će biti odložena sednica Skupštine Srbije na kojoj bi trebalo da bude data… »
Stefanović: Niti sam rođen u fotelji, niti ću u njoj umreti

Stefanović: Niti sam rođen u fotelji, niti ću u njoj umreti

Insajder 17.06.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da se sednica Skupštine Srbije, na kojoj bi nova premijerka Ana Brnabić trebalo da iznese svoj ekspoze, očekuje naredne nedelje. "Predsednica Skupštine će zakazati sednicu, ja očekujem… »
Stefanović: Ovlastili smo Vučića da predloži Anu Brnabić, ali ima nekih u SNS koji vide druge kombinacije

Stefanović: Ovlastili smo Vučića da predloži Anu Brnabić, ali ima nekih u SNS koji vide druge kombinacije

Pravda 17.06.2017
Ministar unutrašnjih poslova Srbije i funkcioner SNS Nebojša Stefanović kaže da podržava odluku Aleksandra Vučića da Ana Brnabić bude mandatar, veruje da će ona nastaviti dosadašnji kurs vlade i uveren je da Srbiju očekuju bolja vremena… »
Stefanović: Niti sam rođen u fotelji, niti ću u njoj umreti

Stefanović: Niti sam rođen u fotelji, niti ću u njoj umreti

N1 Info 17.06.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović izjavio je da se sednica Skupštine Srbije, na kojoj bi nova premijerka Ana Brnabić trebalo da iznese svoj ekspoze, očekuje naredne nedelje. "Predsednica Skupštine će zakazati sednicu, ja očekujem… »
Stefanović: Ovlastili smo Vučića da predloži Anu Brnabić

Stefanović: Ovlastili smo Vučića da predloži Anu Brnabić

Dnevnik 17.06.2017
BEOGRAD: Ministar unutrašnjih poslova Srbije i funkcioner SNS Nebojša Stefanović kaže da podržava odluku Aleksandra Vučića da Ana Brnabić bude mandatar, veruje da će ona nastaviti dosadašnji kurs vlade i uveren je da Srbiju očekuju bolja… »

Vesti dana »