EP do21: Srbija u napad iz svih oružja

EP do21: Srbija u napad iz svih oružja

Dnevnik ponedeljak, 19. jun 2017.
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije u drugom kolu grupe B Evropskog prvenstva u Poljskoj u utorak uveče igra sa selekcijom Makedonije.
Računica je jasna, posle poraza od Portugala, moraju se osvojiti sva tri boda kako bi ostali u konkurenciji za polufinale. Selektor Nenad Lalatović smatra da je to više nego izvodljivo, ali i upozorava da Makedonci mogu da... »

"Ex-Yu reprezentacije sa nama kao s neprijateljem"

Mondo ponedeljak, 19. jun 2017.
Zanimljiva izjava Nenada Lalatovića koji pokušava da motiviše igrače pred drugu utakmicu na Evropskom prvenstvu za mlade protiv Poljske.
Protiv Makedonije želimo reprizu igre sa meča sa Portugalom, ne i isti rezultat! Selektor mlade fudbalske reprezentacije Nenad Lalatović rekao je da njegova ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedoncima... »

Nenad Lalatović: Makedonija se nadigravala sa Španijom, ali je naša pobeda imperativ

Hot sport ponedeljak, 19. jun 2017.
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije u utorak igra meč 2. kola ‘B’ grupe na Evropskom prvenstvu za mlade, a rival od 18 časova je selekcija Makedonije. Ipak, na početku razgovora Nenad Lalatović se prvo osvrnuo na razloge poraza od Portugalije 2:0 u prvom kolu u Bigošću. -Pokazali smo se u toj... »

Lalatović ''otvorio oči'' Orlićima - Ko to igra protiv Srbije kao protiv neprijatelja?

Sportske.net ponedeljak, 19. jun 2017.
Selektor mlade fudbalske reprezentacije Nenad Lalatović rekao je danas da njegova ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedonijom na Evropskom prvenstvu, kako bi pobedila i zadržala šanse za plasman u završnicu turnira.
Mlada reprezentacija Srbije igra u utorak od 18 časova u Bidgošću protiv Makedonije, utakmicu drugog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Poljskoj. "Dilema ne postoji. Mi treba da uđemo u meč maksimalno ozbiljno, rekao sam i... »

Lalat: Rekao sam im,komšijama smo kao neprijatelji

B92 ponedeljak, 19. jun 2017.
B92: Lalat: Rekao sam im,komšijama smo kao neprijatelji
Selektor mlade reprezentacije Nenad Lalatović rekao je da ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedonijom na Evropskom prvenstvu.
Mlada reprezentacija Srbije igra u utorak od 18 časova u Bidgošću protiv Makedonije, utakmicu drugog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Poljskoj. "Dilema ne postoji. Mi treba da uđemo u meč maksimalno ozbiljno, rekao sam i... »

Lalatović: Moramo da budemo na sve spremni protiv Makedonije

Beta ponedeljak, 19. jun 2017.
Selektor mlade fudbalske reprezentacije Nenad Lalatović rekao je danas da njegova ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedonijom na Evropskom prvenstvu, kako bi pobedila i zadržala šanse za plasman u završnicu turnira. "Dilema ne postoji. Mi treba da udjemo u meč... »

Mi smo Srbija! Znamo šta nam je činiti

Mozzart sport ponedeljak, 19. jun 2017.
Vedar duh je tu, raspoloženje je dobro i sada Orlići "samo" treba da izađu, pobede Makedoniju u utorak i održe šanse za plasman u polufinale Evropskog prvenstva
(OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA MOZZART SPORTA IZ POLJSKE) Prvi meč je izgubljen, ali nije osmeh na licu Nenada Lalatovića i Nemanje Maksimovića. Vedar duh je tu, raspoloženje je dobro i sada Orlići "samo" treba da izađu, pobede... »

Bunjevčević: Ponosni smo na ponašanje momaka i igru protiv Portugalije, važno je pobediti Makedoniju

Sportski žurnal ponedeljak, 19. jun 2017.
Mlada reprezentacija Srbije u utorak (18 časova) igra drugi, važan meč na Evropskom prvenstvu u Poljskoj, a podršku Orlićima od prvog dana boravka u Bidgošću daju predsednik Slaviša Kokeza i tehnički direktor Goran Bunjevčević
Upravo čovek koji je zadužen za sportski sektor u FSS i pod čijom komandom gotovo sve reprezentativne selekcije u prethodnih godinu dana beleže dobre rezultate, ističe da svi mogu biti ponosni na ponašanje i učinak Orlića u meču... »

Lalatović "orlićima": Kada igraju protiv Srbije kao da igraju protiv neprijatelja

Vesti online ponedeljak, 19. jun 2017.
Mlada reprezentacija Srbije igra sutra, utorak 20.jun (18,00) drugi meč u Grupi B Evropskog prvenstva u Poljskoj protiv selekcije BJR Makedonije. Posle poraza u susretu sa Portugalom i pomešanih emocija posle tog duela ("orlići" dominirali i propustili nekoliko veoma dobrih prilika), izabranici selektora Nenada Lalatovića nemaju više prava na grešku.
- Pokazali smo se u toj utakmici u dobrom svetlu, pogotovo što je većina mojih igrača završila sezonu praktično pre mesec dana, odnosno 21. ili 22. maja, a mi smo posle toga odigrali prvu zvaničnu utakmicu tek 17.juna. I mogu da... »

Broje se samo golovi

Danas ponedeljak, 19. jun 2017.
Fudbaleri Srbije pali su na prvom ispitu na Evropskom prvenstvu za igrače do 21. godine u Poljskoj, ostavši bez ijednog boda u meču sa favorizovanim Portugalom (0:2), pa su im sada za plasman u polufinale potrebni pobeda u sutrašnjem duelu sa Makedonijom i remi sa strašnom Španijom, koja je u... »

Lalatović: Nije gotovo, napašćemo Makedoniju, napraviću dve promene, ali nema potrebe da igramo sa dva zadnja vezna

Sportski žurnal ponedeljak, 19. jun 2017.
Uprkos boljoj igri u drugom poluvremenu i dobrim šansama Đurđevića, Grujića i Radonjića, reprezentacija Srbije poražena je od Portugalije na startu Prvenstva Evrope u Poljskoj
Nenad Lalatović ne gubi nadu i siguran je da ova generacija može da odigrao još bolje u utorak protiv Makedonije. Iako su Orlići posle sopstvenih grešaka primili oba gola, selektor im ništa ne zamera, već ih hrabri za naredni... »

Zaslužili smo barem bod protiv Portugalije

Politika ponedeljak, 19. jun 2017.
Naši mladi fudbaleri žale što nisu osvojili barem bod protiv Portugalije, na startu Evropskog prvenstva u Poljskoj. – Sledi duel s Makedonijom
Srbija prekjuče nije razočarala na startu Evropskog prvenstva za mlade u Poljskoj, iako je izgubila od Portugalije sa 2:0. Naši fudbaleri su bili dostojan rival selekciji koja skoro tri godine ne zna za poraz na međunarodnoj... »

Sledi ispit generacije: "Orlići" moraju da pobede Makedonce

Večernje novosti ponedeljak, 19. jun 2017.
Izgleda da smo malo precenili Portugalce. Želimo pobedu protiv Makedonije, pa što bolji rezultat u poslednjem kolu protiv Španije, kaže Nemanja Maksimović
U "GRUPI smrti" na Prvenstvu Evrope za mlade fudbalere u Poljskoj već na startu turnira je teško ranjena nada Srbije da može u završnicu takmičenja. Portugalija je dva puta čekala "orliće" u zasedi sopstvenih grešaka i oba puta... »
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.