EP do21: Srbija u napad iz svih oružja

EP do21: Srbija u napad iz svih oružja

Dnevnik pre 7 dana
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije u drugom kolu grupe B Evropskog prvenstva u Poljskoj u utorak uveče igra sa selekcijom Makedonije.
Računica je jasna, posle poraza od Portugala, moraju se osvojiti sva tri boda kako bi ostali u konkurenciji za polufinale. Selektor Nenad Lalatović smatra da je to više nego izvodljivo, ali i upozorava da Makedonci mogu da... »

"Ex-Yu reprezentacije sa nama kao s neprijateljem"

Mondo pre 7 dana
Zanimljiva izjava Nenada Lalatovića koji pokušava da motiviše igrače pred drugu utakmicu na Evropskom prvenstvu za mlade protiv Poljske.
Protiv Makedonije želimo reprizu igre sa meča sa Portugalom, ne i isti rezultat! Selektor mlade fudbalske reprezentacije Nenad Lalatović rekao je da njegova ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedoncima... »

Nenad Lalatović: Makedonija se nadigravala sa Španijom, ali je naša pobeda imperativ

Hot sport pre 7 dana
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije u utorak igra meč 2. kola ‘B’ grupe na Evropskom prvenstvu za mlade, a rival od 18 časova je selekcija Makedonije. Ipak, na početku razgovora Nenad Lalatović se prvo osvrnuo na razloge poraza od Portugalije 2:0 u prvom kolu u Bigošću. -Pokazali smo se u toj... »

Lalatović ''otvorio oči'' Orlićima - Ko to igra protiv Srbije kao protiv neprijatelja?

Sportske.net pre 7 dana
Selektor mlade fudbalske reprezentacije Nenad Lalatović rekao je danas da njegova ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedonijom na Evropskom prvenstvu, kako bi pobedila i zadržala šanse za plasman u završnicu turnira.
Mlada reprezentacija Srbije igra u utorak od 18 časova u Bidgošću protiv Makedonije, utakmicu drugog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Poljskoj. "Dilema ne postoji. Mi treba da uđemo u meč maksimalno ozbiljno, rekao sam i... »

Lalat: Rekao sam im,komšijama smo kao neprijatelji

B92 pre 7 dana
B92: Lalat: Rekao sam im,komšijama smo kao neprijatelji
Selektor mlade reprezentacije Nenad Lalatović rekao je da ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedonijom na Evropskom prvenstvu.
Mlada reprezentacija Srbije igra u utorak od 18 časova u Bidgošću protiv Makedonije, utakmicu drugog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Poljskoj. "Dilema ne postoji. Mi treba da uđemo u meč maksimalno ozbiljno, rekao sam i... »

Lalatović: Moramo da budemo na sve spremni protiv Makedonije

Beta pre 7 dana
Selektor mlade fudbalske reprezentacije Nenad Lalatović rekao je danas da njegova ekipa mora da bude spremna na sve u predstojećoj utakmici sa Makedonijom na Evropskom prvenstvu, kako bi pobedila i zadržala šanse za plasman u završnicu turnira. "Dilema ne postoji. Mi treba da udjemo u meč... »

Mi smo Srbija! Znamo šta nam je činiti

Mozzart sport pre 7 dana
Vedar duh je tu, raspoloženje je dobro i sada Orlići "samo" treba da izađu, pobede Makedoniju u utorak i održe šanse za plasman u polufinale Evropskog prvenstva
(OD SPECIJALNOG IZVEŠTAČA MOZZART SPORTA IZ POLJSKE) Prvi meč je izgubljen, ali nije osmeh na licu Nenada Lalatovića i Nemanje Maksimovića. Vedar duh je tu, raspoloženje je dobro i sada Orlići "samo" treba da izađu, pobede... »

Bunjevčević: Ponosni smo na ponašanje momaka i igru protiv Portugalije, važno je pobediti Makedoniju

Sportski žurnal pre 7 dana
Mlada reprezentacija Srbije u utorak (18 časova) igra drugi, važan meč na Evropskom prvenstvu u Poljskoj, a podršku Orlićima od prvog dana boravka u Bidgošću daju predsednik Slaviša Kokeza i tehnički direktor Goran Bunjevčević
Upravo čovek koji je zadužen za sportski sektor u FSS i pod čijom komandom gotovo sve reprezentativne selekcije u prethodnih godinu dana beleže dobre rezultate, ističe da svi mogu biti ponosni na ponašanje i učinak Orlića u meču... »

Lalatović "orlićima": Kada igraju protiv Srbije kao da igraju protiv neprijatelja

Vesti online pre 7 dana
Mlada reprezentacija Srbije igra sutra, utorak 20.jun (18,00) drugi meč u Grupi B Evropskog prvenstva u Poljskoj protiv selekcije BJR Makedonije. Posle poraza u susretu sa Portugalom i pomešanih emocija posle tog duela ("orlići" dominirali i propustili nekoliko veoma dobrih prilika), izabranici selektora Nenada Lalatovića nemaju više prava na grešku.
- Pokazali smo se u toj utakmici u dobrom svetlu, pogotovo što je većina mojih igrača završila sezonu praktično pre mesec dana, odnosno 21. ili 22. maja, a mi smo posle toga odigrali prvu zvaničnu utakmicu tek 17.juna. I mogu da... »

Broje se samo golovi

Danas pre 7 dana
Fudbaleri Srbije pali su na prvom ispitu na Evropskom prvenstvu za igrače do 21. godine u Poljskoj, ostavši bez ijednog boda u meču sa favorizovanim Portugalom (0:2), pa su im sada za plasman u polufinale potrebni pobeda u sutrašnjem duelu sa Makedonijom i remi sa strašnom Španijom, koja je u... »

Lalatović: Nije gotovo, napašćemo Makedoniju, napraviću dve promene, ali nema potrebe da igramo sa dva zadnja vezna

Sportski žurnal pre 7 dana
Uprkos boljoj igri u drugom poluvremenu i dobrim šansama Đurđevića, Grujića i Radonjića, reprezentacija Srbije poražena je od Portugalije na startu Prvenstva Evrope u Poljskoj
Nenad Lalatović ne gubi nadu i siguran je da ova generacija može da odigrao još bolje u utorak protiv Makedonije. Iako su Orlići posle sopstvenih grešaka primili oba gola, selektor im ništa ne zamera, već ih hrabri za naredni... »

Zaslužili smo barem bod protiv Portugalije

Politika pre 7 dana
Naši mladi fudbaleri žale što nisu osvojili barem bod protiv Portugalije, na startu Evropskog prvenstva u Poljskoj. – Sledi duel s Makedonijom
Srbija prekjuče nije razočarala na startu Evropskog prvenstva za mlade u Poljskoj, iako je izgubila od Portugalije sa 2:0. Naši fudbaleri su bili dostojan rival selekciji koja skoro tri godine ne zna za poraz na međunarodnoj... »

Sledi ispit generacije: "Orlići" moraju da pobede Makedonce

Večernje novosti pre 8 dana
Izgleda da smo malo precenili Portugalce. Želimo pobedu protiv Makedonije, pa što bolji rezultat u poslednjem kolu protiv Španije, kaže Nemanja Maksimović
U "GRUPI smrti" na Prvenstvu Evrope za mlade fudbalere u Poljskoj već na startu turnira je teško ranjena nada Srbije da može u završnicu takmičenja. Portugalija je dva puta čekala "orliće" u zasedi sopstvenih grešaka i oba puta... »
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.