Povezane vesti

Preminuo Bogoljub Mitić Đoša

Preminuo Bogoljub Mitić Đoša

Tračara 22.06.2017
Poznati srpski glumac i humorista Bogoljub Mitić Đoša preminuo je iznenada jutros u 49. godini života od posledica srčanog udara, prenosi Kurir. Prema poslednjim pretragama, komičar je preminuo u snu, oko 4 sata ujutru. Dva sata kasnije pronašla ga… »
Preminuo Bata Đoša

Preminuo Bata Đoša

Dnevnik 22.06.2017
Beograd - Glumac Bogoljub Mitić, najpoznatiji po ulozi Bata Đoše, preminuo je jutros u Beogradu u 49. godini od posledica srčanog udara, a vest o tome potvrdio je direktor leskovačkog pozorišta Stanislav Grujić, prenose beogradski mediji. Mitića… »
Tuga: Iznenada preminuo glumac Bogoljub Mitić Đoša

Tuga: Iznenada preminuo glumac Bogoljub Mitić Đoša

Svet plus 22.06.2017
Bogoljub Mitić Đoša iznenada je jutros preminuo u 49. godini života od posledica srčanog udara, potvrđeno je od strane direktora leskovačkog pozorišta, Stanislava Grujića. Glumac koji je popularnost stekao ulogom u seriji "Porodično blago", rano… »
Iznenadni odlazak poznatog glumca: Preminuo Bogoljub Mitić Đoša

Iznenadni odlazak poznatog glumca: Preminuo Bogoljub Mitić Đoša

Kurir 22.06.2017
Poznati srpski glumac i humorista Bogoljub Mitić Đoša preminuo je iznenada jutros u 49 godini od posledica srčanog udara. Nadimak Đoša ili Bata Đoša je dobio po ulozi Đoše koju je igrao u TV seriji „Porodično Blago“. U TV seriji „Agencija… »
Popularni Tika Špic o smrti Đoše: Nije me slušao, molio sam ga da ne preteruje

Popularni Tika Špic o smrti Đoše: Nije me slušao, molio sam ga da ne preteruje

Večernje novosti 22.06.2017
Glumac Predrag Smiljković je jedva govorio od šoka, i nije mogao da veruje da više nema njegovog kuma Đoše. VEST o smrti popularnog srpskog glumca i humoriste, Bogoljuba Mitića Đoše, iznenadila je njegove prijatelje, kolege i obožavaoce. Glumac… »
Iznenadan odlazak legendarnog glumca: Đošu izdalo srce (video)

Iznenadan odlazak legendarnog glumca: Đošu izdalo srce (video)

Večernje novosti 22.06.2017
U Beogradu jutros preminuo glumac Bogoljub Mitić u 49. godini. Glumac će biti sahranjen u petak u rodnom Vlasotincu. GLUMAC Bogoljub Mitić Đoša preminuo je danas u 49. godini u Beogradu od srčanog udara. Vest o preranoj smrti popularnog Bata Đoše… »
(Video) Milioni su gledali ovaj snimak samo zbog njega: Zauvek ćemo pamtiti Đošinu imitaciju Severine!

(Video) Milioni su gledali ovaj snimak samo zbog njega: Zauvek ćemo pamtiti Đošinu imitaciju Severine!

Kurir 22.06.2017
Glumac Bogoljub Mitić Đoša preminuo je rano jutros u svom stanu. Ćerka Natalija je rano jutros pronašla Đošu u krevetu gde nije davao znakove života. Odmah je pozvala majku, a Hitna pomoć je samo konstatovala smrt. Ova vest je šokirala Đošine… »
TUGA: Đošine kolege i prijatelji u suzama - Potreseni smo, nenadoknadiv gubitak!

TUGA: Đošine kolege i prijatelji u suzama - Potreseni smo, nenadoknadiv gubitak!

Svet plus 22.06.2017
Bogoljub Mitić Đoša iznenada je preminuo jutros u 49. godini, a njegove kolege i prijatelji šokirani su saznanjem da ih je zauvek napustio. Bogoljub Mitić bio je jedan od omiljenih glumaca, a važio je za veoma duhovitu i veselu osobu. Pojedini… »
Na sceni je uvek bio nasmejan, a evo kakav je život zapravo vodio Bogoljub Mitić Đoša

Na sceni je uvek bio nasmejan, a evo kakav je život zapravo vodio Bogoljub Mitić Đoša

Blic 22.06.2017
Život preminulog Bogoljuba Mitića Đoše koji je jutros umro u Beogradu od posledica srčanog udara bio je pun kontrasta - sa jedne strane vodio je miran porodičan život, sa druge strane bio je upleten u pojedine afere i često je u javnosti davao… »
ĐOŠINE kolege u suzama: Nije vodio računa o sebi, mnogo je radio!

ĐOŠINE kolege u suzama: Nije vodio računa o sebi, mnogo je radio!

Kurir 22.06.2017
Bogoljub Mitić Đoša preminuo je jutros u 49. godini. (KURIR TV) TUGA ISPRED ĐOŠINE ZGRADE: Telo glumca voze u rodni kraj Vest o njegovom odlasku zatekla je one koji su se sa njim družili, sarađivali ili ga samo poznavali. DETALJI SMRTI POZNATOG… »
(Kurir TV) tuga ispred đošine zgrade: Telo glumca voze u rodni kraj

(Kurir TV) tuga ispred đošine zgrade: Telo glumca voze u rodni kraj

Kurir 22.06.2017
Glumac Bogoljub Mitić Đoša preminuo je rano jutros u svom stanu, a sahrana će biti u petak u Vlasotincu, gde je glumac i rođen. Pogrebna kola stigla su iz njegovog rodnog mesta, a u Beograd je doputovao i Đošin brat. Telo pokojnog glumca biće… »
"Juče se žalio na vreme, a danas ga nema": Evo šta Đošin prijatelj kaže o njegovoj iznenadnoj smrti

"Juče se žalio na vreme, a danas ga nema": Evo šta Đošin prijatelj kaže o njegovoj iznenadnoj smrti

Blic 22.06.2017
Glumac Bogoljub Mitić Đoša preminuo je jutros u 49. godini. Prema rečima bliskog prijatelja i komšije, popularni glumac mu se juče požalio na vremenske uslove i navodne zdravstvene probleme. PROČITAJTE I OVO Na sceni je uvek bio nasmejan, a evo… »
Pronašla oca mrtvog u krevetu: Ćerki Bogoljuba Mitića Đoše pozlilo

Pronašla oca mrtvog u krevetu: Ćerki Bogoljuba Mitića Đoše pozlilo

Svet plus 22.06.2017
Bogoljub Mitić Đoša preminuo je jutros od posledice srčanog udara, a njegovo beživotno telo u krevetu pronašla je ćerka Natalija. Đoša je poslednjih nekoliko dana bio prehlađen, ali iako je porodica insistirala da poseti lekara, on nije želeo… »
Zakazana sahrana Boguljuba Mitića Đoše

Zakazana sahrana Boguljuba Mitića Đoše

Svet plus 22.06.2017
Bogoljub Mitić Đoša iznenada je preminuo u 49. godini od posledica srčanog udara, a sahranjen će biti u petak u rodnom Vlasotincu. Iako ništa nije ukazivalo na tragičan ishod, Bogoljub Mitić Đoša iznenada je preminuo noćas u snu, a prijatelji… »
Ovako su poznati reagovali na vest o smrti Bogoljuba Mitića Đoše: Užasnut sam!

Ovako su poznati reagovali na vest o smrti Bogoljuba Mitića Đoše: Užasnut sam!

Svet plus 22.06.2017
Bogoljub Mitić Đoša iznenada je preminuo jutros od posledica srčanog udara, a njegove kolege i prijatelji u neverici se opraštaju od popularnog glumca. Glumac Predrag Smiljković koji je javnosti poznat kao "Tika Špic" iz čuvene serije "Porodično… »
Detalji smrti poznatog glumca: Đoša je umro u snu, pronašla ga ćerka

Detalji smrti poznatog glumca: Đoša je umro u snu, pronašla ga ćerka

Kurir 22.06.2017
Bogoljub Mitić Đoša preminuo je iznenada u 49. godini, a njega je jutros rano pronašla ćerka Natalija mrtvog u krevetu u šest sati. On je prethodnih dana bio prehlađen i nije želeo da ide kod lekara na pregled, iako su supruga i prijatelji… »
Preminuo Bogoljub Mitić, Đoša iz serije „Porodično blago“

Preminuo Bogoljub Mitić, Đoša iz serije „Porodično blago“

RTS 22.06.2017
Poznati glumac Bogoljub Mitić preminuo je u Beogradu od srčanog udara u 49. godini, pišu „Novosti“. Vest o smrti glumca potvrdio je Stanislav Grujić, direktor leskovačkog pozorišta. Iako se vodio kao amaterski glumac, Mitić je pokazao svoj… »
Tika špic o đošinoj smrti: Užasnut sam, ali nisam iznenađen! Govorio sam kumu da ne preteruje!

Tika špic o đošinoj smrti: Užasnut sam, ali nisam iznenađen! Govorio sam kumu da ne preteruje!

Kurir 22.06.2017
Poznati srpski glumac i humorista, Bogoljub Mitić Đoša, preminuo je iznenada u 49. godini života Glumac Predrag Smiljković, koga prijatelji zovu Pepi, a publika ga poznaje po ulozi Tike Špica, dugogodišnji je kolega, prijatelj i kum jutros… »
Tika Špic o smrti svog filmskog brata Đoše: Užasnut sam, ali nisam iznenađen

Tika Špic o smrti svog filmskog brata Đoše: Užasnut sam, ali nisam iznenađen

Tračara 22.06.2017
Sve je jutros zatekla vest o iznenadnoj smrti Bogoljuba Mitića Đoše (o čemu više možete pročitati OVDE), a tim povodom se oglasio i njegov filmski brat Tika Špic, glumac Predrag Smiljković, koga je publika upoznala i do danas zapamtila, kao i… »
Javnost u šoku zbog iznenadne smrti Bogoljuba Mitića: Po ovome ćemo pamtiti bata Đošu VIDEO

Javnost u šoku zbog iznenadne smrti Bogoljuba Mitića: Po ovome ćemo pamtiti bata Đošu VIDEO

Svet plus 22.06.2017
Iznenadna smrt Bogoljuba Mitića Đoše šokirala je javnost, te njegove kolege i prijatelji još uvek ne mogu da poveruju da ih je zaista napustio. Đoša koji je popularnost stekao ulogom u seriji "Porodično blago", iznenada je jutros preminuo od… »
Preminuo Bogoljub Mitić Đoša

Preminuo Bogoljub Mitić Đoša

Mondo 22.06.2017
Glumac je imao srčani udar. Poznati srpski glumac i humorista Bogoljub Mitić Đoša preminuo je iznenada jutros u 50. godini od posledica srčanog udara, prenosi "Kurir". Aplikacija MONDA ponovo na Google Play Store! PREUZMITE JE! Bogoljuba šira… »
(Video) Nije bio samo bata Đoša: Pamtićemo ga i po ovim ulogama!

(Video) Nije bio samo bata Đoša: Pamtićemo ga i po ovim ulogama!

Kurir 22.06.2017
Glumac i voditelj Bogoljub Mitić Đoša izenada je preminuo u 49. godini od infarkta. Đoša je srednje škole nije upisao glumu, ali se sve vreme vodio kao glumac amater. Đoša je najveći broj pozorišnih uloga ostvario u "Leskovačkom pozorištu”… »

Vesti dana »