Povezane vesti

Sestre Dabović plakale sa bratom u sudnici: Emotivni susret na suđenju za kokain!

Sestre Dabović plakale sa bratom u sudnici: Emotivni susret na suđenju za kokain!

Kurir 23.06.2017
Košarkašice Ana i Milica Dabović pružile su podršku bratu, koji je juče tvrdio da nema nikakve veze sa kokainom koji je pronađen u automobilu za čijim volanom je uhapšen BEOGRAD - Milan Dabović (30), rođeni brat košarkašica Ane i Milice… »
Dabović progovorio na sudu: Koliko sam naivan...

Dabović progovorio na sudu: Koliko sam naivan...

Mondo 23.06.2017
Milan Dabović, koji je uhapšen u Beogradu sa 2,37 kilograma kokaina, rekao je na sudu da nikada u životu nije imao veze s drogom. Foto: Mondo/ Goran Sivački On je u septembru prošle godine uhapšen na Brankovom mostu, kada je droga pronađena u… »
Ana i Milica uplakane na suđenju bratu: Dabović: Nisam dilovao drogu, samo sam prevezao automobil za druga

Ana i Milica uplakane na suđenju bratu: Dabović: Nisam dilovao drogu, samo sam prevezao automobil za druga

Blic 23.06.2017
Milan Dabović, rođeni brat košarkašica Ane i Milice Dabović juče je pred Višim sudom u Beogradu prvi put izneo odbranu na optužbe da je učestvovao u švercu 2,37 kilograma kokaina koji je pronađen u automobilu u kom je u septembru prošle godine… »
Dabović: Nisam znao za kokain u automobilu

Dabović: Nisam znao za kokain u automobilu

Blic 22.06.2017
Milan Dabović, uhapšen 16. septembra 2016. godine u spektakularnoj akciji na Brankovom mostu sa 2,4 kilograma kokaina, rekao je na današnjem ročištu u Višem sudu da nema veze sa pronađenom drogom. Dabović, koji se do sada branio ćutanjem, rešio… »

Vesti dana »