Povezane vesti

Vučić: Nikad više ne smemo da se delimo

Vučić: Nikad više ne smemo da se delimo

Danas 28.06.2017
Najveće dve vrednosti, nezavisnost i slobodu Srbije i građana, moramo da branimo i čuvamo, jer smo mi svoju slobodu osvojili, a ne dobili od velikih sila, poručio je danas na Vidovdan predsednik Srbije Aleksandar Vučić u Kruševcu, na obeležavanju… »
Vučić: Na Vidovdan se uvek sve videlo, najbolje i najjasnije

Vučić: Na Vidovdan se uvek sve videlo, najbolje i najjasnije

Vesti online 28.06.2017
Dve najveće vrednosti, nezavisnost i sloboda Srbije i njenih građana, moramo da branimo i čuvamo, jer smo mi svoju slobodu osvojili, a ne dobili od velikih sila, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Predsednik je na obeležavanju 628… »
Obeležavanje Vidovdana Vučić: Mi smo svoju slobodu osvojili, a ne dobili od velikih sila (foto)

Obeležavanje Vidovdana Vučić: Mi smo svoju slobodu osvojili, a ne dobili od velikih sila (foto)

Večernje novosti 28.06.2017
Liturgijom u Crkvi Lazarica počelo je obeležavanje Vidovdana u Kruševcu. KRUŠEVAC-LITURGIJOM u Crkvi Lazarica počelo je obeležavanje Vidovdana u Kruševcu. U slavu Dana svetog velikomučenika kneza Lazara i svetih kosovskih mučenika centralnim… »
Danas je Vidovdan

Danas je Vidovdan

Vesti online 28.06.2017
U Srbiji će nizom manifestacija biti obeležen Vidovdan, koji je u novijoj istoriji povezan sa Kosovskim bojem i stradanjem svih onih koji su u ratovima dali život za otadžbinu. Za Vidovdan se u crkvama obavljaju pomeni za sve postradale u ratovima… »

Vesti dana »