Povezane vesti

Aca Lukas sinoć zapalio društvene mreže svojom porukom ženi, evo šta je SADA odlučio!

Aca Lukas sinoć zapalio društvene mreže svojom porukom ženi, evo šta je SADA odlučio!

Svet plus 29.06.2017
Sinoć je Aca Lukas zapalio društvene mreže porukom koju je uputio svojoj uskoro bivšoj supruzi Sonji, a onda otkrio svoju sledeću odluku! Aca Lukas sinoć je pred finale Zvezde Granda napisao opširno pismo u kom se obraća svojoj supruzi Sonji, i… »
"Moja bivša ljubavi"... Lukas uputio otvoreno pismo Sonji!

"Moja bivša ljubavi"... Lukas uputio otvoreno pismo Sonji!

Vesti online 29.06.2017
Pevač Aca Lukas je na svojoj Fajsbuk stranici objavio otvoreno pismo koje je uputio svojoj supruzi Sonji, i nju je nazvao "svojom bivšom ljubavi". Evo šta je Aca Lukas između ostalog poručio Sonji u svom otvorenom pismu: - Moja izjava… ili pismo…… »
Aca Lukas potvrdio razvod: Evo šta je javno poručio Sonji Vuksanović! FOTO

Aca Lukas potvrdio razvod: Evo šta je javno poručio Sonji Vuksanović! FOTO

Svet plus 29.06.2017
Aca Lukas i zvanično je potvrdio razvod od Sonje Vuksanovićč, a putem društvene mreže Fejsbuk, odlučio je i da svojoj bivšoj supruzi javno poruči neke stvari. Iako su poslednjih nedeljama u medijima pokušavali da demantuju razvod, Aca Lukas i… »
Lukas poručio supruzi: Draga moja ljubavi, doduše bivša, ostavljam ti medije, nameštaj afere ocu svog deteta!

Lukas poručio supruzi: Draga moja ljubavi, doduše bivša, ostavljam ti medije, nameštaj afere ocu svog deteta!

Večernje novosti 28.06.2017
Poznati pevač Aleksandar Vuksanović, poznat kao Aca Lukas, obratio se supruzi Sonji putem objave na društvenoj mreži “Fejsbuk”. Poznati pevač Aleksandar Vuksanović, poznat kao Aca Lukas, obratio se supruzi Sonji putem objave na društvenoj… »
"Moja bivša ljubavi, SAD JE: Kraj!" Lukas se razvodi od Sonje! (video)

"Moja bivša ljubavi, SAD JE: Kraj!" Lukas se razvodi od Sonje! (video)

Blic 28.06.2017
Folk pevač Aca Lukas u otvorenom pismu supruzi Sonji Vuksanović na Instagram nalogu najavio je razvod i kraj veze. U vrlo žustrom, žučnom i može se zaključiti besnom postu, Lukas navodi: - Draga moja ljubavi, doduše bivša, Uvek si volela medije i… »

Vesti dana »