Povezane vesti

Dodik: Nisam švercovao tokom rata, odlikovao me Karadžić

Dodik: Nisam švercovao tokom rata, odlikovao me Karadžić

Slobodna Evropa 29.06.2017
Predsjednik RS-a Milorad Dodik tvrdi da su neutemeljene izjave da se 'bavio švercom tokom rata u BiH', te ističe da je dobio najviše odlikovanje od Radovana Karadžića, bivšeg predsjednika RS-a i osuđenog za ratne zločine i genocid u Bosni i… »
Mektić se pita odakle Dodiku 200.000 evra koje je uneo u Srpsku; Dodik: To su spekulacije i reciklirane teme

Mektić se pita odakle Dodiku 200.000 evra koje je uneo u Srpsku; Dodik: To su spekulacije i reciklirane teme

Večernje novosti 29.06.2017
Ministar bezbednosti BiH opet se obrušio na predsednika Republike Srpske zapitavši ga otkud mu novac za transakcije sa stanovima u Beogradu. Ministar bezbednosti BiH Dragan Mektić obrušio se danas na Milorada Dodika zahtevajući da predsednik… »
Dodik odgovorio Mektiću: U ratu sam od Karadžića dobio najviše odlikovanje

Dodik odgovorio Mektiću: U ratu sam od Karadžića dobio najviše odlikovanje

Novi magazin 29.06.2017
Predednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da su priče o tome kako se u ratu bavio švercom cigareta neutemeljene i da su opovrgnute ranije, jer se uvek pojavljuju pred neke od izbora. On je kazao da je za vreme rata dobio najviše… »
Mektić: Dodik dva stana u Beogradu prodaje već 15 godina

Mektić: Dodik dva stana u Beogradu prodaje već 15 godina

Insajder 29.06.2017
Ministar bezbednosti BiH Dragan Mektić (SDS) izjavio je danas u Banjaluci da predsednik Republike Srpske Milorad Dodik već 15 godina prodaje dva ista stana u Beogradu. "Njegov princip je da što više zapetlja i sludi ovaj jadni narod, ništa što kaže… »
Mektić: Kad god me Dodik nazove izdajnikom, izneću dokaze o njegovom kriminalu

Mektić: Kad god me Dodik nazove izdajnikom, izneću dokaze o njegovom kriminalu

Novi magazin 29.06.2017
Ministar bezbednosti BiH Dragan Mektić (SDS) izjavio je danas u Banjaluci da predsednik Republike Srpske (RS) Milorad Dodik već 15 godina prodaje dva ista stana u Beogradu. "Njegov princip je da što više zapetlja i sludi ovaj jadni narod, ništa što… »
Dodik odgovara Mektiću: Imao sam 7 stanova u Beogradu

Dodik odgovara Mektiću: Imao sam 7 stanova u Beogradu

Blic 29.06.2017
Komentarišući informacije o unosu 200.000 evra iz Srbije u BiH, predsednik Srpske Milorad Dodik je rekao da nema potrebu da objašnjava svoje finansije, pa ni tih 200.000 evra dobijenih od prodaje stanova u Beogradu, navodeći da ga ne interesuje ni… »
Mektić se ponovo obrušio na Dodika

Mektić se ponovo obrušio na Dodika

RTS 29.06.2017
Ministar bezbednosti BiH Dragan Mektić obrušio se na Milorada Dodika zahtevajući da predsednik Republike Srpske objasni odakle mu, kako je rekao, novac za transakcije sa stanovima u Beogradu i da kaže šta je prava istina. Na konferenciji za novinare… »
Zavrzlama oko stanova: Mektić: Dodik svoje finansijske mućke pokriva istom pričom

Zavrzlama oko stanova: Mektić: Dodik svoje finansijske mućke pokriva istom pričom

Blic 29.06.2017
Ministar bezbednosti BiH, Dragan Mektić, pozvao je danas predsednika RS, Milorada Dodika, da objasni javnosti kada je prodao dva stana u Beogradu ili ih još prodaje. Mektić je na konferenciji za novinare rekao da je Dodik 2007. izjavljivao da je prodao… »

Vesti dana »