Povezane vesti

(Kurir TV) potresna ispovest sestre ubijene Maje: Kad mi je Marko stavio razbijenu flašu pod grlo, videla sam da je on zver…

(Kurir TV) potresna ispovest sestre ubijene Maje: Kad mi je Marko stavio razbijenu flašu pod grlo, videla sam da je on zver…

Kurir 13.07.2017
Branislava Katanić, sestra ubijene Maje Đorđević, koju je muž Marko Nikolić zaklao ispred Centra za socijalni rad, a sina ubio, u ispovesti za Kurir TV kaže da je ubica Marko Nikolić u više navrata pretio njoj i užoj familiji. Za svirepo ubistvo… »
Vlada formirala Savet za suzbijanje nasilja u porodici

Vlada formirala Savet za suzbijanje nasilja u porodici

RTS 13.07.2017
Osnivanje Saveta za suzbijanje nasilja u porodici predviđeno je Zakonom o sprečavanju nasilja u porodici, koji je na predlog Ministarstva pravde Narodna skupština Srbije usvojila u novembru 2016. godine, a čija je primena počela 1. juna ove godine… »
"Pokušao je i mene da ubije": Sestra ubijene Maje: Svima nam je pretio, meni je prislonio staklo na vrat

"Pokušao je i mene da ubije": Sestra ubijene Maje: Svima nam je pretio, meni je prislonio staklo na vrat

Blic 13.07.2017
"Da mi je da mu presudim, kiselinu bih mu u oči sipala. Čudovište mi je sahranilo majku, a sada mi je osakatio sve što mi je preostalo", drhtavim i plačnim glasom, sa suzama koje su joj se slivale na lice zbog gubitka svoje rođene sestre Maje… »
Kurir TV vesti: Tuga i bol u Majinom domu, sestra u neverici

Kurir TV vesti: Tuga i bol u Majinom domu, sestra u neverici

Kurir 13.07.2017
Dan nakon svirepog ubistva u Rakovici gde je Marko Nikolić zaklao Maju Đorđević i ubio četvorogodišnjeg sina, Branislava Katanić, sestra ubijene Maje je za Kurir TV ekskluzivno ispričala da je od 2009. godine trpela maltretiranja od čoveka sa… »
Zanemeli i policajci koji su savladali ubicu iz rakovice: Ovo je govorio dok su mu na asfaltu pored mrtve žene oživljavali…

Zanemeli i policajci koji su savladali ubicu iz rakovice: Ovo je govorio dok su mu na asfaltu pored mrtve žene oživljavali…

Kurir 13.07.2017
BEOGRAD - Kada su savladali ubicu, videli su beživotno telo žene na parkingu, a posle nekoliko sekundi i jeziv prizor koji im se urezao zauvek u sećanje... - Žena je trčala preko parkinga i vikala: "Izbode ljude, pomozite nam", a onda smo ga videli… »
Obezbeđeno 60 panik tastera za centre za socijalni rad

Obezbeđeno 60 panik tastera za centre za socijalni rad

Radio 021 13.07.2017
Koordinaciono telo za rodnu ravnopravnost uz podršku Agencije Ujedinjenih nacija za rodnu ravnopravnost i osnaživanje žena obezbedilo je 60 panik taster sistema koji bi mogli u saradnji sa resornim Ministarstvom za rad, zapošljavanje, boračka i… »
"Panik tasteri" za 60 centara za socijalni rad

"Panik tasteri" za 60 centara za socijalni rad

N1 Info 13.07.2017
Koordinaciono telo Vlade Srbije za rodnu ravnopravnost obezbedilo je 60 "sistema panik taster" koji bi trebalo da budu postavljeni u centre za socijalni rad radi suzbijanja nasilja, saopšteno je iz tog tela. Korišćenjem "panik tastera" koji će uskoro… »
Ovo je zver iz rakovice vikala tokom hvatanja: "Sve su mi one smestile, ona i..."

Ovo je zver iz rakovice vikala tokom hvatanja: "Sve su mi one smestile, ona i..."

Pravda 13.07.2017
- Žena je trčala preko parkinga i vikala: "Izbode ljude, pomozite nam", a onda smo ga videli kako nekontrolisano maše nožem i napada ljude. Potrčali smo, nenaoružani, prišli mu iza leđa i uspeli da ga oborimo na zemlju. Ali, za njih dvoje je bilo… »
Đorđević: Stanje alarmantno, potrebna borba svih protiv nasilja

Đorđević: Stanje alarmantno, potrebna borba svih protiv nasilja

RTS 13.07.2017
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević kaže za RTS, nakon jučerašnjeg ubistva žene i deteta ispred Centra za socijalni rad u Rakovici, da kao društvo moramo da podignemo uzbunu na najviši nivo i da probamo da… »
"Ubica nam je pravio pakao od života": Monstrum mesecima maltretirao radnike Centra za socijalni rad, zaposlenoj prosuo…

"Ubica nam je pravio pakao od života": Monstrum mesecima maltretirao radnike Centra za socijalni rad, zaposlenoj prosuo…

Blic 13.07.2017
Kako "Blic" saznaje, Marko N. (43), koji je u Centru za socijalni rad u Rakovici najpre ubio svog četvorogodišnjeg sina, a potom i suprugu od koje se razvodio Maju Đ. (38), mesecima je maltretio zaposlene u tom centru socijalnog staranja. - Sreda je… »
Muk posle zločina u Rakovici, za maju (38) svi imaju samo reči hvale: Mirna i tiha medicinska sestra iz Fronta živela je za…

Muk posle zločina u Rakovici, za maju (38) svi imaju samo reči hvale: Mirna i tiha medicinska sestra iz Fronta živela je za…

Kurir 13.07.2017
BEOGRAD - Niko nije mogao ni da nasluti da će život Maje Đ, 38-godišnje lepe crnke, medicinske sestre GAK Narodni front i majke dva prelepa sinčića, biti tako brutalno okončan ispred Centra za socijalni rad u Rakovici. Da zlo bude veće, s njenim… »
Majci doneo mrtvo dete: Mirna i tiha medicinska sestra iz porodilišta postala žrtva muža psihopate

Majci doneo mrtvo dete: Mirna i tiha medicinska sestra iz porodilišta postala žrtva muža psihopate

Blic 13.07.2017
Maja Đ, koju je suprug od kog se razvodila Marko N. juče oko 16 sati ubio u Centru za socijalni rad, prethodno usmrtivši i njihovog četvorogodišnjeg sina, radila je kao medicinska sestra u Ginekološko-akušerskoj klinici "Narodni front" i svi koji… »
Šta posle ubistava u centrima za socijalni rad

Šta posle ubistava u centrima za socijalni rad

Mondo 13.07.2017
Posle jučerašnjeg stravičnog ubistva žene i deteta u Centru za socijalni rad u Rakovici, iz Sigurne kuće traže hitno policijsko obezbeđenje u centrima. Ministar Đorđević odgovara da bi onda bio potreban veliki broj policajaca. Foto… »
"Izveštaj o nadzoru u Centru za socijalni rad u Novom Beogradu predat tužilaštvu"

"Izveštaj o nadzoru u Centru za socijalni rad u Novom Beogradu predat tužilaštvu"

Blic 13.07.2017
Ministar za rad, zapošljavanje i socijalnu politiku Zoran Đorđević izjavio je da je predao tužilaštvu izveštaj o inspekcijskom nadzoru u Centru za socijalni rad u Novom Beogradu koji je naložen zbog prošlonedeljnog ubistva žene pred troje… »
Posle užasnih zločina u centrima za socijalni rad: Vanredni inspekcijski nadzor u Rakovici

Posle užasnih zločina u centrima za socijalni rad: Vanredni inspekcijski nadzor u Rakovici

Kurir 13.07.2017
BEOGRAD - Ministar za rad, boračka i socijalna pitanja Zoran Đorđević kaže da će naložiti vanredni inspekcijski nadzor u Centru za socijalni rad u Rakovici gde je juče muž ubio ženu i dete, a ranio troje zaposlenih, jer je to njegova zakonska… »

Vesti dana »