Povezane vesti

Klintonov savetnik priznao: I mi se mešamo Rusima u izbore, lično sam bio poslat da podržim Jeljcina! (video)

Klintonov savetnik priznao: I mi se mešamo Rusima u izbore, lično sam bio poslat da podržim Jeljcina! (video)

Pravda 16.07.2017
Bivši savetnik nekoliko američkih predsednika, od Bila Klintona pa do Donalda Trampa, Majkl Kaputo, izjavio je za "Foks njuz" da je moguće da su se Rusija i ruska vlada mešale u izbore u Americi, kao i u drugim zemljama, isto koliko to radi i Amerika… »
Kaputo: Klinton me slao 1994. da se mešam u izbore u RUS

Kaputo: Klinton me slao 1994. da se mešam u izbore u RUS

Dnevnik 16.07.2017
VAŠINGTON: Bivši savetnik za komunikacije u predizbornoj kampanji predsednika SAD Donalda Trampa Majkl Kaputo tvrdi da ga je administracija nekadašnjeg demokratskog šefa Bele kuće Bila Klintona slala 1994. u Rusiju sa ciljem mešanja u predsedničke… »
Klintonov savetnik: "Lično sam išao u Moskvu da se mešam u ruske izbore"

Klintonov savetnik: "Lično sam išao u Moskvu da se mešam u ruske izbore"

Blic 16.07.2017
Bivši savetnik nekoliko američkih predsednika, od Bila Klintona pa do Donalda Trampa, Majkl Kaputo, izjavio je za "Foks njuz" da je moguće da su se Rusija i ruska vlada mešale u izbore u Americi, kao i u drugim zemljama, isto koliko to radi i Amerika… »
Klintonov savetnik: Lično sam se po naređenju Bele kuće mešao u izbore u Rusiji 1994.

Klintonov savetnik: Lično sam se po naređenju Bele kuće mešao u izbore u Rusiji 1994.

Vesti online 16.07.2017
Bivši savetnik nekolicine američkih predsednika, uključujući i Donalda Trampa, Majkl Kaputo izjavio je da su činovnici administracije Bila Klintona 1994. godine otputovali u Rusiju kako bi pomogli da dođe do reizbora Borisa Jeljcina na mesto… »

Vesti dana »