Mihajlovićeva: Srbija je vojno neutralna, a politički nije

Mihajlovićeva: Srbija je vojno neutralna, a politički nije

B92 pre 7 dana
B92: Mihajlovićeva: Srbija je vojno neutralna, a politički nije
Beograd -- Srbija je suviše mala država da bi sebi mogla da dozvoli bilo kakvu neravnotežu u odnosima savelikim silama, izjavila potpredsednica vlade Zorana Mihajlović.
"Mislim da to svaka velika sila i razume. Nama su jednako važni i Rusija i Kina i Amerika i EU i za sada mi se čini da je naša politika u tom smislu vrlo jasna i važno je da smo mi otvoreni partneri, partneri sa svim državama",... »

“Posle 40 godina modernizovan deo barske pruge”

Danas pre 7 dana
Modernizacija kompletne barske pruge jedan je od strateških ciljeva Vlade Srbije, izjavila je danas ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović. Ona je prisustvovala ceremoniji uspostavljanja saobraćaja na rekonstruisanom delu pruge Beograd-Bar, od Resnika do Vreoca.... »

"Posle 40 godina, sada za sat i 15 min" FOTO

B92 pre 7 dana
B92: "Posle 40 godina, sada za sat i 15 min" FOTO
Beograd -- Ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović izjavila je da je modernizacija cele pruge Beograd-Bar "jedan od strateških ciljeva" Vlade Srbije.
Ona je na Glavnoj železničkoj stanici u Beogradu na svečanosti povodom puštanja u saobraćaj rekonstruisanog delu barske te pruge od Resnika do Vreoca, kazala da je taj posao završen u roku, u saradnji sa Ruskim železnicama.... »

Mihajlović: Srbija jeste vojno neutralna, ali nije politički

Novi magazin pre 8 dana
Srbija ide ka EU i nema razloga da nema sporazume s Rusijom i drugim državama, izjavila je danas potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović.
"Kroz projekte i sve ono što radimo, vide se odnosi Srbije i prema Rusiji, SAD i EU. Srbije jeste vojno neutralna, ali nije politički. Ona se opredelila da ide ka EU i da poštuje evropske standarde. Sve što radimo u svakom resoru... »

Mihajlović: Obnova pruge Beograd-Bar strateški cilj Vlade Srbije

SEEbiz pre 8 dana
BEOGRAD - Ministarka gradjevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović danas je izjavila da je modernizacija cele pruge Beograd-Bar "jedan od strateških ciljeva" Vlade Srbije.
Ona je na Glavnoj železničkoj stanici u Beogradu na svečanosti povodom puštanja u saobraćaj rekonstruisanog delu barske te pruge od Resnika do Vreoca, kazala da je taj posao završen u roku, u saradnji sa Ruskim železnicama.... »

Novi magazin pre 8 dana
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović danas je izjavila da je modernizacija cele pruge Beograd-Bar "jedan od strateških ciljeva" Vlade Srbije.

Beta pre 8 dana
Ministarka gradjevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović danas je izjavila da je modernizacija cele pruge Beograd-Bar "jedan od strateških ciljeva" Vlade Srbije. Ona je na Glavnoj železničkoj stanici u Beogradu na svečanosti povodom puštanja u saobraćaj rekonstruisanog delu... »

Mihajlović: Srbija je mala za bilo kakve neravnoteže sa velikim silama

RTS pre 8 dana
RTS: Mihajlović: Srbija je mala za bilo kakve neravnoteže sa velikim silama
Srbija je suviše mala država da bi sebi mogla da dozvoli bilo kakvu neravnotežu u odnosima sa velikim silima, izjavila je potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović.
"Mislim da to svaka velika sila i razume, mislim da su nama jednako važni i Rusija i Kina i Amerika i EU i za sada mi se čini da je naša politika u tom smislu vrlo jasna i važno je da smo mi otvoreni partneri, odnosno partneri sa... »

Mihajlović: Srbija nije politički neutralna

Vesti online pre 8 dana
Srbija je suviše mala država da bi sebi mogla da dozvoli bilo kakvu neravnotežu u odnosima sa velikim silama, izjavila potpredsednica vlade Zorana Mihajlović.
- Mislim da to svaka velika sila i razume. Nama su jednako važni i Rusija i Kina i Amerika i EU i za sada mi se čini da je naša politika u tom smislu vrlo jasna i važno je da smo mi otvoreni partneri, partneri sa svim državama -... »

Mihajlović: Srbija ide ka EU, ali nema razloga da nema sporazume sa Rusijom i drugim državama

Beta pre 8 dana
Srbija ide ka EU i nema razloga da nema sporazume s Rusijom i drugim državama, izjavila je danas potpredsednica Vlade i ministarka gradjevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović. "Kroz projekte i sve ono što radimo, vide se odnosi Srbije i prema Rusiji, SAD i EU. Srbije jeste vojno... »

Mihajlović: Srbija mala za bilo kakve neravnoteže sa velikim silama

Blic pre 8 dana
Srbija je suviše mala država da bi sebi mogla da dozvoli bilo kakvu neravnotežu u odnosima sa velikim silima, izjavila je danas potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović.
- Mislim da to svaka velika sila i razume, mislim da su nama jednako važni i Rusija i Kina i Amerika i EU i za sada mi se čini da je naša politika u tom smislu vrlo jasna i važno je da smo mi otvoreni partneri, odnosno partneri... »

Srbija mala za bilo kakve neravnoteže sa velikim silama

Dnevnik pre 8 dana
BEOGRAD: Srbija je suviše mala država da bi sebi mogla da dozvoli bilo kakvu neravnotežu u odnosima sa velikim silima, izjavila je potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović.
Mislim da to svaka velika sila i razume, mislim da su nama jednako važni i Rusija i Kina i Amerika i EU i za sada mi se čini da je naša politika u tom smislu vrlo jasna i važno je da smo mi otvoreni partneri, odnosno partneri sa... »

Vučić danas u Italiji

Beta  pre 12 sati  još 8 povezanih

Stotine vatrogasaca gasi požare na jugu Francuske

RTV  pre 3 sata  još 9 povezanih

Izrael uklanja detektore iz svetilišta u Jerusalimu

RTS  pre 3 sata  još 8 povezanih
Add to Facebook Add to iGoogle Follow us on Twitter
©2017 Netmark d.o.o.