Povezane vesti

Iznenadio sve javnim priznanjem: Spavao sam sa Cecom deset puta!

Iznenadio sve javnim priznanjem: Spavao sam sa Cecom deset puta!

Svet plus 20.07.2017
Saša Vidić, mondi kreator iznenadio je sve svojim priznanjem da je imao prilike da spava sa Cecom u krevetu i to najmanje deset puta. Naime, u emisiji "Rada sam", Saša Vidić pričao je o odnosu sa Cecom Ražnatović i otkrio pojedine detalje iz njene… »
Spavao je sa Cecom: Vidić otkrio detalje iz kreveta

Spavao je sa Cecom: Vidić otkrio detalje iz kreveta

Blic 20.07.2017
Nema mnogo muškaraca priliku da se pohvali da je sa folk divom Cecom Ražnatović delilo isti krevet. Jedan od takvih srećnika je njen najbolji prijatelj i kreator Saša Vidić. On je otkrio da je imao čak 10 puta priliku da spava u istom krevetu sa… »
Mnogi muškarci zavide Saši vidiću: 10 puta sam spavao sa Cecom! Evo šta me nervira kod nje!

Mnogi muškarci zavide Saši vidiću: 10 puta sam spavao sa Cecom! Evo šta me nervira kod nje!

Kurir 20.07.2017
Kreator Saša Vidić otkrio je da je imao priliku da deset puta spava u istom krevetu sa najboljom prijateljicom, pevačicom Svetlanom Cecom Ražnatović. "Ona spava na -40, pa se u sobi ne vidi skoro ništa, kao u hladnjači", rekao je Vidić u emisiji… »
Saša Vidić otkriva: ‘Spavao sam sa Cecom 10 puta’

Saša Vidić otkriva: ‘Spavao sam sa Cecom 10 puta’

Tračara 20.07.2017
A post shared by Sasa Vidic (@vidicsasa) on May 25, 2017 at 12:52pm PDT Saša Vidić nema dlake na jeziku, pa često šokira javnost svojim izjavama i prozivkama. Zbog svog zanimljivog priznanja se i ovog puta našao u centru pažnje. Poznati kreator je… »

Vesti dana »