Povezane vesti

Makedonski premijer Zaev u BiH, susret sa zvaničnicima

Makedonski premijer Zaev u BiH, susret sa zvaničnicima

Studio B 23.07.2017
Makedonski premijer Zoran Zaev boravi u službenoj poseti BiH, gde će se danas sresti sa tamošnjim zvaničnicima.Zaev i Zvizdić:Multietničke države Balkana temelj ideje EU. Fena navodi da će predsedavajući Saveta ministara BiH Denis Zvizdić najpre… »
Zaev: Razjasnio sam sve nesuglasice sa Vučićem

Zaev: Razjasnio sam sve nesuglasice sa Vučićem

Kurir 23.07.2017
Premijer Makedonije Zoran Zaev, zajedno sa delegacijom vlade ove zemlje, boravi u zvaničnoj poseti Bosni i Hercegovini. Zaev je u Sarajevu otkrio i kako je razrešio sve nedoumice koje je imao sa predsednikom Srbije, Aleksandrom Vučićem. "Srbija nije… »
Zaev: Rešio sam sve nesuglasice sa Vučićem

Zaev: Rešio sam sve nesuglasice sa Vučićem

Vesti online 23.07.2017
Makedonski premijer Zoran Zaev izjavio je da je su on i predsednik Srbije Aleksandar Vučić razjasnili sve nesuglasice i dogovorili se da će sarađivati. On je u intervjuu za regionalnu televiziju N1 kazao da su Srbi i Makedonci bliski narodi, kao i da… »
Makedonija jača saradnju sa BiH

Makedonija jača saradnju sa BiH

Večernje novosti 23.07.2017
Makedonski premijer Zoran Zaev i privrednici ovog vikenda u zvaničnoj poseti Sarajevu. Ekonomska saradnja dveju zemalja sledeće godine biće povećana za 100 miliona KM. EKONOMSKA saradnja BiH i Makedonije prošle godine iznosila je 300 miliona maraka i… »
Zaev: Razjasnio sam sve nesuglasice s Vučićem

Zaev: Razjasnio sam sve nesuglasice s Vučićem

Sputnik 23.07.2017
„Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ja smo razjasnili sve nesuglasice i dogovorili se da ćemo sarađivati“, rekao je premijer Makedonije Zoran Zaev. On je naveo da su Srbi i Makedonci bliski narodi, da građani dveju zemalja žele dobru saradnju… »
Zaev: Srbija je veliki prijatelj Makedonije

Zaev: Srbija je veliki prijatelj Makedonije

RTS 23.07.2017
Predsednik Vlade Makedonije Zoran Zaev rekao je u Sarajevu da je Srbija veliki prijatelj Makedonije i da se nada da će biti dodatno unapređeni dobri odnosi koji postoje između dve zemlje. Ističe da su on i predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Zaev: Razjasnio sam sve nesuglasice s Vučićem

Zaev: Razjasnio sam sve nesuglasice s Vučićem

N1 Info 23.07.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ja smo razjasnili sve nesuglasice i dogovorili se da ćemo sarađivati, rekao je premijer Makedonije Zoran Zaev za N1. On je naveo da su Srbi i Makedonci bliski narodi, da građani dve zemlje žele dobru saradnju i… »
Zaev:Srbija veliki prijatelj Makedonije,da unapredimo odnose

Zaev:Srbija veliki prijatelj Makedonije,da unapredimo odnose

Studio B 23.07.2017
Premijer Makedonije Zoran Zaev izjavio je danas u Sarajevu da je Srbija veliki prijatelj Makedonije i da se nada da će biti dodatno unapređeni dobri odnosi koji postoje između dve zemlje. „I predsednik Srbije i novi premijer i ministar spoljnih… »
Zaev: Srbija veliki prijatelj Makedonije

Zaev: Srbija veliki prijatelj Makedonije

Sputnik 23.07.2017
Premijer Makedonije Zoran Zaev izjavio je u Sarajevu da je Srbija veliki prijatelj Makedonije i da se nada da će biti dodatno unapređeni dobri odnosi koji postoje između dve zemlje. „I predsednik Srbije i novi premijer i ministar spoljnih poslova su… »
Zaev: Srbija veliki prijatelj Makedonije!

Zaev: Srbija veliki prijatelj Makedonije!

Vesti online 23.07.2017
Premijer Makedonije Zoran Zaev izjavio je danas u Sarajevu da je Srbija veliki prijatelj Makedonije i da se nada da će biti dodatno unapređeni dobri odnosi koji postoje između dve zemlje. - I predsednik Srbije i novi premijer i ministar spoljnih… »
Zaev u Sarajevu: Srbija je veliki prijatelj Makedonije, želimo da to prijateljstvo napreduje

Zaev u Sarajevu: Srbija je veliki prijatelj Makedonije, želimo da to prijateljstvo napreduje

Kurir 23.07.2017
SARAJEVO - Premijer Makedonije Zoran Zaev izjavio je danas u Sarajevu da je Srbija veliki prijatelj Makedonije i da se nada da će biti dodatno unapređeni dobri odnosi koji postoje između dve zemlje. "I predsednik Srbije i novi premijer i ministar… »
Zaev u Sarajevu: Srbija je veliki prijatelj Makedonije, tražimo joj odobrenje za...

Zaev u Sarajevu: Srbija je veliki prijatelj Makedonije, tražimo joj odobrenje za...

Pravda 23.07.2017
Premijer Makedonije Zoran Zaev izjavio je u Sarajevu da je Srbija veliki prijatelj Makedonije i da se nada da će biti dobri odnosi biti još unapređeni. "I predsednik Srbije i novi premijer i ministar spoljnih poslova su prijatelji Makedonije i mi… »

Vesti dana »