Povezane vesti

Srnić ili Boaći? Plavšić doneo odluku

Srnić ili Boaći? Plavšić doneo odluku

Mondo 24.07.2017
Ko je strelac trećeg pogotka za Crvenu zvezdu u pobedi protiv Radničkog? Doskorašnji fudbaler crveno-belih "stručno" procenio... Foto: MN Press Iako više nije član Crvene zvezde, iako će već narednog četvrtka igrati sa svojom Spartom iz Praga… »
Hotsport utisci: Šta će ti Zvezdo Rikardinjo kad imaš ‘Adžinja’ (foto) (video)

Hotsport utisci: Šta će ti Zvezdo Rikardinjo kad imaš ‘Adžinja’ (foto) (video)

Hot sport 24.07.2017
Crvena zvezda je u prvom kolu Superlige Srbije rutinski savladala Radnički iz Niša 3:0, a 58.minuta u igri obeležilo je dete crveno-belih Luka Adžić, koji se istakao driblinzima i asistencijama. Poruka navijača Crvene zvezde je jasna, ‘hoćemo… »
Milojević zadovoljan premijerom u Superligi: Ostvarena je pobeda profesionalizma

Milojević zadovoljan premijerom u Superligi: Ostvarena je pobeda profesionalizma

Večernje novosti 24.07.2017
Ciljevi Crvene zvezde su veliki, želeo sam da vidim ponašanje mojih igrača nakon te utakmice u četvrtak, zanimalo me je kako će se okrenuti ka prvenstvu – rekao je strateg crveno-belih. Fudbaleri Crvene zvezde trijumfalno su počeli novi šampionat… »
Proradio na startu: Pešić: Drago mi je zbog gola, biće još bolje

Proradio na startu: Pešić: Drago mi je zbog gola, biće još bolje

Sportal blic 23.07.2017
Aleksandar Pešić je istakao da mu je drago što je postigao prvenac za Zvezdu, ali je svestan da je mogao još neki put da zatrese mrežu Radničkog. Foto: Goran Srdanov / RAS Srbija Aleksandar Pešić Crvena zvezda je pobedila niški Radnički sa 3:0 u… »
Zvezdina trojka na startu Superlige

Zvezdina trojka na startu Superlige

Večernje novosti 23.07.2017
Crveno-beli su u prvom meču nove superligaške sezone na stadionu "Rajko Mitić" savladali niški Radnički 3:0 golovima Pešića i Srnića (dva). CRVENA zvezda je na startu sezone ostvarila pobedu nad Radničkim iz Niša 3:0 (1:0), a bodovi su uz… »
Milojević: Profesionalna pobeda, sad mislimo na Spartu

Milojević: Profesionalna pobeda, sad mislimo na Spartu

Sportal blic 23.07.2017
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je da ja zadovoljan pristupom ekipe u pobedi nad Radničkim na startu Superlige i dodao da bilo dosta dobrih elemenata, ali i onih koje treba ispraviti. Foto: Goran Srdanov / RAS Srbija Vladan… »

Vesti dana »