Povezane vesti

"Kako smo se rešili srpskog kompleksa"

"Kako smo se rešili srpskog kompleksa"

Vesti online 28.07.2017
Posle sedam godina posta, Hrvatska je pobedila Srbiju i skinula sa trona do Budimpešte vladare planete, srpske "delfine". Komšije slave, ali i analiziraju kako su "barakude" uspele da slome, činiloo se, nepobedive izabranike Dejana Savića. Nekadašnji… »
Vujasinović objasnio razlog poraza "delfina" od Hrvatske

Vujasinović objasnio razlog poraza "delfina" od Hrvatske

Vesti online 28.07.2017
"Delfini" su poklekli od Hrvata u polufinalu SP u Budimpešti, a legenda našeg vateprola Vladimir Vujasinović kaže da ovoaj poraz ne znači i kraj dominacija izabranika Dejana Savića. - Ne bih se složio s tvrdnjom da pobeda Hrvatske, odnosno poraz… »
Sava Ranđelović: Grci mogu da budu nezgodni kad se bore za medalju

Sava Ranđelović: Grci mogu da budu nezgodni kad se bore za medalju

Hot sport 28.07.2017
Vaterpolo reprezentativac Srbije Sava Ranđelović rekao je danas da njegova ekipa mora što pre da zaboravi poraz od Hrvatske u polufinalu Svetskog prvenstva i dodao da je Grčka „nezgodna“ kada se bori za medalju. – Od kada sam ušao u… »
Ctrl+Alt+Delete polufinale, kursor uperen ka Grčkoj

Ctrl+Alt+Delete polufinale, kursor uperen ka Grčkoj

Mozzart sport 28.07.2017
Vaterpolisti Srbije nakon prespavane noći više ne razmišljaju porazu u polufinalu već o meču sa Grcima za bronzu (subota 15 č). Manje od sat vreme pošto je pola Srbije proslavilo pobedu Crvene zvezde nad Spartom iz Praga, slavlje je naglo utihnulo… »
Delfini osećaju podršku: Nema osvrtanja!

Delfini osećaju podršku: Nema osvrtanja!

Mondo 28.07.2017
Uz poruke ohrabrenja iz Srbije, naši vaterpolisti usmeravaju misli ka sutrašnjoj borbi za bronzu. /Od izveštača MONDA iz Budimpešte/ U miru hotela "Danubijus", posle jutarnjeg treninga, vaterpolisti Srbije sreli su se ovog petka sa novinarima, dan… »
Ranđelović: Grci se nezgodni kada se bore za medalju

Ranđelović: Grci se nezgodni kada se bore za medalju

Sportski žurnal 28.07.2017
Vaterpolo reprezentativac Srbije Sava Ranđelović rekao je danas da njegova ekipa mora što pre da zaboravi poraz od Hrvatske u polufinalu Svetskog prvenstva i dodao da je Grčka "nezgodna" kada se bori za medalju. - Od kada sam ušao u reprezentaciju… »
Hrvati o Saviću i "delfinima": Gospoda! (video)

Hrvati o Saviću i "delfinima": Gospoda! (video)

Mondo 28.07.2017
Srbija nije izborila plasman u finale Svetskog prvenstva, ali jeste divljenje svih jer su u porazu pokazali kako pravi sportista treba da se ponaša. Vaterpolisti Srbije predali su svetsku krunu porazom od Hrvatske (11:12) u polufinalu šampionata u… »
Gospodski: Selektor Hrvatske otkrio šta mu je Savić rekao posle zagrljaja koji je oduševio svet

Gospodski: Selektor Hrvatske otkrio šta mu je Savić rekao posle zagrljaja koji je oduševio svet

Sportal blic 28.07.2017
Nije bilo lako Dejanu Saviću posle poraza od Hrvata u polufinalu Svetskog prvenstva. Ipak, selektor vaterpolista Srbije još jednom je pokazao koliko je veliki. Na zanimljiv način čestitao je kolegi Ivici Tucaku na trijumfu. Foto: VSS/UNIQA / Promo… »
Dejan Savić ogorčen: "Izgleda da ja ne znam pravila ove igre"

Dejan Savić ogorčen: "Izgleda da ja ne znam pravila ove igre"

Sportske.net 28.07.2017
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić rekao je da je Hrvatska zasluženo pobedila u večerašnjem polufinalu Svetskog prvenstva, ali je i istakao da više ne razume pravila vaterpola. "Čestitam Hrvatskoj na zasluženoj pobedi. Fizički su… »
Tucak: Idem po zlato, pa sa Savićem da popijem flašu vina

Tucak: Idem po zlato, pa sa Savićem da popijem flašu vina

Vesti online 28.07.2017
Selektor vaterolista Hrvatske Ivica Tucak je rekao da će, kada njegova selekcija osvoji trofej na Svetskom prvenstvu u Budimpešti, popiti flašu vina sa kolegom sa klupe Srbije Dejanom Savićem. Hrvatska je slavila u polufinalu protiv Srbije rezultatom… »
Iz dana u dan, iz godine u godinu, ja ne znam pravila ove igre...

Iz dana u dan, iz godine u godinu, ja ne znam pravila ove igre...

Mozzart sport 28.07.2017
Dejan Savić posle poraza od Hrvata u polufinalu SP indirektno pecnuo sudije... Pognute glave u taboru srpske vaterpolo reprezentacije. Nešto što gotovo godinama nije viđeno... Izgubili smo polufinale Svetskog prvenstva od Hrvatske (11:12) i time… »
Gromade: Posle 1.454 dana “delfini” su izgubili meč za medalju, ostali su veliki i u porazu

Gromade: Posle 1.454 dana “delfini” su izgubili meč za medalju, ostali su veliki i u porazu

Sportal blic 28.07.2017
Posle godina dominacije, morao je da dođe i poraz... Vaterpolo reprezentacija Srbije nije uspela da se plasira u finale Svetskog prvenstva. “Delfini” su u Budimpešti izgubili od Hrvatske (11:12), a ostali su veliki i posle neuspeha. Foto: Tanjug/AP… »
Selektor Hrvata: Deki je prijatelj, popićemo piće

Selektor Hrvata: Deki je prijatelj, popićemo piće

Mondo 28.07.2017
Ivica Tucak rekao je šta mu je trener "delfina" rekao posle utakmice, kraj bazena, Foto: MN Press /Od izveštača MONDA iz Budimpešte/ Što nikome nije uspelo četiri godine, jeste Hrvatskoj u četvrtak u Budimpešti. "Barakude" su eliminisale "delfine"… »
Savić sportski čestitao Hrvatima, ali indirektno prozvao sudije!

Savić sportski čestitao Hrvatima, ali indirektno prozvao sudije!

Vesti online 28.07.2017
Srbija je ostala bez krune svetskog šampiona. Po prvi put je selektor "barakuda" Ivica Tucak nadmudrio našeg zlatnog stratega Dejana Savića, koji je sportski čestitao rivalu plasman u finale. - Čestitam Hrvatskoj na zasluženioj pobedi. Fizički su… »
Savić: Iz dana u dan iz godine u godinu ja ne znam pravila ove igre, Pijetlović: Gluposti su nas dovele do poraza

Savić: Iz dana u dan iz godine u godinu ja ne znam pravila ove igre, Pijetlović: Gluposti su nas dovele do poraza

Sportski žurnal 28.07.2017
Maestralni Prlainović je vodio tim, postigao je šest golova, bio briljantan, na žalost odbrana je potpuno pala za poraz Srbije od Hrvatske u polufinalu Svetskog prvenstva. - Čestitam Hrvatskoj na zasluženioj pobedi. Fizički su nas nadjačali. Loše… »

Vesti dana »