Povezane vesti

Drama u Parizu: Muškarac sa nožem pokušao da se probije u ajfelovu kulu (video)

Drama u Parizu: Muškarac sa nožem pokušao da se probije u ajfelovu kulu (video)

Blic 06.08.2017
Jedan muškarac pokušao je sa nožem da se probije u Ajfelov toranj, ali je savladna i uhapšen. #UPDATE Man arrested at the Eiffel Tower in Paris for brandishing a knife said he wanted to kill a soldier: sources https://t.co/YiPSvYOHWs… »
Pokušao sa nožem da uđe u Ajfelov toranj, uhapšen

Pokušao sa nožem da uđe u Ajfelov toranj, uhapšen

Dnevnik 06.08.2017
PARIZ: Muškarac, koji je sa nožem pokušao da uđe u Ajfelov toranj, uhapšen je, saopštila je danas kompanija koja upravlja ovim tornjem. Muškarac, koji je očigledno delovao sam, brzo je savladan i uhapšen i tom prilikom niko nije povređen, navodi… »
Muškarac sa nožem pokušao da se popne na Ajfelov toranj, nema povređenih

Muškarac sa nožem pokušao da se popne na Ajfelov toranj, nema povređenih

Radio 021 06.08.2017
Muškarac koji je kod sebe imao nož sinoć je pokušao da se na silu popne na Ajfelov toranj, saopštila je kompanija zadužena za parisku turističku atrakciju. Muškarac, koji je očigledno bio sam, veoma brzo je savladan i uhapšen, a u incidentu niko… »
Muškarac naoružan nožem uhapšen kod Ajfelovog tornja

Muškarac naoružan nožem uhapšen kod Ajfelovog tornja

Novi magazin 06.08.2017
Muškarac koji je kod sebe imao nož sinoć je pokušao da se na silu popne na Ajfelov toranj, saopštila je kompanija zadužena za parisku turističku atrakciju. Muškarac koji je očigledno bio sam, veoma brzo je savladan i uhapšen, a u incidentu niko… »
Drama u Parizu: Muškarac sa nožem krenuo u Ajfelovu kulu, veoma brzo uhapšen

Drama u Parizu: Muškarac sa nožem krenuo u Ajfelovu kulu, veoma brzo uhapšen

Kurir 06.08.2017
Jedan muškarac naoružan nožem pokušao je da se probije u Ajfelovu kulu u Parizu, međutim, ubrzo je savladan i uhapšen. U ovom incidentu niko nije povređen, a policija je saopštila da je osumnjičeni delovao sam. Sve se dogodilo sinoć oko ponoći… »

Vesti dana »