Povezane vesti

Đorđević: Gledamo u svoj tanjir, ali treba nam utakmica na jednu loptu

Đorđević: Gledamo u svoj tanjir, ali treba nam utakmica na jednu loptu

Sportski žurnal 13.08.2017
Selektor Srbije Aleksandar Đorđević rekao je da utakmica protiv Grčke ne može da bude pravo merilo, jer rival u drugom poluvremenu nije pružio dostojan otpo. - Mislim da je Grčka malo više osetila utakmicu od sinoć. Moramo da budemo pošteni… »
Selektor Grčke: Žao mi je Srbije!

Selektor Grčke: Žao mi je Srbije!

Hot sport 13.08.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Grčke Kostas Misas rekao je da žali što Srbija nije imala dostojnog rivala. – Žao mi je srpskog tima. Mi nismo bili na nivou, nismo pružili Srbiji dobar test, ali smo mi ipak bili na dobrom testu – rekao je… »
Aleksandar Đorđević: Evo zbog čega protiv Grka nisu igrali Teo i Raduljica

Aleksandar Đorđević: Evo zbog čega protiv Grka nisu igrali Teo i Raduljica

Hot sport 13.08.2017
Srbija je sinoć na ‘Trofeju Beograda’ do nogu potukla Grčku 93:61, Heleni nisu igrali u najjačem sastavu, ali nije ni Srbija, falila su dva veoma važna igrača. Demolirala je Srbija selekciju Grčke, ali kako sam selektor Aleksandar Đorđević… »
Misas: Žao mi je Srbije, nije imala dostojnog rivala

Misas: Žao mi je Srbije, nije imala dostojnog rivala

Beta 13.08.2017
Selektor košarkaške reprezentacije Grčke Kostas Misas rekao je da žali što Srbija nije imala dostojnog rivala. "Žao mi je srpskog tima. Mi nismo bili na nivou, nismo pružili Srbiji dobar test, ali smo mi ipak bili na dobrom testu", rekao je Misas… »
Đorđević: Poštujemo svakog, ali se ne bojimo nikog

Đorđević: Poštujemo svakog, ali se ne bojimo nikog

Vesti online 13.08.2017
Ubedljjiva pobeda reprezentacije Srbije u duelu sa Grčkom na "Trofeju Beograda" svakako je razlog za zadovoljstvo selektora našeg tima Aleksandra Đorđevića, ali je dodao da se obe ekipe još uvek spremaju za ono najvažnije. - Nemam mnogo da dodam… »

Vesti dana »