Povezane vesti

Španovićeva i ova, kako se zove, Sonja Biserko, od bisera grana...

Španovićeva i ova, kako se zove, Sonja Biserko, od bisera grana...

Politika 13.08.2017
– Ja, pa ne mo­žeš ti pro­tiv si­le – ka­že por­tir u su­bo­tu uju­tru u zgra­di u ko­joj ra­dim a da ga ni­šta ni­sam pi­tao. – Mo­ra Ame­ri­ka­nac da po­be­di – na­sta­vlja. – Se­ćaš se onaj kad je pli­vao? Stigô… »
Uhvati me, ako možeš

Uhvati me, ako možeš

Politika 13.08.2017
Najveće pljačke obavljaju u roku od maksimalno jednog minuta, govore više svetskih jezika, koriste najmoderniju tehnologiju, lako se prilagođavaju i utapaju u okolinu. Na­vr­ša­va­ju se dve de­ce­ni­je ot­kad mno­ge po­li­ci­je sve­ta… »
„Pšeničica, sitno sjeme” za Jankovu pobedu

„Pšeničica, sitno sjeme” za Jankovu pobedu

Politika 13.08.2017
Vrhunsko sviranje trubača iz Zemuna, nagrada za najbolji orkestar Bojanu Krstiću iz Vladičinog Hana, za izvorno sviranje Ivanu Đenadiću iz Akmadžića. Gu­ča – Pr­va tru­ba 57. Dra­ga­čev­skog sa­bo­ra tru­ba­ča je­ste Jan­ko… »
Prva učiteljica

Prva učiteljica

Politika 13.08.2017
Iako bi že­ni ko­ja je bi­la uz mu­škar­ca u nje­go­vom raz­voj­nom pu­tu od ti­nej­džer­skog do­ba do tre­na ka­da je po­stao pred­sed­nik dr­ža­ve po auto­ma­ti­zmu tre­ba­lo da­ti sta­tus pr­ve da­me, to se ne­će… »
Neizmiren dug

Neizmiren dug

Politika 13.08.2017
Na te­snom tr­gu u cen­tru ma­le i ne­kad za­tu­re­ne va­ro­ši­ce, ko­čo­pe­ri se Spo­me­nik tru­ba­ču. Ne jed­nom, već svi­ma ko­ji su pro­de­fi­lo­va­li kroz Gu­ču a Dra­ga­čev­ski sa­bor uz­di­gli do vi­si­na na… »

Vesti dana »