Povezane vesti

Suđenje Ivanoviću: Tužilac odugovlačio i celog dana ispitivao samo jednog svedoka

Suđenje Ivanoviću: Tužilac odugovlačio i celog dana ispitivao samo jednog svedoka

Večernje novosti 16.08.2017
U Kosovskoj Mitrovici počeo ponovljeni postupak protiv lidera Građanske inicijative SDP Olivera Ivanovića. Tužilac je otezao i postavljao isto pitanje više puta na različite načine. PONOVLjENI postupak protiv lidera GI "Srbija, demokratija, pravda"… »
Počelo ponovno suđenje Oliveru Ivanoviću

Počelo ponovno suđenje Oliveru Ivanoviću

Novi magazin 16.08.2017
Prvi dan ponovljenog suđenje lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću počelo je danas ispitivanjem svedoka tužilaštva Ise Mustafe (55) iz Kosovske Mitrovice, koji je ostao pri svim svojim iskazima sa prethodnog suđenja. Sud je ukinuo… »
Počelo novo suđenje Oliveru Ivanoviću

Počelo novo suđenje Oliveru Ivanoviću

Danas 16.08.2017
U Osnovnom sudu u Kosovskoj Mitrovici danas je počelo novo suđenje lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću. Pred početak suđenja, Ivanović je u izjavi za Kontakt Plus naglasio da očekuje pozitivan ishod i presudu zasnovanu na pravu, a… »
Ispočetka: Oliver Ivanović pred sudom

Ispočetka: Oliver Ivanović pred sudom

Mondo 16.08.2017
U Osnovnom sudu u Kosovskoj Mitrovici danas je nastavljeno suđenje zaratni zločin Oliveru Ivanoviću, lideru Građanske inicijative SDP. Foto: MONDO Sivački Goran U Osnovnom sudu u severnom delu Kosovske Mitrovice danas je nastavljeno suđenje u… »
Nastavak suđenja Ivanoviću: "Nevin sam, ali moram da budem strpljiv"

Nastavak suđenja Ivanoviću: "Nevin sam, ali moram da budem strpljiv"

Blic 16.08.2017
U Osnovnom sudu u Kosovskoj Mitrovici danas je nastavljeno suđenje lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću po montiranoj optužnici za navodne ratne zločine. On za “Blic” kaže da bi sve sem oslobađajuće presude bila prava nepravda i… »
Oliver Ivanović: Očekujem mnogo brži proces i pravedniju presudu

Oliver Ivanović: Očekujem mnogo brži proces i pravedniju presudu

Večernje novosti 16.08.2017
Lider GI SDP Oliver Ivanović, pred početak ponovljenog suđenja u Mitrovici: Ja sa događajima koji mi se stavljaju na teret nemam apsolutno nikakve veze i verujem da će na kraju to i sud shvatiti. SUĐENjE lideru Građanske inicijative Sloboda… »
Danas nastavak ponovljenog suđenja Oliveru Ivanoviću

Danas nastavak ponovljenog suđenja Oliveru Ivanoviću

Novi magazin 16.08.2017
Ponovljeno suđenje lideru Građanske inicijative "Srbija, demokratija, pravda" SDP Oliveru Ivanoviću optuženom za ratni zločin na Kosovu počinjen u aprilu 1999. godine, biće nastavljeno danas u Osnovnom sudu u Kosovskoj Mitrovici. Advokat Nebojša… »

Vesti dana »