Povezane vesti

Marko Nikolić: Emocije su prisutne, ali...

Marko Nikolić: Emocije su prisutne, ali...

Mondo 16.08.2017
"Moramo profesionalni da budemo, ti ljudi tamo nas plaćaju, maksimalno su korektni i moramo da damo maksimum", kazao je trener Videotona Marko Nikolić pred meč sa Partizanom u Ligi Evrope. Nešto više od dva meseca nakon osvajanja duple krune sa… »
Nikolić: "Partizan je kuća, institucija, dom za svakog od nas"

Nikolić: "Partizan je kuća, institucija, dom za svakog od nas"

Sportske.net 16.08.2017
Trener Videotona emotivno je govorio o Partizanu i igranju protiv njega, ali to ništa ne menja u pristupu. Marko Nikolić se vratio na mesto uspeha, a novinarima je ispričao da je prilično emotivan, ali da cela Partizanova trojka iz Videotona mora da… »
Nikolić: Partizan mora u Ligu Evrope, a mi ne! Emociju niko ne može da mi uzme

Nikolić: Partizan mora u Ligu Evrope, a mi ne! Emociju niko ne može da mi uzme

Mozzart sport 16.08.2017
"Nezadovoljan sam jer se igra pred praznim stadionom, to nije fudbalski ambijent, ali takva je situacija i moramo da je uvažimo. Biće neobično, ko se tome prilagodi će bolje proći“, poručio je Nikolić. Marko Nikolić vratio se u Humsku, a veče… »
Đukić pred Videoton: Kapije, „ura“, obezbeđenje... Demokratskim izborima odlučujemo ko brani

Đukić pred Videoton: Kapije, „ura“, obezbeđenje... Demokratskim izborima odlučujemo ko brani

Mozzart sport 16.08.2017
„Za Partizan je bitno da bude stalni učesnik Lige Evrope“, kaže trener crno-belih i otkriva deo taktike za sudar sa Nikolićevim timom. Šest puta u poslednjih deset godina igrala se grupna faza UEFA takmičenja u Humskoj ulici. Jednom Liga… »
Đukić pred Videoton: Imamo petoricu golmana, odlučićemo demokratski, možda izvlačiti iz šešira...

Đukić pred Videoton: Imamo petoricu golmana, odlučićemo demokratski, možda izvlačiti iz šešira...

Sportal blic 16.08.2017
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da je optimista pred dvomeč sa Videotonom u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evropa i istakao da crno-beli imaju kvalitet za prolaz u grupnu fazu tog takmičenja. Foto: FK Partizan / Promo Miroslav… »
Duhoviti Đukić: Ime golmana ćemo izvući iz šešira

Duhoviti Đukić: Ime golmana ćemo izvući iz šešira

Hot sport 16.08.2017
Fudbaleri Parizana sutra igraju meč protiv Videotona u okviru plej-ofa za plasman u Ligu Evrope, a trener crno-belih pričao je o mnogo zanimljivih stvari na konferenciji za medije pred ovaj susret. Na početku je Đukić istakao da je svestan da se pred… »
Đukić: Ne razmišljam o eliminaciji

Đukić: Ne razmišljam o eliminaciji

Mondo 16.08.2017
Trener Partizana kaže da će njegov tim i protiv Videotona u četvrtak težiti "totalnom fudbalu". Van konkurencije za meč samo Kosović i golman Stevanović. Partizan nije imao sreće u žrebu kvalifikacija za Ligu šampiona. Izvukao je Olimpijakos… »

Vesti dana »