Povezane vesti

Saša Janković: Trostruko pogrešan potez DS

Saša Janković: Trostruko pogrešan potez DS

N1 Info 18.08.2017
Lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković kaže da je DS napravio ogromnu, trostruku grešku jer je rešio da Vučiću, "nenadležnom organu, koji nije izabran na fer i demokratskim izborima" pođalje predlog za promenu Ustava. Ne veruje da… »
Opozicioni veleobrt: Šutanovac ostaje sam, a evo ko je novi Jankovićev partner

Opozicioni veleobrt: Šutanovac ostaje sam, a evo ko je novi Jankovićev partner

Blic 18.08.2017
Razlaz Demokratske stranke i Pokreta slobodnih građana dovešće do novih prekomponovanja u opoziciji uoči beogradskih izbora. Dok Saša Janković već ima plan B, demokrate nemaju mnogo alternativnih koalicionih partnera. Saradnja započeta uoči… »
Pajtić brani Jankovića, Kostreš smatra da je pogrešio

Pajtić brani Jankovića, Kostreš smatra da je pogrešio

Danas 18.08.2017
* Borko Stefanović: Ne treba naprečac donositi zaključke. Predstavnici opozicije različito gledaju na odluku Pokreta slobodnih građana, koji predvodi Saša Janković, da raskine saradnju sa Demokratskom strankom zbog predloga te partije o promeni… »
Janković: Šutanovcu sam ja saopštio odluku

Janković: Šutanovcu sam ja saopštio odluku

Dnevnik 18.08.2017
BEOGRAD: Lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković izjavio je danas da je lično predsedniku DS Draganu Šutanovcu saopštio odluku o prekidu saradnje pre nego što je to saopšteno u javnosti, te da je DS napravio ogromnu, trostruku grešku, jer… »
Janković: Trostruko pogrešan potez DS

Janković: Trostruko pogrešan potez DS

Danas 18.08.2017
Lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković kaže da je DS napravio ogromnu, trostruku grešku jer je rešio da Vučiću, "nenadležnom organu, koji nije izabran na fer i demokratskim izborima" pođalje predlog za promenu Ustava. Ne veruje da… »
Janković: DS napravila ogromnu grešku nudeći saradnju Aleksandru Vučiću

Janković: DS napravila ogromnu grešku nudeći saradnju Aleksandru Vučiću

Nova ekonomija 18.08.2017
Lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković kaže da je DS napravio ogromnu, trostruku grešku jer je rešio da Vučiću, "nenadležnom organu, koji nije izabran na fer i demokratskim izborima" pošalje predlog za promenu Ustava. Ne veruje da… »
Janković: I dalje sam u dobrim odnosima sa Šutanovcem

Janković: I dalje sam u dobrim odnosima sa Šutanovcem

Slobodna Evropa 18.08.2017
Lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković izjavio je da je lideru Demokratske stranke (DS) Draganu Šutanovcu lično saopštio odluku tog pokreta da će obustaviti planove o izbornoj saradnji sa DS-om pre nego što je o tome izdato… »
"Učestvovaću na protestima DS": Janković: I dalje sam u dobrim odnosima sa Šutanovcem, nećemo sa Dverima

"Učestvovaću na protestima DS": Janković: I dalje sam u dobrim odnosima sa Šutanovcem, nećemo sa Dverima

Blic 18.08.2017
Lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković izjavio je da je lideru Demokratske stranke (DS) Draganu Šutanovcu lično saopštio odluku tog pokreta da će obustaviti planove o izbornoj saradnji sa DS-om pre nego što je o tome izdato… »
Škoro: Šutanovac jednim okom očijuka sa Aleksandrom Vučićem

Škoro: Šutanovac jednim okom očijuka sa Aleksandrom Vučićem

Nova ekonomija 18.08.2017
Član Predsedništva Pokreta slobodnih građana Srđan Škoro izjavio da je "demode" da predsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac jednim oko "očijuka" javno sa predsednikom naprednjaka i Srbije Aleksandrom Vučićem, a istovremeno se sa… »
Škoro: Šutanovčevo očijukanje sa Vučićem demode

Škoro: Šutanovčevo očijukanje sa Vučićem demode

Novi magazin 18.08.2017
Član Predsedništva Pokreta slobodnih građana Srđan Škoro izjavio da je "demode" da predsednik Demoratske stranke (DS) Dragan Šutanovac jednim oko "očijuka" javno sa presednikom naprednjaka i Srbije Aleksandrom Vučićem, a istovremeno se sa… »
Janković: I dalje sam u dobrim odnosima sa Šutanovcem

Janković: I dalje sam u dobrim odnosima sa Šutanovcem

Novi magazin 18.08.2017
Lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković izjavio je da je lideru Demokratske stranke (DS) Draganu Šutanovcu lično saopštio odluku tog pokreta da će obustaviti planove o izbornoj saradnji sa DS-om pre nego što je o tome izdato… »
Škoro: Šutanovac jednim okom "očijuka" s Vučićem

Škoro: Šutanovac jednim okom "očijuka" s Vučićem

N1 Info 18.08.2017
Član Predsedništva Pokreta slobodnih građana Srđan Škoro izjavio da je "demode" da predsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac jednim oko "očijuka" javno sa presednikom naprednjaka i Srbije Aleksandrom Vučićem, a istovremeno se sa… »

Vesti dana »