Povezane vesti

Jovanović: Sastajem se sa Mekalisterom, ne zanima me Janković

Jovanović: Sastajem se sa Mekalisterom, ne zanima me Janković

Politika 19.08.2017
Predsednik LDP Čedomir Jovanović izjavio je da će sigurno otići na sastanak sa izvestiocem Evropskog parlamenta Dejvidom Mekalisterom, a da ga „pubertetski hirovi” lidera PSG Saše Jankovića - ne interesuju. „Ne interesuju me pubertetski hirovi… »
Jovanović: Idem kod Mekalistera, Janković je destruktivan

Jovanović: Idem kod Mekalistera, Janković je destruktivan

N1 Info 19.08.2017
Lider Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je da će ići na sastanak lidera opozicije sa izvestiocem Evropskog parlamenta Dejvidom Mekalisterom, u četvrtak, 24. avgusta u prostorijama Delegacije EU u Beogradu, i dodao da ga ne… »
Čedomir Jovanović: Ne interesuju me pubertetski hirovi Jankovića, ja idem kod Mekalistera

Čedomir Jovanović: Ne interesuju me pubertetski hirovi Jankovića, ja idem kod Mekalistera

Insajder 19.08.2017
Predsednik LDP Čedomir Jovanović izjavio je da će sigurno otići na sastanak sa izvestiocem Evropskog parlamenta Dejvidom Mekalisterom. Kako navodi, "pubertetski hirovi" lidera PSG Saše Jankovića ga ne interesuju. "Ne interesuju me pubertetski hirovi… »
Janković i Jeremić ne idu na razgovore kod Mekalistera

Janković i Jeremić ne idu na razgovore kod Mekalistera

N1 Info 19.08.2017
Predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković i Vuk Jeremić neće se pojaviti na sastanku sa izvestiocem Evropskog parlamenta Dejvidom Mekalisterom, koji je zakazan za 24. avgust, a na kom je trebalo da se okupe lideri opozicije, objavile su… »

Vesti dana »