Povezane vesti

Stigao Lesor: Zvezda? Moj izbor i velika prilika

Stigao Lesor: Zvezda? Moj izbor i velika prilika

Mozzart sport 20.08.2017
“Znam da je ekipa izmenjena, ima i dosta mladih ali i iskusnih igrača, kvalitetna i željna dokazivanja i uspeha”, poručio je Francuz. Crvena zvezda polako kompletira redove. Najnovije pojačanje crveno-belih Matijas Lesor, stigao je u Beograd, a… »
Lesor stigao u Beograd, Zvezda velika prilika

Lesor stigao u Beograd, Zvezda velika prilika

Dnevnik 20.08.2017
BEOGRAD: Mladi francuski centar Matijas Lesor doputovao je danas u Beograd kako bi se pridružio košarkašima Crvene zvezde u pripremama za novu sezonu. Lesor je sa prvakom Srbije i Jadrana dogovorio trogodišnju saradnju u koji dolazi iz francuskog… »
Lesor doputovao: "Ne mogu da dočekam da zaigram u prepoznatljivoj atmosferi"

Lesor doputovao: "Ne mogu da dočekam da zaigram u prepoznatljivoj atmosferi"

Sportske.net 20.08.2017
Novi košarkaš Crvene zvezde ne može da dočeka da počne sa radom u svom novom klubu. Matias Lesor je stigao u Beograd, francuski košarkaš je potpisao trogodišnji ugovor sa crveno-belima. Crvena zvezda je za njega organizovala lekarske preglede koji… »
U novoj opremi: Najnovije pojačanje Crvene zvezde stiglo u Beograd (foto)

U novoj opremi: Najnovije pojačanje Crvene zvezde stiglo u Beograd (foto)

Hot sport 20.08.2017
Već sutra biće obavljeni lekarski pregledi i odmah nakon toga biće na raspolaganju treneru Dušanu Alimpijeviću. Najnovije pojačanje Crvene zvezde, Matijas Lesor, doputovao je u nedelju u Beograd, i priključio se svom novom timu, sa kojim je… »
Lesor stigao u Beograd, nestrpljiv da zaigra

Lesor stigao u Beograd, nestrpljiv da zaigra

Mondo 20.08.2017
Pojačanje crveno-belih od ponedeljka na treninzima Dušana Alimpijevića. Foto: YouTube/Screenshot Francuski centar Matijas Lesor stigao je u Beograd. Novog člana KK Crvena zvezda mts na aerodromu je dočekao direktor Davor Ristović, a sa ekipom i… »
Lesor stigao u Beograd: Veliki rad, izazov i prilika za mene

Lesor stigao u Beograd: Veliki rad, izazov i prilika za mene

Sportski žurnal 20.08.2017
Najnovije pojačanje KK Crvena zvezda mts, Francuz Matias Lesor, doputovao je u nedelju u Beograd. U ponedelljak slede lekarski pregledi i prvi trening sa novim saigračima. Mladi francuski centar, koji je prošle sezone bio jedno od najprijatnijih… »

Vesti dana »