Povezane vesti

Stoltenberg:Severnokorejsko ponašanje globalna pretnja; Merkel: Pregovori sa Pjongjangom

Stoltenberg:Severnokorejsko ponašanje globalna pretnja; Merkel: Pregovori sa Pjongjangom

Večernje novosti 10.09.2017
Severnokorejsko "bezobzirno ponašanje "je globalna pretnja i zahteva globalni odgovor i to naravno uključuje i NATO. Severnokorejsko "bezobzirno ponašanje "je globalna pretnja i zahteva globalni odgovor i to naravno uključuje i NATO, izjavio je danas… »
Kim slavi: Imam hidrogensku bombu, ne mogu mi ništa!

Kim slavi: Imam hidrogensku bombu, ne mogu mi ništa!

Pravda 10.09.2017
Lider Severne Koreje Kim Džong Un pohvalio je danas "savršen uspeh" koji je ta država postigla izvođenjem šestog i najvećeg nuklearnog testa i pozvao na dalji razvoj naoružanja, saopštili su danas državni mediji te zemlje. U Pjongjangu je za… »
Kim slavi: Imam hidrogensku bombu, ne mogu mi ništa!

Kim slavi: Imam hidrogensku bombu, ne mogu mi ništa!

Pravda 10.09.2017
Lider Severne Koreje Kim Džong Un pohvalio je danas "savršen uspeh" koji je ta država postigla izvođenjem šestog i najvećeg nuklearnog testa i pozvao na dalji razvoj naoružanja, saopštili su danas državni mediji te zemlje. U Pjongjangu je za… »
Severna Koreja nastavlja da se naoružava

Severna Koreja nastavlja da se naoružava

Radio 021 10.09.2017
Lider Severne Koreje Kim Džong-un naredio je nastavak naučnih istraživanja u cilju povećanja nuklearnog potencijala zemlje. To je izvestila Severnokorejska centralna novinska agencija Koreje. "Moramo dalje da unapredimo naučni razvoj kako bismo… »
Pjongjang nastavlja jačati nuklearne potencijale

Pjongjang nastavlja jačati nuklearne potencijale

Al Jazeera 10.09.2017
Sjevernokorejski lider Kim Jong-un kaže kako je nedavni nuklearni test 'velika pobjeda korejskog naroda'. Lider Sjeverne Koreje Kim Jong-un naredio je nastavak naučnih istraživanja u cilju povećanja nuklearnog potencijala ove azijske države, objavila… »
Kim Džong Un naredio povećanje nuklearnog potencijala zemlje

Kim Džong Un naredio povećanje nuklearnog potencijala zemlje

RTS 10.09.2017
Lider Severne Koreje Kim Džong Un naredio je nastavak naučnih istraživanja u cilju povećanja nuklearnog potencijala zemlje, izvestila je severnokorejska centralna novinska agencija. "Moramo dalje da unapredimo naučni razvoj kako bismo povećali… »

Vesti dana »