Linč: Prošao sam Orijent Ekspresom kroz Beograd

Seća se Srbije iz '65: Dvorana Kulturnog centra Beograda "ugostila" slavnog Dejvida Linča

Večernje novosti pre 10 dana
Dvorana Kulturnog centra Beograda bila je mala da primi sve zainteresovane koji su želeli da čuju i vide američkog filmskog i televizijskog reditelja, vizuelnog umetnika, muzičara i glumca
Dvorana Kulturnog centra Beograda bila je mala da primi sve zainteresovane koji su želeli da čuju i vide američkog filmskog i televizijskog reditelja, vizuelnog umetnika, muzičara i glumca Dejvida Linča. Direktno uključenje putem... »

Press pre 10 dana
Kako Dejvid Linč održava frizuru, zašto voli Elvisa, da li veruje da će dobro nadvladati zlo u buducnosti čovečanstva saznali su posetioci Kulturnog centra Beograda koji su razgovarali preko skajpa sa poznatim američkim rediteljem.
Foto:b92.net Izložba fotografija "Male priče" Dejvida Linča koja je otvorena 1. septembra u Kulturnom centru Beograda bila je povod za razgovor sa režiserom koji je najviše poznat po televizijskom formatu "Tvin Piks". Linč je... »

B92 pre 11 dana
B92: Linč: Prošao sam Orijent Ekspresom kroz Beograd
Kako Dejvid Linč održava frizuru, zašto voli Elvisa, da li veruje da će dobro nadvladati zlo u buducnosti čovečanstva saznali su posetioci Kulturnog centra Beograda koji su razgovarali preko skajpa sa poznatim američkim rediteljem.
Izložba fotografija "Male priče" Dejvida Linča koja je otvorena 1. septembra u Kulturnom centru Beograda bila je povod za razgovor sa režiserom koji je najviše poznat po televizijskom formatu "Tvin Piks". Linč je prvo pozdravio... »

Dnevnik pre 11 dana
BEOGRAD: Kako Dejvid Linč održava frizuru, zašto voli Elvisa i da li veruje da će dobro nadvladati zlo u budućnosti čovečanstva, saznali su sinoć posetioci Kulturnog centra Beograda koji su razgovarali preko skajpa sa poznatim američkim rediteljem.
Izložba fotografija „Male priče“ Dejvida Linča koja je otvorena 1. septembra u Kulturnom centru Beograda, bila je povod za razgovor sa rediteljem koji je najviše poznat po televizijskom formatu „Tvin Piks“. Sinoćnji razgovor... »
©2017 Netmark d.o.o.