Povezane vesti

Suđenje u Crnoj Gori: Brojne primedbe na iskaz optuženog

Suđenje u Crnoj Gori: Brojne primedbe na iskaz optuženog

N1 Info 13.09.2017
Suđenje optuženima za pokušaj terorizma u Crnoj Gori nastavljeno je brojnim primedbama advokata na iskaz optuženog, srpskog državljanina Miloša Jovanovića, i objavljivanjem novih pojedinosti o pogoršanom zdravlju penzionisanog komandanta srpske… »
Četvrti dan suđenja, Dikić ponovo u zdravstvenoj krizi

Četvrti dan suđenja, Dikić ponovo u zdravstvenoj krizi

Dnevnik 13.09.2017
PODGORICA : U Višem sudu u Podgorici danas je nastavljeno suđenje optuženima za pokušaj terorizma na dan parlamentarnih izbora u Crnoj Gori 16. oktobra prošle godine. Četvrtog dana suđenja na početku ročišta advokat odbrane Milan Petrović… »
“Državi udar” u crnoj gori Đorđević: Izgubio sam dete i krenuo u Ostrog, a ne da pravim nerede

“Državi udar” u crnoj gori Đorđević: Izgubio sam dete i krenuo u Ostrog, a ne da pravim nerede

Večernje novosti 13.09.2017
Suze Srboljuba Đorđevića, optuženog za terorizam, obeležile nastavak suđenja u Podgorici: Niko mi nije nudio da obučem uniformu crnogorske policije i da se tučem, niti sam sposoban za to. U CRNU Goru sam došao zbog lične tragedije, a ne da… »
Podgorica: Prekinuto suđenje optuženima za pokušaj terorizma

Podgorica: Prekinuto suđenje optuženima za pokušaj terorizma

Slobodna Evropa 13.09.2017
U podgoričkom Višem sudu je nastavljeno, pa zbog zdravstvenog stanja Bratisava Dikića prekinuto suđenje optuženima za pokušaj terorizma tokom izbornog dana u Crnoj Gori 16.oktobra 2016.. Srboljub Đorđević, jedan od optuženih u slučaju pokušaja… »
"Nećemo imati kome da sudimo": Prekinuto suđenje zbog lošeg zdravstvenog stanja Bratislava Dikića

"Nećemo imati kome da sudimo": Prekinuto suđenje zbog lošeg zdravstvenog stanja Bratislava Dikića

Blic 13.09.2017
Suđenje optuženima za pokušaj terorizma u Crnoj Gori prekinuto je danas zbog zdravstvebog stanja optuženog, penzionisanog komandanta Žandarmerije Srbije Bratislava Dikića. Nastavak suđenja je zakazan za 29. septembar. Dikić se žalio na bolove… »
Četvrti dan suđenja, Dikić ponovo u zdravstvenoj krizi

Četvrti dan suđenja, Dikić ponovo u zdravstvenoj krizi

RTV 13.09.2017
PODGORICA - U Višem sudu u Podgorici danas je nastavljeno suđenje optuženima za pokušaj terorizma na dan parlamentarnih izbora u Crnoj Gori 16. oktobra prošle godine. Četvrtog dana suđenja na početku ročišta advokat odbrane Milan Petrović… »
Dikić mora na lečenje, sud naknadno određuje način suđenja

Dikić mora na lečenje, sud naknadno određuje način suđenja

N1 Info 13.09.2017
Suđenje za pokušaj terorizma u Crnoj Gori nastavljeno je brojnim primedbama advokata na iskaz optuženog srpdkog državljanina Miloša Jovanovića i objavljivanjem novih pojedinosti o pogoršanom zdravlju penzionisanog komandanta srpske policije… »
Dikić mora na operaciju!

Dikić mora na operaciju!

Alo 13.09.2017
U Višem sudu u Podgorici danas je nastavljeno suđenje optuženima za pokušaj terorizma na dan parlamentarnih izbora u Crnoj Gori 16. oktobra prošle godine. Četvrtog dana suđenja na početku ročišta advokat odbrane Milan Petrović zatražio je da… »

Vesti dana »