Povezane vesti

Ko prvi Trampu: Balkanski lideri dovijaju se na sve načine da se zbliže s predsednikom SAD, ali samo je jedan od njih dobro…

Ko prvi Trampu: Balkanski lideri dovijaju se na sve načine da se zbliže s predsednikom SAD, ali samo je jedan od njih dobro…

Blic 19.09.2017
Balkanski lideri veoma su zainteresovani za susret sa predsednikom SAD Donaldom Trampom, pa ne propuštaju priliku da mu se približe. Poslednji u nizu bio je srpki ministar inostranih poslova Ivica Dačić, a pre njega sa Trampom su se "družili"… »
Dačić rekao Trampu da su Srbi navijali za njega

Dačić rekao Trampu da su Srbi navijali za njega

Danas 19.09.2017
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je američkom predsedniku Donaldu Trampu, tokom neformalnog razgovora u Njujorku, da su Srbi najviše navijali za njega na predsedničkim izborima u SAD, prenosi Srna. Dačić je izjavio za Tanjug da je… »
Dačić: Evo šta sam pokazivao Trampu, rekao mu da su Srbi navijali za njega, a pitao je za ovu osobu! (video)

Dačić: Evo šta sam pokazivao Trampu, rekao mu da su Srbi navijali za njega, a pitao je za ovu osobu! (video)

Pravda 19.09.2017
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je, povodom, kako je naveo, raznih senzacionalističkih napisa, da su razni skupovi prilika za neformalne susrete i razgovore, kakav je bio njegov jučerašnji susret sa Donaldom Trampom. - Tako sam i… »
Hit: Evo šta je Dačić pokazao Trampu foto, video

Hit: Evo šta je Dačić pokazao Trampu foto, video

Mondo 19.09.2017
...a tek šta je Tramp pitao Dačića! Srbija danas bruji o susretu našeg ministra Ivice Dačića i prvog čoveka SAD. Naime, ministar spoljnih poslova Srbije iskoristio je priliku na jučerašnjem sastanku o reformi UN da priđe Donaldu Trampu, koji… »
Dačić: Rekao sam Trampu da su Srbi navijali za njega

Dačić: Rekao sam Trampu da su Srbi navijali za njega

Telegraf 19.09.2017
- Srbi su najviše navijali za njega - rekao je Dačić i dodao da Srbija čeka Trampa kao prvog američkog predsednika posle Džeralda Forda. Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić rekao je američkom predsedniku Donaldu Trampu, tokom neformalnog… »

Vesti dana »