Povezane vesti

Vučić: Tramp prihvatio poziv da poseti Srbiju, četiri puta smo se rukovali (video)

Vučić: Tramp prihvatio poziv da poseti Srbiju, četiri puta smo se rukovali (video)

Blic 20.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom SAD Donaldom Trampom u Njujorku, i pozvao ga da poseti Srbiju, što je Tramp prihvatio. Kako "Blic" saznaje, Tramp je ocenio da je to dobra ideja. - „Kada sam mu uputio poziv, detaljno sam… »
Lider SAD prihvatio Vučićev poziv Tramp stiže u Srbiju

Lider SAD prihvatio Vučićev poziv Tramp stiže u Srbiju

Večernje novosti 20.09.2017
Predsednik Srbije se u Njujorku sreo sa Donaldom Trampom, koji je odmah prihvatio poziv da poseti našu zemlju. Imali smo srdačan susret, realno je da dođe sledeće godine - kaže Vučić. PRVI čovek SAD Donald Tramp prihvatio je poziv šefa naše… »
Vučić: Tramp prihvatio poziv da dođe u Srbiju

Vučić: Tramp prihvatio poziv da dođe u Srbiju

Al Jazeera 20.09.2017
Predsjednik Srbije bio je gost na prijemu koji je priredio američki predsjednik Donald Trump. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u New Yorku da je američki predsjednik Donald Trump prihvatio njegov poziv da posjeti Srbiju. "Kada sam mu… »
Vučić: Tramp prihvatio da dođe u Srbiju

Vučić: Tramp prihvatio da dođe u Srbiju

Novi magazin 20.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je predsednik SAD Donald Tramp prihvatio da dođe u posetu Srbiji. Vučić je u izjavi za srpske medije rekao da se na sinoćnjem prijemu koji je predsednik SAD organizovao u Njujorku za lidere… »
Ekskluzivno, Vučić za Kurir iz njujorka: Tramp me je pitao da li sam igrao basket, a sa Melanijom sam pričao na srpskom!

Ekskluzivno, Vučić za Kurir iz njujorka: Tramp me je pitao da li sam igrao basket, a sa Melanijom sam pričao na srpskom!

Kurir 20.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u razgovoru za Kurir otkriva o čemu je razgovarao s predsednikom SAD Donaldom Trampom i Francuske Emanuelom Makronom na marginama zasedanja Generalne skupštine UN u Njujorku i da je dobio čvrsta uveravanja da će… »
Vučić pozvao Trampa da poseti Srbiju

Vučić pozvao Trampa da poseti Srbiju

Danas 20.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost na prijemu koji je za učesnike zasedanja Generalne skupštine UN u Njujorku priredio američki predsednik Donad Tramp. Vučić je na Tviteru napisao: "Sa predsednikom SAD u Njujorku. Pozvao sam ga da… »
Vučić: Tramp mi rekao da ličim na nekog košarkaša

Vučić: Tramp mi rekao da ličim na nekog košarkaša

Mondo 20.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da mu je američki kolega Donald Tramp rekao da mu liči na nekog košarkaša NBA. On je istakao i da je razmenio nekoliko reči sa prvom damom Melanijom Tramp – "na mešavini slovenačkog i engleskog… »
Tramp dolazi u Srbiju?

Tramp dolazi u Srbiju?

Vesti online 20.09.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom SAD Donaldom Trampom u Njujorku, i pozvao ga da poseti Srbiju što je američki predsednik, prema zasad nepotvrđenim informacijama O2, prihvatio. Vučić je prisustvovao večeri koju je Tramp… »
Moskva poručila Trampu: Pričate o suverenitetu? Prvo Srbiji vratite Kosovo!

Moskva poručila Trampu: Pričate o suverenitetu? Prvo Srbiji vratite Kosovo!

Vesti online 20.09.2017
Šef Komiteta Državne dume Rusije za poslove ZND i evroazijske integracije Leonid Kalašnjikov pozvao je predsednika SAD Donalda Trampa i Zapad da vrate Srbiji Kosovo i Metohiju. - Cinično zvuče pozivi da se poštuje suverenitet od strane predsednika… »
Predsednik Srbije sa prvim čovekom Egipta: Dve zemlje zajedno u borbi protiv terorizma

Predsednik Srbije sa prvim čovekom Egipta: Dve zemlje zajedno u borbi protiv terorizma

Press 20.09.2017
Vučić i El-Sisi su razgovarali o bilateralnim odnosima, saradnji u oblasti turizma i podršci Srbije u globalnoj borbi protiv terorizma. Foto: Tanjug Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Njujorku, nakon otvaranja sednice Generalne… »
Brutalan odgovor Moskve na Trampov govor: To je najgori mogući cinizam, neka prvo vrate Srbiji Kosovo!

Brutalan odgovor Moskve na Trampov govor: To je najgori mogući cinizam, neka prvo vrate Srbiji Kosovo!

Pravda 20.09.2017
Šef komiteta Držvne Dume za poslove ZND i evroazijske integracije – Leonid Kalašnjikov – pozvao je predsednika SAD, Donalda Trampa, i Zapad da vrate Srbiji Kosovo i Metohiju. Osvrćući sa ne Trampov poziv iz Njujorka, sa zasedanja Generalne… »

Vesti dana »